Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, SG каза:

За Алфите никога няма категорично отчитане, защото бързо издават следващите проекти. :D Чакаме песни от Десита и от Галин и Симона.

Тези не ги броя за живи. Големите имена се отчетоха.

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само Маминка Гло, Цвети Пеевска, Софи Маринова, Гергана, Данна и Преслава са честити рождения ден на кралицата, другите кога? @Gerganafen да се почерпим по-случая с една велика песен! 

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, SG каза:

Чакаме песни от Галин.

 

Мисля, че никой от форума, освен ти, не чака премиера на Галин. 😭

По-скоро се молим на иконите, да спре да ни тормози с ''песните'' си!

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Мисля, че никой от форума, освен ти, не чака премиера на Галин. 😭

По-скоро се молим на иконите, да спре да ни тормози с ''песните'' си!

Ванчето пусна цели 4 хита и мисля, че й е време за заслужена почивка. Колкото и да я обожаваме, не бива да злоупотребяваме! Нека си вее задника цяло лято по морета и кръчми, после наесен с песен!

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, asylum каза:

Тези не ги броя за живи. Големите имена се отчетоха.

Е, то ако ще говорим само за добре познатите големи, в които и днес има хляб, значи остава премиерата на баш най-голямата в последно време- Галена. :D Другите или не са в силен период, или веднъж на високосна се сещат да се засилят, а някои направо си бяха издухани от новата генерация.

Иначе се сетих, че и Софка май щеше да пуска нещо, и Коце, те също си правят хитове, за миналата година бяха с най-големия.

преди 3 минути, Willy каза:

Мисля, че никой от форума, освен ти, не чака премиера на Галин. 😭

По-скоро се молим на иконите, да спре да ни тормози с ''песните'' си!

Аз тази песен я чакам по-скоро заради Симона. Момичето стартира с хит, а после и триото не беше чак такъв провал, че да й убие инерцията. Но предусещам, че може да е в минус, че Галин се е бутнал в следващата песен.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Ванчето пусна цели 4 хита и мисля, че й е време за заслужена почивка. Колкото и да я обожаваме, не бива да злоупотребяваме! Нека си вее задника цяло лято по морета и кръчми, после наесен с песен!

 

Каква е тази дама дето се прави на Ванчето, ама елементарното и комерсиалното й личи? Последно Близалка е пускала, мисля, че е време за нов хит! 

  • Haha 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Каква е тази дама дето се прави на Ванчето, ама елементарното и комерсиалното й личи? Последно Близалка е пускала, мисля, че е време за нов хит! 

На мен това ми е фаворитът, но народът още си иска Близалка, даже ремикс получи!

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, asylum каза:

Ванчето пусна цели 4 хита и мисля, че й е време за заслужена почивка. Колкото и да я обожаваме, не бива да злоупотребяваме! Нека си вее задника цяло лято по морета и кръчми, после наесен с песен!

 

Най-лесно запомнящата се и запеваема песен в последните години. Това, което отдавна вече композиторите не умеят или нарочно отбягват, мислейки си ,че е нещо лошо, Ванчето го направи от раз.

 

А на 1:09 на гърба татуировката прилича на Ема.

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Най-лесно запомнящата се и запеваема песен в последните години. Това, което отдавна вече композиторите не умеят или нарочно отбягват, мислейки си ,че е нещо лошо, Ванчето го направи от раз.

 

А на 1:09 на гърба татуировката прилича на Ема.

Наистина прилича! 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Транзицията на 6:20 от Тихо ми пази към Една целувка е един от най-добрите crosovers за всички времена!

 

Това кючек ли е, ръченица ли е, двете в едно ли? Да продължим празника с нещо за душата. 

 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Транзицията на 6:20 от Тихо ми пази към Една целувка е един от най-добрите crosovers за всички времена!

 

Най-големият й хит тогава!

Но ме хвана срам от пеенето й, мислех, че по-късно си го е развалила, а тя тогава тъкмо ставаше известна! И танците са много грубовати при кулминацията после. 

Преди 2 години ми попадна по Планета някакъв микс от турне, на което си беше пришила Рамзи кючек между песните :D

 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, BobiTo каза:

Това кючек ли е, ръченица ли е, двете в едно ли? Да продължим празника с нещо за душата. 

 

Къв празник мило?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, stereoto_ каза:

Умна е!

Ако беше умна щеше да напусне преди години. Според мен е страхлива, което е и нормално. Просто и трябваше време да събере кураж. Но пък, ако Пайнера каже, че не му е дала шанс да я компенсира ще изглежда смешен. Сега дори не може да я заплашва, както преди 7 години с Камелия.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, foxy_vd каза:

Галена избяга от "Пайнер" тихомълком

http://m.hotnews.bg/news.php?category=0&id=144558

Дано да е верно. Нали се чудехме дали ще отчита хонорар от Гласът - явно не. :D 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

Не вярвах, че ще ми се случи, но и аз чух "Турболенция" от кола! :surprise:

Written from Lenovo. 11 posts left to win Iphone 12.

Тоя път сме прецакани. Чуваме я отвсякъде, а телефончета - йок!

 

  • Love 1
  • Sad 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...