Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 8 часа , Born to Die каза:

И Десита мачка, много силен сезон. Специално от 'Поредната цигара" насам и специално с тази новата песен ми напомня на Преслава по някакъв начин, много харизма и чар. Лидия е супер миличка и обичат хората, но определено Десита и Симона също са много добри попадения, не мисля, че има по-добри женски последнте години, евала на Галин за това.

Завръщането на Ванеса и нейното възприемане като нова от страна на малките фенове на жанра, слага посочените тройници в коша. Данна като порасне още малко и тя ще се издигне според мен.

 

  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък ми е слабо лятото засега - освен “Турбуленция” нищо не се откроява. На Алфите са учудавщо добре, но не ги виждам да се задържат. Няма и нещо като “Проблем” тази година. Чакаме сега Галка, диамантите, Цура ако се сети и Коцето да спасят положението. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , pacho каза:

Винаги съм си мислил, че тази песен е писана за сръбския пазар :D и то така и стана. Ама на Десислава версията е класи, и инструментал, и вокал. 

 

Коя песен на Деса е тази? Не ми е позната.

А този Само Боб ли е, Грах ли е, изкърти със селяния - с костюм и вратовръзка и чорапки до глезена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DarkChild каза:

Коя песен на Деса е тази? Не ми е позната.

А този Само Боб ли е, Грах ли е, изкърти със селяния - с костюм и вратовръзка и чорапки до глезена.

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , pacho каза:

Винаги съм си мислил, че тази песен е писана за сръбския пазар :D и то така и стана. Ама на Десислава версията е класи, и инструментал, и вокал. 

 

Доста приятен кавър. Оригиналът обаче е ТОП. Може би най-прилично задържащият се нейн хит сред раждането.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, WindWalkerMonk каза:

Джена е най селско обаче.

Глория, Галена, феКали и Гъбин ще излязат най-читави - досега не са се прекръстили :D

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами те всички избързаха да изсипят най-силното веднага след като им отвориха клубовете. Трябваше да запазят повече за юни и началото на юли.

Представяте ли си лято с току-що излезли хитачки като Турболенция, Скандал, Аномалия, Момиче от лед?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, чушка. каза:

Най-слабото лято в чалгата. Просто положението е трагично.

Лято 2018 мисля че беше много по-слабо. Тогава бяхме с Шефката и Купих ти сърце. А сега тепърва започна лятото и ще излязат още песни. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Периодът от края на юли до към края на август обикновено е слаб, защото хората ходят по почивки и не се обръща голямо внимание на новите песни. Само песента на Галена я виждам като успешна заради името, освен ако не излезе и някоя изненадваща мега хитачка като Проблем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Участието на Коце май утре в Summer Cult, Варна няма да го има. Галена ще бъде, странно.

Коце вчера е бил с ЛИяна в басейна си. После е бил с Алисия и Тони Стораро просто на Маса в Слънчев бряг. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, BaGaBoNtIn каза:

Реално само “Турболенция” се открои…много слабо лято наистина. Всичко вече е омръзнало и втръснало и излизат само боклуци…

Айде да не се правим че Скандал, Автомата и Аномалия не са тотални хитове, само защото любимката ни флопна и трябва да се правим на луди "ах, вижте, никой няма хитове, не сме само ние" ! 🙂

  • Like 2
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Willy каза:

Айде да не се правим че Скандал, Автомата и Аномалия не са тотални хитове, само защото любимката ни флопна и трябва да се правим на луди "ах, вижте, никой няма хитове, не сме само ние" ! 🙂

Не е толкова срамно, че Преслава е с флоп. Срамното е, че тя се е обадила на Лидия за дует и сама е предложила тази песен. :D 

Тотално падение. 

Да са им сладки двата милиона за месец и на тях, и на феновете им. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...