Jump to content

За коя партия/коалиция ще гласувате на 11-ти Юли ?


За кого ще гласувате на 11-ти Юли ?  

62 потребители гласуваха

  1. 1. За кого ще гласувате на 11-ти Юли ?

    • 1. Коалиция Движение „Заедно за промяна“
      0
    • 2. Партия „Свобода“
      0
    • 3. Партия Български национален съюз „Нова демокрация“
      0
    • 4.Коалиция „БСП за България“
    • 5. Коалиция ГЕРБ – СДС
    • 6. Партия „Атака“
      0
    • 7. Партия „Движение за права и свободи“
      0
    • 8. Партия „Изправи се! Мутри вън!“
    • 9. Партия МИР
      0
    • 10. Партия БТР – „България на труда и разума“
      0
    • 11. Партия „Възраждане“
    • 12. Партия „Подем“
      0
    • 13. Партия БРИГАДА
      0
    • 14. Партия „Пряка демокрация“
      0
    • 15. Партия Гражданска платформа „Българско лято“
      0
    • 16. Коалиция „Българските патриоти“ (ВМРО, Воля, НФСБ)
      0
    • 17. Коалиция „Ляв съюз за чиста и свята република“
      0
    • 18. Партия „Партия на Зелените“
      0
    • 19. Коалиция „Национално обединение на десницата“ (КОД, БЗНС, БДФ, СЕК)
      0
    • 20. Партия „Глас народен“
    • 21. Партия „Републиканци за България“
      0
    • 22. Партия „Има такъв народ“
    • 23. Партия „Демократична България“

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

След цялата тази корупция, гнусотия и откровена простащина в последните 12 години се радвам страшно много, повярвай ми. Ако и тези не стават, и тях ще сменим, но това вече не се търпеше. 

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 4 минути, plambata каза:

След цялата тази корупция, гнусотия и откровена простращина в последните 12 години се радвам страшно много, повярвай ми. Ако и тези не стават, и тях ще сменим, но това вече не се търпеше. 

 Интересно ми е как смяташ, че на теб лично в живота ти ще се отрази тази промяна? Кое дотука вече ти е дошло до гуша и е зависело от ГЕРБ?

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз например страшно искам магистрала Хемус да се построи колкото се може по-скоро, ама наистина по-скоро, защото тя е животоспасяваща за Северна България. И противно на всеобщото мнение аз съм ЗА тези авансови плащания, които са направени, защото на фона на поскъпващите в момента материали, това наистина би спестило пари на държавата, ако договорът е бил сключен преди това поскъпване. Сега се притеснявам, че в опитите си да се докарат пред избирателя, Славчо и ко. ще посегнат точно на строежа на това наистина необходимо съоръжение. Мантрата "асфалт не се яде" е чист популизъм.

  • Like 6
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, omline каза:

 

 Интересно ми е как смяташ, че на теб лично в живота ти ще се отрази тази промяна? Кое дотука вече ти е дошло до гуша и е зависело от ГЕРБ?

Ами вече ще имаме нормални пътища..без дупки.. Вече няма да има КРАДЕНЕ

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, FikLena каза:

Ами вече ще имаме нормални пътища..без дупки.. Вече няма да има КРАДЕНЕ

А акъл ще "имаме" ли да вденем, че тези добри пожелания не работят?

  • Like 4
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

К*р за ГЕРБ, стига толкова крадене. Въпреки че имат добри кадри, местните протежета ме отвратиха от тях. Славко също не са цвете за мирисане, но по-добре те отколкото ГЕРБ. Искам и ДБ да са пред БСП, за да е пълен купонът. Иначе срамна избирателна активност, но с такива избираеми толкова….

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Като ви чете човек, ще рече, че до 2009 всичко е било цветя и рози. Не съм за ГЕРБ, ама това не е като холивудски екшън с добрите и лошите.

Да си припомним как изглеждаше и се усещаше България преди 2009! Нека видим колко лесно се управлява държава. 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , omline каза:

Цяла година АНТИ кампания и плюнчене, че ГЕРБ манипулират избори затова ли бяха - мандат с 60 депутата? Лека и доходна! Сега ГЕРБ ще са опозиция - радвайте се сега и си чешете злорадството, защото идват отвратителни времена, които ще изискват решения, които хич няма да са лесни. 

Викаш, по-добре си е ГЕРБ да взимат тези решения, макар и половинчати, на парче. Те вече били уврели в тая работа. 

Аз пък съм твърдо "за" да се даде шанс на някой друг да управлява. Стига с тоя Бай Ганьо. Стига с тия стикхолмски синдром, който ни тресе като народ. Като не стават и тия - да заповяда следващите. 

