Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 6 часа , Kriminal каза:

На мене не ми пречи тъй, а вие що се преструвате че ви, нали сте българи, що да мразите предците си? Хайл Галя! Хайл Лидл!

 

Заслужаваш бан за това изказване. Първо научи коя държава е спасила евреите си и после ни наричай нацисти. 

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Willy каза:

Големият продуцент, който ощe си седи на договор в друга фирма, иначе шеф ще се прави. Това да не е Америка?!

Най-вероятно договора на момичетата позволява той да избере коя песен при кого да отиде. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

Заслужаваш бан за това изказване. Първо научи коя държава е спасила евреите си и после ни наричай нацисти. 

Спасили == над 11,000 изпратени пред портите на бога и 50,000 депортирани. Мразя патриоти за които държавата им е най-велика и чиста и не признават грешките си. Дори и шега не може да мине, бан заслужаваш вика 🤣🤣

image.png.71c2b90ce97bedec2d0aa5b42f1570cb.png

  • Like 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Спасили == над 11,000 изпратени пред портите на бога и 50,000 депортирани. Мразя патриоти за които държавата им е най-велика и чиста и не признават грешките си. Дори и шега не може да мине, бан заслужаваш вика 🤣🤣

image.png.71c2b90ce97bedec2d0aa5b42f1570cb.png

DarkChild мисля, че дори не е българин, но ок.

Предлагам да сменим темата, че македонците и сърбите сте biased към българите по историческите теми.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

DarkChild мисля, че дори не е българин, но ок.

Предлагам да сменим темата, че македонците и сърбите сте biased към българите по историческите теми.

Бъркаш ни с другите балканци, ако бяхме като тях, нямаше как да сме тук, за начало.

Просто няма ситуация от такъв размер в която едните да са изцяло виновни, а другите "спасители". 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Спасили == над 11,000 изпратени пред портите на бога и 50,000 депортирани. Мразя патриоти за които държавата им е най-велика и чиста и не признават грешките си. Дори и шега не може да мине, бан заслужаваш вика 🤣🤣

image.png.71c2b90ce97bedec2d0aa5b42f1570cb.png

И да не ги бяха нямаше да е загуба. Това с втората световна е типична американска пропаганда.  

Малко като с балканската музика - качеството се гони, но не се плаща и се краде на поразия.

В америка същото: мир, против чудовищните  издевателства над човека, но има смъртно наказание и моат те гръмнат ако са сръбнали и те видели у техната градина.

Изебавала се е Галошка, мноу важно. По притеснително е, че пак е до мутрягата.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ги лансира, разбира се, ако беше истински продуцент, щеше да е дал "Поредната цигара" и "Той" на единствената си звезда - Лидия.

Единственият минус на Галин е, че лансира Лидия и Симона с топ хитове, а Десита я представи с "Тексас плейс" и "Мусала". 

Но пък я праща на качествени участия.

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

pt.2

image.png.5ca7a4faa2a3dd8e949db472fbe61117.png

Лек ден, вика. Лелченски затапки :D За да спазим добрия тон на лелченските свади а ла фейсбук, бих отвърнал с "На вас също, госпожо!" 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Willy каза:

pt.2

image.png.5ca7a4faa2a3dd8e949db472fbe61117.png

Ех, голямо желание да се изтъкне, че видиш ли идеята за текста била негова и че той и е дал песента.. За втори път прави същото, отново на Десита ..

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, El Gato каза:

Ех, голямо желание да се изтъкне, че видиш ли идеята за текста била негова и че той и е дал песента.. За втори път прави същото, отново на Десита ..

Как има толко време да отговаря ???

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, El Gato каза:

Ех, голямо желание да се изтъкне, че видиш ли идеята за текста била негова и че той и е дал песента.. За втори път прави същото, отново на Десита ..

Галин днес пусна лайф и накара Десита да се включи в него, за да можело и тя да обясни веднъж завинаги че не била пренебрегвана за сметка на Лидия. Сякаш тя би си позволила да каже друго, ама айде 😄 Та Десита маза че искала да има повече самостоятелни песни.

На Галин идеята за "Поредната цигара" му дошла в няква тоалетна в Бургас (сам го каза).

И наблегна че Преслава му се е обадила с готова песен, а тя била топ певица + любимата изпълнителка на Лидия и разбира се нямало как да откажат.

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия как им го наши, няколко дни в Созопол реално не се чува друго освен "Турбуленция", чак ми е нереално в какъв хит се превърна тази песен... По кръчмите най-малко пет пъти на живо, певиците са я научили дори на румънски и постоянно я пеят, от колите гърми и от плажа, в дискотеките на всеки час и става фурор. Изобщо не е очаквала според мен чак такова чудо и е много вероятно това да се превърне в най-големия хит в кариерата й, определено освен като хит на лятото, засега и за годината друго толкова масово не е излизало. Ще споделя и за другите по-късно, че съм с такава компания, която буквално всяка вечер ме мъкне по чалготеки, сякаш има някои разлики с гледанията в Тубата и реалността. Но чалгата мачка както не е било скоро...

  • Like 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Големият продуцент, който ощe си седи на договор в друга фирма, иначе шеф ще се прави. Това да не е Америка?!

Котараче, не злобен и не завиждай. 😁 Прави си човека парата, па вие тука си го плюйте.  

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DarkChild каза:

Заслужаваш бан за това изказване. Първо научи коя държава е спасила евреите си и после ни наричай нацисти. 

Ми айде, докладвай ме. Аз не го казах с лошо, де. На мене ми се иска сърбите да бяхме умни като останалите и да не сме се правили на големи герои и спасители на малцинствата, щяхме да минем без 1,5 милиона загинали. 

 

преди 1 час , Blueberry каза:

DarkChild мисля, че дори не е българин, но ок.

Предлагам да сменим темата, че македонците и сърбите сте biased към българите по историческите теми.

Аз пък въобще не съм, нищо не печеля от това да измислям история, даже не ме интересува особено, ама си е факт че българите са били на нацистката страна във Втората световна война + беше шега, наистина нз как се намериха обидени.

преди 37 минути, Willy каза:

Галена и Мая Нури 💖

 

Иска ѝ се да има хитов + секси хит като Мая НурЍ

  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, El Gato каза:

Ех, голямо желание да се изтъкне, че видиш ли идеята за текста била негова и че той и е дал песента.. За втори път прави същото, отново на Десита ..

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Born to Die каза:

Емилия как им го наши, няколко дни в Созопол реално не се чува друго освен "Турбуленция", чак ми е нереално в какъв хит се превърна тази песен... По кръчмите най-малко пет пъти на живо, певиците са я научили дори на румънски и постоянно я пеят, от колите гърми и от плажа, в дискотеките на всеки час и става фурор. Изобщо не е очаквала според мен чак такова чудо и е много вероятно това да се превърне в най-големия хит в кариерата й, определено освен като хит на лятото, засега и за годината друго толкова масово не е излизало. Ще споделя и за другите по-късно, че съм с такава компания, която буквално всяка вечер ме мъкне по чалготеки, сякаш има някои разлики с гледанията в Тубата и реалността. Но чалгата мачка както не е било скоро...

А какво друго да слушат хората, след като тая година има 3 песни на кръст, дето изобщо стават за нещо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...