Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

Това си е факт още от зората на фолка. Не-чалга изпълнителите са очаквали да имат доста повече свобода и да са дори още по-оценени в демокрацията, някои затова са се борили за нея. В отговор получават чалгата.

Затова и на някои емблеми като Глория още от тогава някои гледат все едно като на голямото зло, а в следващия момент си пускаш нещо такова тяхно и замлъкваш.

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , GSA каза:

Да - дуетът си е бил самостоятелна песен на Димана - “Насаме”. В последствие обаче тя кани Райна да я направят дует - “Лошо момче”, а по-късно Димана си пусна и соловата версия. 

Коя е соловата версия на Димана, не намирам песен "Насаме"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Blueberry каза:

Коя е соловата версия на Димана, не намирам песен "Насаме"?

Прощавайте - “Твоят вкус” се казвала, въпреки че по Планета я писаха “Насаме”.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 6 минути, asylum каза:

Новият хит, който ще присъства на всяка страница!

 

По-хубава ли е от "Ваксина"? То е невъзможно да я надмине, всъщност защо питам...

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

 

По-хубава ли е от "Ваксина"? То е невъзможно да я надмине, всъщност защо питам...

Ваксина още не съм си я пуснал, а ти бях обещал :( Но след Да гърмим и Тигре, ще й дам шанс. Нека първо се наслушам на новото трио. Не те ли кефи китарката? ❤️ 

Подкрепете СЧЕТИ в класацията на ФЕНчето! В краен случай - Тиджена.

https://fentv.bg/класация/

  • Sad 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Danger. каза:

Според теб Преслава колко дълго ще пее дуета с Лидия по участия? Според мен още есента няма да го изпълнява. 

Най-срамното петно в кариерата ѝ. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

@Blueberry не разбирам какво си ми наредила тези песни там. Може да не са били големи хитове, но не са някакъв пълен ШИТ като дуета с онова нищо.

За мен са много, много гадни. И тая с Лидия е доста зле, изобщо не знам какво са си мислили като са я правили, но дъното при Преслава е трудно достижимо. 

Галенчеви да не ликуват, че там е още по-зле. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

За мен са много, много гадни. И тая с Лидия е доста зле, изобщо не знам какво са си мислили като са я правили, но дъното при Преслава е трудно достижимо. 

Галенчеви да не ликуват, че там е още по-зле. 

На мен тази с Ваня винаги ми е харесвала. Приятна ми е за слушане. От тези само Чупливата ми е противна. А Нашето любов е си е екпериментална и интересна за мен.

Например дуетът с Анелия на мен ми е неприятен и странен.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Аматьорка" е курвенски тетрахит. Вече не се правят бруталки с такива миндилски текстове

@Blueberry към Лидия след като е забила Весоу Добре, че съм тука! Спасих го от скука! Да го видя с една аматьорка ми е твърде познато до болка!Както блесна,така и угасна -три на нула падаш от мен!

  • Haha 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, DarkChild каза:

Само нещо, Остави ми действително беше песен за Евровизия и не е никакъв кавър.

На какво я водят кавър? Гледам, че са писали Seka Aleksic - Dodji i uzmi me, но това беше някаква песен на Вероника.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

Като си я пускам веднъж в месеца ми е топ! 

Явно чак догодина ще мине 10 млн. на официалното видео :yes:

Звучи още по-добре, ако си я пускаш на всеки три месеца. Повярвай ми!

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Звучи още по-добре, ако си я пускаш на всеки три месеца. Повярвай ми!

Самата песен е брутална, ако беше само една версия и го нямаше многото налагане на двете версии щеше да си се слуша много повече.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не съм запозната с личния живот на Галена или по-скоро жълтините, много интригуващо!

https://www.kliuki.bg/340389/родната-кака-на-галена-шокира-с-ужасяв/ - със сестра й не си говорят, годеникът й изневерил със самата Галена седмици преди сватбата!

https://petel.bg/GALENA---ROZHBA-NA-LYUBOV-MEZHDU-BRATOVCHEDI----VIDEO-__27951 .- родителите на Галена са трети братовчеди!

 

  • Haha 6
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...