Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 15 минути, BobiTo каза:

@Willy: "Тая луда ли е, никакви гледания няма да има в 11:00".

Емилия за по-малко от месец, с 8 милиона почти. 😁

 

Еми в 11ч. сутринта нямаше гледания. С 30к за 4 часа беше.💁‍♂️

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Еми в 11ч. сутринта нямаше гледания. С 30к за 4 часа беше.💁‍♂️

И тогава те питах - за какво са й гледания в първия ден, като ще ги направи по-късно??

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Kriminal каза:

На мене ми се иска сърбите да бяхме умни като останалите и да не сме се правили на големи герои и спасители на малцинствата, щяхме да минем без 1,5 милиона загинали. 

 

Сърбите са последните, които могат да бъдат наречени такива.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DarkChild каза:

Заслужаваш бан за това изказване. Първо научи коя държава е спасила евреите си и после ни наричай нацисти. 

Щеше да е адекватен коментар, ако страната не беше пълна с графити по сградите със свастики, хората не си татуираха ss, не обикаляха свободно с коли боадисани със символи на нацистка Германия или не си слагаха снимки на Хитлер по екраните на телефоните, не показваха жеста с ръка на национални мачове и т.н и т.н.

България е спасила евреите на територията на Царска България, но е пратила евреите от териториите на Македония по лагерите.

За да не е офтопик, жеста на Галена също е ужасен и напълно неприемлив.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпратени са по заповед на Германия и там е нямало как да се спре това.

А Галена като криптоциганка би трябвало да е последната да се шегува с тези неща. Или това е част от плана ѝ да скрие корените си.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BobiTo каза:

@Willy: "Тая луда ли е, никакви гледания няма да има в 11:00".

Емилия за по-малко от месец, с 8 милиона почти. 😁

 

Жива и здрава да е, че направи по-голяма youtube бомба от Галена и циганския Киркоров, че беше станало непоносимо тук.

  • Like 3
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как са ги съчетали само в Слънчев бряг- на 14 юли заедно ще пеят Данна и Ариа, а на рождения ден на брат ми заедно Борис Дали с Илиян. 

Починал е Dj Ники Генов. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , BobiTo каза:

Топките на Д.Т. преди време, още не можеш да го преживееш, мила. 😁😁

Аз според вас гаджето си не ревнувам толкова, колкото Теофиков 😃 просто е смотла тая, има и добри попадения, но това не е от тях.

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, чушка. каза:

Сериозно ли някой вярва, че гледанията на Десита са реални?При положение, че имаш мач и всеки беше навън, плюс избори. Несериозно е..

Като се има предвид таргета който слуша тази музика, да. Те не се вълнуват от мачове, а от рокли и двата пола, особено момченцата. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Десита много радва с желанието си да представя самостоятелни проекти, и то доста приятни такива. Песента ще се слуша, дано да стане хит.

Не е за вярване, че само Лидия от момичетата протежета на Галин още няма достатъчно силна соло песен. Като гледам Гальо не си е взел поука и планува да продължи тази традиция- тия дни май е снимала клип, предполагам че вече на самостоятелна песен т.е вероятно ще се преповтори случая с Щрак като я издадат в края на юли или през август- най-слабия период за YouTube премиери.<_<

Link to comment
Сподели в други сайтове

Молете се пак да е от реклами, иначе във всеки случай ще има огромно падане като при Вендета. 350к с 14 лайкс пак не е нормално. Това са 150к за тийн идол.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такава нощ се помни с години от всеки мъж попаднал в мойта власт .Изпивай ме като трапчиво вино на малки глътки бавно час по час.Такава нощ се помни с години, такива спомени оставям аз
 
  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Десита с 350К за 22 часа 😂😂😂😂 Кой изобщо би повярвал, и кой изобщо знае Десита без Лидия. Харесвам я, но изнаглява и тя да бъде известна с тези купени гледания

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Скоро - Галена и Гнидия - Чичо Ади Кючек ... 

Искам, живея и манифестирам!

  • Haha 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клетата Десита,колкото е талантлива в правенето на музика толкова е и безлична. За момент там където е черния фон с черната рокля спрях да я виждам. Иначе песента й не е зле,но супер много ми прилича освен на песен на Джена,но и на някоя на Слави и Куку бенд,но не се сещам името.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Комплексите на Алфа, че тази година още нямат огромен хит като “Аномалия” продължават и го доказват с всеки изминал ден. 

И не ме цитирайте с Грешници, защото със сигурност не е на нивото на тази песен.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, zai4eto82 каза:
Такава нощ се помни с години от всеки мъж попаднал в мойта власт .Изпивай ме като трапчиво вино на малки глътки бавно час по час.Такава нощ се помни с години, такива спомени оставям аз
 

Веднага да се прекръстиш на zai4eto_dominatrix!

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...