Jump to content

За коя партия/коалиция ще гласувате на 11-ти Юли ?


За кого ще гласувате на 11-ти Юли ?  

62 потребители гласуваха

  1. 1. За кого ще гласувате на 11-ти Юли ?

    • 1. Коалиция Движение „Заедно за промяна“
      0
    • 2. Партия „Свобода“
      0
    • 3. Партия Български национален съюз „Нова демокрация“
      0
    • 4.Коалиция „БСП за България“
    • 5. Коалиция ГЕРБ – СДС
    • 6. Партия „Атака“
      0
    • 7. Партия „Движение за права и свободи“
      0
    • 8. Партия „Изправи се! Мутри вън!“
    • 9. Партия МИР
      0
    • 10. Партия БТР – „България на труда и разума“
      0
    • 11. Партия „Възраждане“
    • 12. Партия „Подем“
      0
    • 13. Партия БРИГАДА
      0
    • 14. Партия „Пряка демокрация“
      0
    • 15. Партия Гражданска платформа „Българско лято“
      0
    • 16. Коалиция „Българските патриоти“ (ВМРО, Воля, НФСБ)
      0
    • 17. Коалиция „Ляв съюз за чиста и свята република“
      0
    • 18. Партия „Партия на Зелените“
      0
    • 19. Коалиция „Национално обединение на десницата“ (КОД, БЗНС, БДФ, СЕК)
      0
    • 20. Партия „Глас народен“
    • 21. Партия „Републиканци за България“
      0
    • 22. Партия „Има такъв народ“
    • 23. Партия „Демократична България“

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

преди 11 часа , omline каза:

Ти как я виждаш тая работа кака ти Мая и Корнелия да подкрепят президента заедно и междувременно да се борят помежду си за депутатски места? 

Тихомълком. И то на балотаж. Но както казах, вероятно Мая, ДБ, ИТН ще излъчат слаби кандидатури или ще се комбинират, колкото да се имитира плурализъм. Не виждам кого ще номинира ГЕРБ. Те губят при всички случаи. Все пак всички са срещу тях. Единствено вмешателство в победата на Радев виждам ако КИрил Петков бъде излъчен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FikLena каза:

Нинова категорична: Няма да подкрепим кабинета на Слави Трифонов

 

тъпа крава

Ако аз стана министърка, ще сложа теб за министърка на вътрешните работи! Тогава ще сме топ. 

Иначе и аз прочетох, мутрите също няма да го подкрепят. ГЕРБ също. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами... Славчо малко избърза с цялата работа. И според мен това не беше правилния начин.Изглежда и от негова страна няма желание за обща подкрепа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, pacho каза:

Ами... Славчо малко избърза с цялата работа. 

Мислиш ли? Планът му от самото начало не е включвал преговори с когото и да е. Няма да се държа като Фокси, само ще ви припомня, че вечерта преди изборите ви извадих сума ти цитати от книгите му и някак си вчерашната му постъпка идва като логично продължение на мислите му, изразени там.

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 12.07.2021 г. от 7:39, omline каза:

Магистралата сама по себе си никого няма да нахрани, но добрата инфраструктура е като гръбнак за развиването на добра икономика и само глупак може да посегне да вземе от там, за да разпределя на други места. 

Ти в едно изречение хем казваш как пътищата не били важни, но пък в Троян видиш ли имало раздвижване след ремонт на пътя.

Казвам, че има раздвижване на строежи и ремонти на пътища, на самата дейност, а не на някаква икономика в града. Исках да кажа, че нямаше никакви инвестиции от страна на държавата в тези райони за инфраструктурата доскоро или системно. Магистрала до Троян и до Ловеч няма да докарат, но поне може да се влага в тази мрежа от пътища. Това не е ли отпорна точка за развита икономика? Или само магистралите са?

Видя се на Баце как му причерня като се разбра, че са разпределили парите авансово. Твърдо против съм такъв вид строене, със зор и подобен замах. Ако така Боко ще продължава да строи и да чопва от всичко, да надписват разходи, а да пестят от качество (както стана на места и с Тракия) не, мерси. По-добре да не строят нищо, пък нека да съм тъп.

И казваш, че някой бил посегнал на строежа на Хемус - същите измислици на тиквата, който с провокации преди изборите се мъчеше да трупа вот и гласоподаватели.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@pacho Икономика без инфраструктура не се прави. Нито един орган в тялото ти не може да функционира, ако няма какво да го захрани с кръв. Колкото по-бързо се построят магистралите, толкова по-добре за всички ни.

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, omline каза:

@pacho Икономика без инфраструктура не се прави. Нито един орган в тялото ти не може да функционира, ако няма какво да го захрани с кръв. Колкото по-бързо се построят магистралите, толкова по-добре за всички ни.

Магистрала с по 10 участъка в ремонт и куп ограничения в скоростта е никому нужна и полезна, пък нека бързо да строят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Магистрала с по 10 участъка в ремонт и куп ограничения в скоростта е никому нужна и полезна, пък нека бързо да строят.

Дрън, дрън та пляс ще ти кажа аз.

