Jump to content



За коя партия/коалиция ще гласувате на 11-ти Юли ?


За кого ще гласувате на 11-ти Юли ?  

62 потребители гласуваха

  1. 1. За кого ще гласувате на 11-ти Юли ?

    • 1. Коалиция Движение „Заедно за промяна“
      0
    • 2. Партия „Свобода“
      0
    • 3. Партия Български национален съюз „Нова демокрация“
      0
    • 4.Коалиция „БСП за България“
    • 5. Коалиция ГЕРБ – СДС
    • 6. Партия „Атака“
      0
    • 7. Партия „Движение за права и свободи“
      0
    • 8. Партия „Изправи се! Мутри вън!“
    • 9. Партия МИР
      0
    • 10. Партия БТР – „България на труда и разума“
      0
    • 11. Партия „Възраждане“
    • 12. Партия „Подем“
      0
    • 13. Партия БРИГАДА
      0
    • 14. Партия „Пряка демокрация“
      0
    • 15. Партия Гражданска платформа „Българско лято“
      0
    • 16. Коалиция „Българските патриоти“ (ВМРО, Воля, НФСБ)
      0
    • 17. Коалиция „Ляв съюз за чиста и свята република“
      0
    • 18. Партия „Партия на Зелените“
      0
    • 19. Коалиция „Национално обединение на десницата“ (КОД, БЗНС, БДФ, СЕК)
      0
    • 20. Партия „Глас народен“
    • 21. Партия „Републиканци за България“
      0
    • 22. Партия „Има такъв народ“
    • 23. Партия „Демократична България“

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

преди 6 минути, FikLena каза:

нали след 4 април смениха ЦИК

Какво са сменили... сигурно само председателят им. Заместниците и говорителят са си същите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FikLena каза:

Честитооооооооо!!

ПАРАЛЕЛНО ПРЕБРОЯВАНЕ ПРИ 100%: "Има такъв народ" печели вота

Честито - леко и безоблачно управление ви желая! :D

  • Haha 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, pacho каза:

Герб, дето не били купували гласове и не пипали бюлетини и протоколи. 🤣

Аз не виждам особена разлика. 2-3% надолу при 3 месеца антикампания в цялата държава...

Или тия избори са купени, или предните не са били купени. 

Като слушам Христо Иванов, ИТН вървят към самостоятелен кабинет, подкрепен от няколко партии, но не и в коалиция. Ако това се случи ИТН доста ще затъне. Щото до сега ГЕРБ бяха виновни, беше лесно да симулират дейност и да търсят "възмездие"..., ама като почнат да носят отговорност, ще е друго. Дори се обзалагам, че половината кабинет ще е с фигури от служебното правителство.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Цяла година АНТИ кампания и плюнчене, че ГЕРБ манипулират избори затова ли бяха - мандат с 60 депутата? Лека и доходна! Сега ГЕРБ ще са опозиция - радвайте се сега и си чешете злорадството, защото идват отвратителни времена, които ще изискват решения, които хич няма да са лесни. 

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам що за хора за гласували за Слави... след безкрайно противното му отношение след първите избори и криенето като мишка.

Явно масата в България е това, та всички ще влачат сега последиците, които ще са брутални. 

Погледнах лайфовете на трифонов с бъдещите му избиратели... е няма такова простолюдие батко. Даже и срещата му със студенти в ПУ. Пародия и цирк. И то евтин и много зле режисиран. 

Важното е да сме живи и здрави. Големите далавери и простотии тепърва предстоят. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, NazzkO каза:

Не мога да повярвам що за хора за гласували за Слави... след безкрайно противното му отношение след първите избори и криенето като мишка.

Явно масата в България е това, та всички ще влачат сега последиците, които ще са брутални. 

Погледнах лайфовете на трифонов с бъдещите му избиратели... е няма такова простолюдие батко. Даже и срещата му със студенти в ПУ. Пародия и цирк. И то евтин и много зле режисиран. 

Важното е да сме живи и здрави. Големите далавери и простотии тепърва предстоят. 

Хората не харесват Слави, просто се вързаха на служебното правителство и цялата антикампания.

И съответно социолозите помогнаха яко като побутнаха Слави, изправяйки го като ГЕРБ алтернатива. 

12 години беше БСП срещу ГЕРБ, вече ще е ИТН срещу ГЕРБ. То се вижда, че БСП е избутана назад. 

