Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 12 часа , zai4eto82 каза:

Коце има поети участия за 2 години напред, не може да поема повече.

:1000(29):

Те клубовете не се знае дали ще бачкат есента и след това, а той имал вече за две години напред участия. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, zai4eto82 каза:

Да бе 1000 лв. 1000 лв пеят неактуалните. А Коце както винаги е актуален и е с един от най-скъпите хонорари. 

Кажи какъв му е хонорара де да знаем и ние? Или само предполагаш и ти? Разбира се, че има договорки и промоции, за да го канят често в дадена дискотека. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Danger. каза:

:1000(29):

Те клубовете не се знае дали ще бачкат есента и след това, а той имал вече за две години напред участия. 

Да, участията му са уредени още от септември миналата година за 2 години напред има участия уредени от неговия мениджър. Смей се ти. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, GSA каза:

Кажи какъв му е хонорара де да знаем и ние? Или само предполагаш и ти? Разбира се, че има договорки и промоции, за да го канят често в дадена дискотека. 

Има си мениджър. Даже знам къде ще си празнува рождения ден лично от него. 

Криско, Гери- Никол, Тита и Скандау вече ще пеят в Планета Пайнер Бургас и Приморско. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди Александрова само 5 лв вход при нас в петък. На всеки изпълнител при нас е различен входа. Това само при нас. Много евтина тая Теди Александрова и толкова често е тука. Абонирана е за клуба. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Много евтина тая Теди Александрова и толкова често е тука. Абонирана е за клуба. 

Тя като цяло си е доста евтина, не само входът, който слагат когато пее 😂

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Just_Me каза:

Тя като цяло си е доста евтина, не само входът, който слагат когато пее 😂

Нооооо, тя не отива да изкара пари само от участия. Заработва и отзад. Иначе е много надута човек, отказва да се снима с хората, кара се с охраната. 

  • Wow 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Lelqtian каза:

Топ дует с Лоренция :D 

 

 

Това би било невиждано и възхитително. Да направи дует с другото си аз. Да играе две роли в клипа. Да направи два клипа - един като Тиана, един като Лоренция и да издуха Галя и Медя с техните серЕали! 

преди 41 минути, WindWalkerMonk каза:

Нооооо, тя не отива да изкара пари само от участия. Заработва и отзад. Иначе е много надута човек, отказва да се снима с хората, кара се с охраната. 

И аз да бях певица, щях да правя така. Отивам да изкарам лесни пари от бунаци. Не ме заслужават. Ако искат снимка с мен, кой ги спира да си направят колаж и да се залепят до мен. 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

И аз да бях певица, щях да правя така. Отивам да изкарам лесни пари от бунаци. Не ме заслужават. Ако искат снимка с мен, кой ги спира да си направят колаж и да се залепят до мен. 

 

Първоначално не прочетох коя част си цитирал и помислих, че е за другия тип услуги, които предлага.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Новият албум на Емилия - Турболенция излиза скоро ,има много нови дуети направо се шокирах! Дори направо не вярвам 

“Паля двигателя” с Галин

“С теб докрая” с Фики

“Пълна избухвация” с Галена

“Чао и до скоро” с Преслава 

🤭🤭🤭

 

  • Wow 1
  • Confused 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DarkChild каза:

Първоначално не прочетох коя част си цитирал и помислих, че е за другия тип услуги, които предлага.

Не съм конкретизирал. Всъщност визирам и двете услуги! 

 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, presi_fen! каза:

Новият албум на Емилия - Турболенция излиза скоро ,има много нови дуети направо се шокирах! Дори направо не вярвам 

“Паля двигателя” с Галин

“С теб докрая” с Фики

“Пълна избухвация” с Галена

“Чао и до скоро” с Преслава 

🤭🤭🤭

 

Май са ти сложили грешната ваксина :scratch:

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, pechenko каза:

Май са ти сложили грешната ваксина :scratch:

Коя визираш ? Според мен слушането на чалга е дало негативен ефект. Но нека мечтае човека, откога това е престъпление. Та ние си имахме цял измислен роман с бабата на Преслава. Беше ми като сериал, и СЕГА МИ ЛИПСВА. Искам си новите истории за Въчето, ама след разкритието няма да е същото :( 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...