Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 8 минути, BobiTo каза:

Да се поздравим с един неоценен шедьовър! Така и не разбрах защо не стана голям хит, даже реклама в Брадъра беше получила. 

 

Беше си хит поне. Тогава имаше големи хитове. Сега и такъв няма. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Danger. каза:

Много ме кефи Турбуленция, ама взе да ми опротивява от досаждане. Влизам в ТикТок - пълно е с видеа, сторитата в Инста пак с нея, навънка от всяка втора кола надута. Вярно, че това са истинските критерии за успех ама взех да я сънувам вече тая песен :D 

Вече знаеш как се чувстваме тук всички освен вашата агитка.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BobiTo каза:

Да се поздравим с един неоценен шедьовър! Така и не разбрах защо не стана голям хит, даже реклама в Брадъра беше получила. 

 

Точно след тая нагла, аматьорски изпълнена кражба ми падна рязко в очите... Поне да го беше направила като хората, ама толкова си можем. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, BobiTo каза:

Любимата ми реклама, едно време рекламите бяха по-интересни от клиповете им сега. 

 

И другите реклами с Камелия бяха доста сполучливи (Tantra и Vita Gold), но тази с чукането си остана топ! 😁

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Just_Me каза:

И другите реклами с Камелия бяха доста сполучливи (Tantra и Vita Gold), но тази с чукането си остана топ! 😁

Не си ги спомням другите, но тази като малък винаги стоях и я гледах. Рекламите на Андреа, Галена и Емилия за мастиката също бяха много яки. На Мария с бирата, беше пълно с яки реклами. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , HIStory каза:

Точно след тая нагла, аматьорски изпълнена кражба ми падна рязко в очите... Поне да го беше направила като хората, ама толкова си можем. 

 

После Пепа Джексъна викат.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, DarkChild каза:

Ами сега кого да поканят за реклама? Изпълнителите нямат същата известност като преди 15-20 години.

Да пoканят Лиди да рекламира клиника за ринoпластика.

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

Да пoканят Лиди да рекламира клиника за ринoпластика.

Коментирай как Джен е поканена на рожденият ден на Ана само за да пее и весели гостите, а Ана дреме до нея като танцьорка в стил Галена и Амет, без да знае песните които аман аман иконата пее.😩

  • Haha 2
  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Willy каза:

Коментирай как Джен е поканена на рожденият ден на Ана само за да пее и весели гостите, а Ана дреме до нея като танцьорка в стил Галена и Амет, без да знае песните които аман аман иконата пее.😩

Екс-кралица Ариа там ли е? На миналия рожден ден беше. 

преди 27 минути, BobiTo каза:

Да пoканят Лиди да рекламира клиника за ринoпластика.

Никой няма да отиде после.

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Willy каза:

Коментирай как Джен е поканена на рожденият ден на Ана само за да пее и весели гостите, а Ана дреме до нея като танцьорка в стил Галена и Амет, без да знае песните които аман аман иконата пее.😩

Дори не знаех, че с Джен са близки, но забелязах, че Папилома е с специална покана. Сиана също изпя доста песни, горката, заприличала е на 40 годишна домакиня, каквато е. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , BobiTo каза:

заприличала е на 40 годишна домакиня, каквато е. 

Ами по-добре, отколкото на 40-годишна изхабена чанта, каквито са почти всичките ѝ колежки.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Hurricane каза:

Тунджер Стораро и Петя Добричка са заровили томахвката. Пеят си дуета по общи участия.

Според теб Преслава колко дълго ще пее дуета с Лидия по участия? Според мен още есента няма да го изпълнява. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Според теб Преслава колко дълго ще пее дуета с Лидия по участия? Според мен още есента няма да го изпълнява. 

Според мен до две седмици ще е спряла, ако е почвала извоопще. :D И по-добре. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Danger. каза:

Според теб Преслава колко дълго ще пее дуета с Лидия по участия? Според мен още есента няма да го изпълнява. 

Не знам! Не мисля за дуета, но минимум до следващата песен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...