Интересно ми е колко абсолютни гласа имат ДБ, след като имат увеличен резултат. Нали  щото прогнозата ми беше 250К-270К.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, plambata каза:

Всички гербери ли ще се изредите да плачете? ГЕРБ изгуби 200 000 гласа за 3 месеца - според вас са малко, така ли?

Днес към 16.00 беше много самообладан, какво се случи сега? :D

  • Like 1
  • Haha 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, plambata каза:

Всички гербери ли ще се изредите да плачете? ГЕРБ изгуби 200 000 гласа за 3 месеца - според вас са малко, така ли?

НЕ са малко, но и избирателната активност не е една и съща. 

Въобще знае ли се колко е била, че в сайта на ЦИк продължава да няма нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, omline каза:

Днес към 16.00 беше много самообладан, какво се случи сега? :D

Пак съм така, но вие не сте. ИТН не постигна голяма победа, но герб реализира голяма загуба. Това е моят прочит. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

НЕ са малко, но и избирателната активност не е една и съща. 

Въобще знае ли се колко е била, че в сайта на ЦИк продължава да няма нищо.

Около 40%. Признавате ли, че поне част от тези 200 000 гласа са били купени или не? Рашков ви разказа играта ми се струва. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, plambata каза:

Пак съм така, но вие не сте. ИТН не постигна голяма победа, но герб реализира голяма загуба. Това е моят прочит. 

А този резултат как ти се струва на фона на цяла година лайна отгоре им?

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, omline каза:

А този резултат как ти се струва на фона на цяла година лайна отгоре им?

Напълно логичен ми се вижда. Кметовете почти навсякъде са от ГЕРБ, местната администрация също, отаам и семействата им. На този етап герб не могат да паднат под 600 000 гласа, това съм го казвал отдавна. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, plambata каза:

Около 40%. Признавате ли, че поне част от тези 200 000 гласа са били купени или не? Рашков ви разказа играта ми се струва. :)

И как ги изчисли? Нещо методология? 

Аз съм ОК, че ГЕРБ няма да управлява. По-скоро ме е грижа какви ще ги надробят новите дилетанти. Много пъти съм казвал, че най-добре щеше да бъде ГЕРБ+Дб+ИТН. 

Но сега ще лаят още известно време, ама ще дойде време да взимат решения и тогава какво било при ГЕРБ няма да има никакво значение.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, plambata каза:

Напълно логичен ми се вижда. Кметовете почти навсякъде са от ГЕРБ, местната администрация също, отаам и семействата им. На този етап герб не могат да паднат под 600 000 гласа, това съм го казвал отдавна. 

Не си го казвал... Твърдеше, че ни очакват големи изненади в неделя.

Нищо логично няма в резултата на ГЕРБ при все че не помня опозиционна и управляваща партия някога да са имали равен брой места в парламента.

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, omline каза:

Не си го казвал... Твърдеше, че ни очакват големи изненади в неделя.

Нищо логично няма в резултата на ГЕРБ при все че не помня опозиционна и управляваща партия някога да са имали равен брой места в парламента.

Никоя партия не се е окопавала като герб в централната и местна власт за внушителните 12 години. Ситуацията е безпрецедентна. Самият факт, че Бойко не се появи тази вечер, е показателен. Убеден съм, че той очакваше сериозна победа и днес. 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, plambata каза:

Никоя партия не се е окопавала като герб в централната и местна власт за внушителните 12 години. Ситуацията е безпрецедентна. Самият факт, че Бойко не се появи тази вечер, е показателен. Убеден съм, че той очакваше сериозна победа и днес. 

Ти също очакваше друг резултат днес (впрочем Мая с колко депутата отгоре е :D), но се наложи да се изправиш срещу реалността днес - и двамата сте големи момчета и ще го преживеете, сигурен съм.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, omline каза:

Ти също очакваше друг резултат днес (впрочем Мая с колко депутата отгоре е :D), но се наложи да се изправиш срещу реалността днес - и двамата сте големи момчета и ще го преживеете, сигурен съм.

Очаквах ИТН да бие с повече, да. Очаквах и ДБ да е трета, което още има шанс да стане. За Майчето съм доволен, че са вътре. Там големи очаквания за още проценти не съм имал. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз наистина не разбирам на какво се радвате, при положение, че като съберете "червените линии" на трите т.н. протестни партии получавате едно стандартно управление на ГЕРБ, разделено на три, а никоя от тези трите няма да влезе безусловно в коалиция.

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...