Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 16 часа , WindWalkerMonk каза:

Коя визираш ? Според мен слушането на чалга е дало негативен ефект. Но нека мечтае човека, откога това е престъпление. Та ние си имахме цял измислен роман с бабата на Преслава. Беше ми като сериал, и СЕГА МИ ЛИПСВА. Искам си новите истории за Въчето, ама след разкритието няма да е същото :( 

Какво съм изпуснала и къде да ида да чета 😃

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Blueberry каза:

Какво съм изпуснала и къде да ида да чета 😃

Имаше всеки ден измислени истории за измислена баба на Преслава - Въчето с големи цици и народна музика. Ама за съжаление вече няма :( 

  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Danger. каза:

Когато излезе Турбуленция, някои хора казаха че Флорин разваля цялата песен и не биха си я пуснали заради него отново.

Месец по-късно голяма част от тези хора твърдят как неговите части са най-зарибяващи (което е факт и не виждам защо не се призна още в началото). 

Важното е да се въртят трътките в Турбуленция от Бългерия до Румелия! 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Danger. каза:

Когато излезе Турбуленция, някои хора казаха че Флорин разваля цялата песен и не биха си я пуснали заради него отново.

Месец по-късно голяма част от тези хора твърдят как неговите части са най-зарибяващи (което е факт и не виждам защо не се призна още в началото). 

Ти остави това, ами мен ме гложи друг въпрос. В Скандал като заловиха маймуната в клетата, какво й пречеше пак да ги гръмне с пистолета. Тя беше бая едва клетка, можеше да ги разпука като за световно ? Иначе клипа е измислен доста свежо, аз най - накрая го изгледах целия и там с моторите е топ. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, WindWalkerMonk каза:

Ти остави това, ами мен ме гложи друг въпрос. В Скандал като заловиха маймуната в клетата, какво й пречеше пак да ги гръмне с пистолета. Тя беше бая едва клетка, можеше да ги разпука като за световно ? Иначе клипа е измислен доста свежо, аз най - накрая го изгледах целия и там с моторите е топ. 

Като пада клетката изпуска пистолета :D 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Оставете другите глупости, Ванчето Великова се е стопила бе хора бе. Тая жена е махнала 20 кила, направо не прилича на себе си.

Аз смятам, че така е по - добре мацка си е от класа, но и като беше по- пищничка си беше мадама.

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Оставете другите глупости, Ванчето Великова се е стопила бе хора бе. Тая жена е махнала 20 кила, направо не прилича на себе си.

Аз смятам, че така е по - добре мацка си е от класа, но и като беше по- пищничка си беше мадама.

Хубавото всякак си е хубаво!

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, THE IIconic каза:

Emilia 

28 мин  · 
 
Поради непредвидени обстоятелства, всички участия и изяви на Емилия на този етап се налага да бъдат преустановени.

Сигурно е пипнала вируса. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , asylum каза:

Каму кавтут ка бистрав тут ка дилинки рявтут

 

Не се знае коя версия от коя по-добра! Мерси за текста на вокалите, винаги ми е интересно кво пеят, а не мога да разбера в повечето случаи.

  • Like 1
  • Love 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

Имаше всеки ден измислени истории за измислена баба на Преслава - Въчето с големи цици и народна музика. Ама за съжаление вече няма :( 

За историите знам, за разкритията не бях разбрала. Видях само, че са поздравявали баба Пенка, ама това нищо не означава!

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Blueberry каза:

За историите знам, за разкритията не бях разбрала. Видях само, че са поздравявали баба Пенка, ама това нищо не означава!

И аз така казах, но не е същото. Няма я вече Въчето, няма истории за Преслава.

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Blueberry каза:

За историите знам, за разкритията не бях разбрала. Видях само, че са поздравявали баба Пенка, ама това нищо не означава!

Не е умряла надеждата ми, че просто имат две живи ж...баби.

Малина и това лято гърми с участия 

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, pacho каза:

Оф... фалшиви ролекси... полиция викнахме ли?

Кога някой ще направи страница за фалшиви певци и певици, че нещо много се навъдиха в жанра?

Ние сами си знаем че са такива доста от тях, ама чак такова око за ролекси нямаме повечето

  • Haha 4

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...