Цялата работа малко ми изглежда така:

"Абе, тоя ма бие, ма понякога ме и милва. Свикнала съм му. Сега новият, ако ме удря по-силно?... Ааа, не, не! Нека си ме бие сегашният. Свикнала съм му." 

Иначе четох коментар, че имало вариант за трето гласуване на есен, комбинирано с президентските избори, а служебният кабинет да продължи дотогава. Което не ми се вижда лоша идея. И без това служебните май вършат по-добра работа от редовните, а на едни избори след лятото, когато трябва да се гласува и за президент, предполагам, че активността би била по-голяма, и виждайки сега народът, че ГЕРБ не са непоклатими, това може да го активизира още повече. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля, преместете темата където трябва, така че да може човек да я чете и без да се налага да влиза постоянно от профила си. От работния компютър, където не мога да се логвам, не ми се появява. Явно е видима само за потребителите. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , omline каза:

Аз например страшно искам магистрала Хемус да се построи колкото се може по-скоро, ама наистина по-скоро, защото тя е животоспасяваща за Северна България. И противно на всеобщото мнение аз съм ЗА тези авансови плащания, които са направени, защото на фона на поскъпващите в момента материали, това наистина би спестило пари на държавата, ако договорът е бил сключен преди това поскъпване. Сега се притеснявам, че в опитите си да се докарат пред избирателя, Славчо и ко. ще посегнат точно на строежа на това наистина необходимо съоръжение. Мантрата "асфалт не се яде" е чист популизъм.

Аз съм от Северна България и една магистрала изобщо няма да оправи положението.

Турция, а и България, налива супер много в Южна България и не знам откъде дойде тази идея, че магистралата ще храни малките градове. В един Троян чак сега има раздвижване покрай ремонтите на пътища, например двата входа на града ги направиха в последните години, а поне от 20г. бяха в окаяно състояние. В Ловеч и в Габрово няма инвеститори също от едно 20 години може би. Инфраструктурата е същата кочина. Никой няма интерес и не е заради някакъв си път който ще минава на 50-100км от тези 3 града примерно. Години наред държавата ощетява Севера.

Ето, в Ловеч докараха инвеститори и без да има магистрала, нали? Значи може.

Магистралите стават, само защото свързват столицата с морето и големите градове като Варна и Бургас. Напълно ЗА съм да се довърши, но и гербаджиите много закъсняха, сроковете бяха съвсем други. И като цяло към момента мисля, че има по-важни от Хемус задачи за свършване, така че никой от Северна България няма да го заболи ако я замразят за определен срок. 

  • Like 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , pacho каза:

Аз съм от Северна България и една магистрала изобщо няма да оправи положението.

Турция, а и България, налива супер много в Южна България и не знам откъде дойде тази идея, че магистралата ще храни малките градове. В един Троян чак сега има раздвижване покрай ремонтите на пътища, например двата входа на града ги направиха в последните години, а поне от 20г. бяха в окаяно състояние. В Ловеч и в Габрово няма инвеститори също от едно 20 години може би. Инфраструктурата е същата кочина. Никой няма интерес и не е заради някакъв си път който ще минава на 50-100км от тези 3 града примерно. Години наред държавата ощетява Севера.

Ето, в Ловеч докараха инвеститори и без да има магистрала, нали? Значи може.

Магистралите стават, само защото свързват столицата с морето и големите градове като Варна и Бургас. Напълно ЗА съм да се довърши, но и гербаджиите много закъсняха, сроковете бяха съвсем други. И като цяло към момента мисля, че има по-важни от Хемус задачи за свършване, така че никой от Северна България няма да го заболи ако я замразят за определен срок. 

Магистралата сама по себе си никого няма да нахрани, но добрата инфраструктура е като гръбнак за развиването на добра икономика и само глупак може да посегне да вземе от там, за да разпределя на други места. 

Ти в едно изречение хем казваш как пътищата не били важни, но пък в Троян видиш ли имало раздвижване след ремонт на пътя.

В Ловеч докараха инвеститори - ок, нека наречем този стартъп, който са привлякли инвеститор. (М/у другото на никого не му направи впечатление, че братя Домусчиеви са едни от основните  участници в това - до вчера бяха герберски мекерета, когато притежаваха Нова тв). Това ми дава надежда, че може и да са по-умни от теб и да не посягат на строежа. Защото по тези двулентови пътища в Ловеч и Плевен ми е много интересно как ще си извозват продуктите.

Разбира се, че има много не както трябва неща, но в същото време всеки, който управлява, трупа пасивен негатив, който вече ще е на гърба на новите, затова не дрънкайте излишно и не се дръжте все едно животът е цъфнал. Слави е имал много провали в телевизията, на колкото и интересен да се прави през Фейсбук.