  • Like 1
  • Haha 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

ИТН - 65 мандата

ГЕРБ-СДС – 63

БСП  - 36

Демократична България– 34

ДПС – 29

Изправи се! Мутри вън! – 13

Дори да сметнем ИТН + ДБ + Мутри, се получава 112. това са евентуалните ПП, които биха подкрепили ИТН. Прочетох изявление, че нито ДБ, нито Мутрите на Мая ще го подкрепят. А от ГЕРБ, ДПС, БСП, те се ясни от началото.

Втори мандат отива при ГЕРБ - СДС, тях отново никой няма да ги подкрепи, евентуално може би ДПС, но няма да им стигнат 121.

По всичко личи, че избори (отново) предстоят.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, чушка. каза:

ИТН - 65 мандата

ГЕРБ-СДС – 63

БСП  - 36

Демократична България– 34

ДПС – 29

Изправи се! Мутри вън! – 13

Дори да сметнем ИТН + ДБ + Мутри, се получава 112. това са евентуалните ПП, които биха подкрепили ИТН. Прочетох изявление, че нито ДБ, нито Мутрите на Мая ще го подкрепят. А от ГЕРБ, ДПС, БСП, те се ясни от началото.

Втори мандат отива при ГЕРБ - СДС, тях отново никой няма да ги подкрепи, евентуално може би ДПС, но няма да им стигнат 121.

По всичко личи, че избори (отново) предстоят.

Мутрите казаха, че няма да ги подкрепят. Там всеки е той е да шефа, не да се коалира с другите. Не знам за какво да говорим изобщо. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, но ББ е страшен трол. Всеки ден пуска лайфове във ФБ и пръска от смях. Особено днес. Но нещата се обръщат. Докато Слави се гавреше с ББ, сега стана обратното.

А Слави ... чак ми стана жал как го гаврят за космоса. Даже един познат - французин ми писа вчера, че е прочел в някоя френска медия за Слави. Вика: каква държава сте, уникално шоу. Още допълни, че Слави приличал на външен вид на зъл герой от някоя приказка. 

Питам се... дали Слави умишлено не вкара това със Северна Македония, за да отклони другите въпроси? Ако не са предполагали, че ще гръмне така - изглежда наистина са загубили връзка с главния. Ноооо, изглежда, че освен ГЕРБ, ИТН също ще изпадне в политическа изолация. Македонците пък се обидиха, че им викат северномакедонци хахах 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , чушка. каза:

ИТН - 65 мандата

ГЕРБ-СДС – 63

БСП  - 36

Демократична България– 34

ДПС – 29

Изправи се! Мутри вън! – 13

Дори да сметнем ИТН + ДБ + Мутри, се получава 112. това са евентуалните ПП, които биха подкрепили ИТН. Прочетох изявление, че нито ДБ, нито Мутрите на Мая ще го подкрепят. А от ГЕРБ, ДПС, БСП, те се ясни от началото.

Втори мандат отива при ГЕРБ - СДС, тях отново никой няма да ги подкрепи, евентуално може би ДПС, но няма да им стигнат 121.

По всичко личи, че избори (отново) предстоят.

Че що? 130 бройки си е чудесно мнозинство. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

 

Питам се... дали Слави умишлено не вкара това със Северна Македония, за да отклони другите въпроси? Ако не са предполагали, че ще гръмне така - изглежда наистина са загубили връзка с главния. Ноооо, изглежда, че освен ГЕРБ, ИТН също ще изпадне в политическа изолация. Македонците пък се обидиха, че им викат северномакедонци хахах 

 

 

Аз вече отдавна не търся подобни варианти. ИЗключително тъпи и примитивни са, за да мислят схеми. Прозрачно, срамно тъпи са. И всеки дърпа към себе си. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Не знам, но ББ е страшен трол. Всеки ден пуска лайфове във ФБ и пръска от смях. Особено днес. Но нещата се обръщат. Докато Слави се гавреше с ББ, сега стана обратното.

А Слави ... чак ми стана жал как го гаврят за космоса. Даже един познат - французин ми писа вчера, че е прочел в някоя френска медия за Слави. Вика: каква държава сте, уникално шоу. Още допълни, че Слави приличал на външен вид на зъл герой от някоя приказка. 

Питам се... дали Слави умишлено не вкара това със Северна Македония, за да отклони другите въпроси? Ако не са предполагали, че ще гръмне така - изглежда наистина са загубили връзка с главния. Ноооо, изглежда, че освен ГЕРБ, ИТН също ще изпадне в политическа изолация. Македонците пък се обидиха, че им викат северномакедонци хахах 

 

 

На всички ни беше ясно, че Слави е един смешник, който иска да превърне България във фейсбук Република и да пише там постоянно или да излъчва по неговата си телевизия, което не всеки има, а трябва да се доплати допълнително.

Имай предвид, че хората го видяха още преди да е встъпил на власт и без да има съставено правителство. Тотална трагедия е този човек.

