Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, AndreaForever каза:

Здравейте,мърши. Благодаря за топлото,радушно и приветливо посрещане. Такова, каквото дебюта на Кирил Атанасов не съзря. 

chrome_aZJINTjnjP.png

Това Пеца или Гаца е? Не мога да определя.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, чушка. каза:

Не мога да забравя онзи момент, в който Анелия се беше изхрачила в някоя салфетка, взета от земята. Още го сънувам. Моля, за съвети как да преодоля този шок, нанесен върху психиката ми.

Стииииига бе, сериозно?:blink:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Иконичната дискография на фолкпевицата Райна,известна още като откривателката на Константин,Галена и Преслава, възпя и устата на небезизвестната Мария. Влиянието й продължава да изумява меломаните.

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, чушка. каза:

Не мога да забравя онзи момент, в който Анелия се беше изхрачила в някоя салфетка, взета от земята. Още го сънувам. Моля, за съвети как да преодоля този шок, нанесен върху психиката ми.

Тя си беше нейна, бе! Беше храчила от едната страна и мислеше, че е приключила, но по-късно се наложи да се наведе да си я вземе. Виж каква екологично чиста жена, оползотворява ресурсите докрай, преди да подхване нови!

преди 8 минути, чушка. каза:

Бих дал всичко, за да съм аз Преслава и мен Анди да ме беше облизала.

преди 3 минути, чушка. каза:

Добре дошла на новата ми форумна любимка. @AndreaForever

Тамън търсих да припомня култовите прически на ТУдора!

 

  • Like 1
  • Love 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Аз, @BobiTo и @Hurricane. Хъри кейн е Ивон!

Screenshot-20210703-222451-Instagram.jpg

Китич, как ще коментираш ивон, ти беше много изненадана от промяната й, а нея от малка к*********о си я влече!

  • Like 2
  • Haha 3
  • Angry 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Тя си беше нейна, бе! Беше храчила от едната страна и мислеше, че е приключила, но по-късно се наложи да се наведе да си я вземе. Виж каква екологично чиста жена, оползотворява ресурсите докрай, преди да подхване нови!

Тамън търсих да припомня култовите прически на ТУдора!

 

Теодора е сладка. Даде шанс на много млади момичета да си мислят, че дори да изглеждат леко мъжествени и да припомнят на Drag queens, ще имат своя шанс за звезден миг в поп-фолк индустрията.

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Китич, как ще коментираш ивон, ти беше много изненадана от промяната й, а нея от малка к*********о си я влече!

Ми виж край кого е отраснала.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, AndreaForever каза:

Здравейте,мърши. Благодаря за топлото,радушно и приветливо посрещане. Такова, каквото дебюта на Кирил Атанасов не съзря. 

chrome_aZJINTjnjP.png

Кондоме това ти ли си? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Теодора е сладка. Даде шанс на много млади момичета да си мислят, че дори да изглеждат леко мъжествени и да припомнят да Drag queens, ще имат своя шанс за звезден миг в поп-фолк индустрията.

Тези дни ми тръгна това и оттогава го слушам редовно! Какви чалгии се правеха навремето!

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички знаем коя е истинската, иконична, шармантна и безупречна Теодора, а именно - Теодора Руменова Андреева, по-известна като АндреЯ.

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Китич, как ще коментираш ивон, ти беше много изненадана от промяната й, а нея от малка к*********о си я влече!

Ивонка беше пълен бонбон, докато не реши да се окепази.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Тези дни ми тръгна това и оттогава го слушам редовно! Какви чалгии се правеха навремето!

 

Всичко в миналото е било по-прекрасно, имаше и казарма, която днес отсъства, за моя жалост.

 

  • Love 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обмислям в най-скоро време да стана войник и да смажа пушката на @чушка., щом толкова настоява да се превъплътим във войници на фронта по времето на втората световна война.

 

  • Haha 5
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...