За него като личност мисля, че няма смисъл да говорим - същия Илия с нова паралия - ГЕРБ не се сработиха с Реформаторите, да видим бат Слай колко ще се сработи с онези, които довчера (пък и днес) го наричаха мутра и простак. 

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Fast каза:

Резултати при 21.63% обработени данни. Стискайте палци ВМРО и Възраждане да не прекрачат 4%-овия праг.

А ти ще постискаш ли палци резултатът на ДПС да падне или понеже хомо мафията няма отношение към тях, ти също нямаш?

  • Love 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче ДБ си е увеличила общия брой гласове, което мен лично ме изненадва. И то долу-горе с толкова, с колкото очаквах да загубят. 30 хиляди. Въпреки тенденцията нагоре, все още не излизат от рамките на столичен електорат.

Но най-крещящата разлика е за ГЕРБ, със загубени - 200 хиляди, а  БСП - 130 хиляди гласа. 

Трифонов не е много по-добре, не знам защо го броим - 60 хиляди гласа повече за масираната пропаганда, че той ще победи на изборите.

Долу-горе с това темпо намалява и ДПС.

Реално БСП, ДПС и ГЕРБ са се сринали, а ИТН и ДБ не растат особено, но все пак имат възходящ резултат. Любопитно е, че след големите гейтове на Манолова, тя губи 20 хиляди гласа (близо 20% надолу спрямо 4 април).

Сливането на патриотите е донесъл много символичен резултат - само 10 хиляди гласа повече.

Социолозите не познаха и друго. Твърдяха, че при ниска избирателна активност печелят системните партии, а се оказа точно обратното. 

Защо БСП падна така жестоко? Според мен много баби са се отказали да гласуват с машините от страх. 

Защо ГЕРБ падна така? Защото изглежда кампанията срещу тях все пак е сработила и е отказала част от избирателите да ги подкрепят.

Дали купеният вот е бил 200 хиляди? Не мисля. Ако погледнем ГЕРБ се стопи с 200 хиляди и на 4 април. Вижда се, че кампанията срина доверието на периферията към ББ.

Какво оттук насетне ще стане? Много измъчен кабинет на ИТН, подкрепен от 3 други, но с вероятност да издържи до края на годината. 

Според мен ако ГЕРБ искат да се реабилитират трябва поне година ИТН да управлява, за да се натрупа гняв както при Орешарски. При нови избори, ако ИТН не свършат нещо - избирателите ще ги свършат. 

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да се обърна към избирателите, които се самоопределят като алтернативата и които желаят "да дадат" властта на някои, различни от досегашните.

Давате ли си сметка, че това са хора, които прокламират и прекараха ясно идеята, тяхната политико-програма да се движи в паралела на "сипване с големия черпак" към настоящите. Не ви ли се струва хитро и бих казал манипулативно от тяхна страна, точно това. Те са наясно, че има хора, които са "анти-борисов" кабинет и хванаха точно тях. Осъзнавате ли, че те съществуват, благодарение на ГЕРБ. Къде бяха тези загрижени и обичащите народа? България не е от днес в такова състояние.

Всъщност, искам да кажа, че се радвам, че спечелиха онези, които масово хората искаха. Сега е вече е време за работа и народът не желае да чува "ГЕРБ вън", "Мутри вън", иска да види работа, работа, работа. Нещо, на което нито ИТН, нито Мутрите на Мая, нито  най-добрите приятели на Коств - ДБ, знаят. 

За жалост, отново масово българите бяха излъгани и манипулирани, тепърва ще сме свидетели на най-големите безпорядъци.

 

 

  • Like 4
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хм...Николай Василев за премиер - протегната ръка към ГЕРБ ли надушвам - двамата с Бойко бяха от свитата на Царя преди - той  беше май министър на финансите - шегуваха се с него в шоуто като го наричаха Ники Маус ама все тая - да не сме дребнави...мисля, че той е добра кандидатура...а е и варненец доколкото знам.

  • Haha 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

@plambata пломба ти отново разби с прогнози бе душа. 55% процента активност, но делено на две. Сега се извъртя да отклониш темата от това как ГЕРБ щели да са съсипани, но май па са първи.

иначе и аз очаквах повече падение на ГЕРБ след месеци очерняне отвсякъде, а то си същото и още по - същото. 
Демократичност в България всеки говори, но на нас ни трябва нещо като в Китай, щото сме си диванета. Българина не трябва да се отпуска, щото нито има посока, нито има интелект. 

Не сме държава за демокрация в този си вид, НЕ СТАВАМЕ за това. Ние не сме Швейцария или Норвегия.

  • Like 2
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...