Не иска да е депутат, да е министър, да участва в НС и да се качи на трибуната, но се изказва по всеки въпрос, отнасящ се до ИТН.. Кой ще носи отговорност, в такъв случай?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, чушка. каза:

На всички ни беше ясно, че Слави е един смешник, който иска да превърне България във фейсбук Република и да пише там постоянно или да излъчва по неговата си телевизия, което не всеки има, а трябва да се доплати допълнително.

Имай предвид, че хората го видяха още преди да е встъпил на власт и без да има съставено правителство. Тотална трагедия е този човек.

Не иска да е депутат, да е министър, да участва в НС и да се качи на трибуната, но се изказва по всеки въпрос, отнасящ се до ИТН.. Кой ще носи отговорност, в такъв случай?

Щом все пак увеличи подкрепата си, явно не на всички им е било ясно. Ама наистина е странно как твърдеше, че е против методите на ББ, а еднолично каза, отсече и застави останалите да го подкрепят или не. И никаква комуникация. Все едно има стена между ИТН и медии, ИТН и другите партии.  

Обаче ми направи впечатление как 70% от кандидатите му са с образование от САЩ, случайност?

При така стеклите се обстоятелства, очаквам всички да обърнат палачинката и да гласуват този кабинет. Очаквам само ДБ и ГЕРБ да му бият шута на Слави. А хората на ИМВ ще са златният пръст, по подобие на Сидеров. 

А колко е смешно Нинова с 30 депутата да твърди, че щели да опитат да правят кабинет, ако мандатът отидел при тях ахха...И какво очаква да ги подкрепи ИТН ли? Или ГЕРБ? Че те заедно с ДПС и ИМВ имат колкото първия.

Манолова я гледах в Алтернативата и вика: "Били си увеличили резултата". Лъжкиня и половина. Да, процентът й е 5.01%, ама ако броим в общи гласове е надолу с 15 хиляди. 10% спад при положение, че цялата система работеше за нея и клоаката около партиите на протеста. Посочиха й среден пръст, разбраха я що за пародия е и на следващи избори ще се бори да мине бариерата.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Любимият ни Костов с нови въжделения по темата Трифонов

https://bgnes.bg/news/ivan-kostov-nikoi-ne-iska-ot-slavi-trifonov-portcii-iskat-politiki/?fbclid=IwAR0LsEcXiyooYskEEn_nZGQI3XO4xTkD1yl69yckwmv7rC7KZ-I0SN8R2OI

Пак обърна палачинката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, meleto каза:

Любимият ни Костов с нови въжделения по темата Трифонов

https://bgnes.bg/news/ivan-kostov-nikoi-ne-iska-ot-slavi-trifonov-portcii-iskat-politiki/?fbclid=IwAR0LsEcXiyooYskEEn_nZGQI3XO4xTkD1yl69yckwmv7rC7KZ-I0SN8R2OI

Пак обърна палачинката.

Е то какво друго се очакваше - Иван Костов да подкрепи за премиер бивш царски министър ли?

За съжаление казва нещо, което ми се струва много вярно като констатация - че след толкова избори избирателят може да загуби вяра в демокрацията и да започне да се оглежда за други форми на управление.

 

 

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, omline каза:

Е то какво друго се очакваше - Иван Костов да подкрепи за премиер бивш царски министър ли?

За съжаление казва нещо, което ми се струва много вярно като констатация - че след толкова избори избирателят може да загуби вяра в демокрацията и да започне да се оглежда за други форми на управление.

 

 

Той и друго умно е казал: партиите от протесна нямат план и цели. Те са против ББ, но не предлагат алтернатива. Това е неприемливо и е точно нещото което аз казах 100 пъти тук. Всеки от тях знае подкрепата с която разполага, следователно вместо да се правят на клоуни трябваше да търсят съмишленици и подкрепа от други на които симпатизират. За мен е неприемливо всеки да е с дигнат гъз до небето, а на практика да си правим избори за сметка на народа за "който" всички мислят, и се борят за "Добруването"!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, FikLena каза:

Прекрасната кърджалийска представителка вече няма да е депутат :D

КРАЯТ НА ГЕРБ!!

 

Бат Тошко по-сексапилен ли ти идва от Николай Василев?

724611.png

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

ПАДЕНИЕТО НА ЕДИН ПОЛИТИК

––

Да покажеш колаж с противниците ти, ползвайки снимка на загиналите астронавти в совалката Колумбия през 2003! Актът, който Борисов направи днес е неописуем в своето кощунство, но е естествено развитие на падението му.
Думи нямам да изразя отвращението си от поведението на този човек, не знам за вас...
— чувствам се отвратен.
213715457_4288747977834683_7986994818344
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, FikLena каза:

ПАДЕНИЕТО НА ЕДИН ПОЛИТИК

––

Да покажеш колаж с противниците ти, ползвайки снимка на загиналите астронавти в совалката Колумбия през 2003! Актът, който Борисов направи днес е неописуем в своето кощунство, но е естествено развитие на падението му.
Думи нямам да изразя отвращението си от поведението на този човек, не знам за вас...
— чувствам се отвратен.
 

А от това не се ли чувстваш отвратен? Този колаж е от протестите миналата година - Стефан Данаилов вече беше покойник - автентичната снимка е с него.

Image_8822142_126_0.jpg

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...