Jump to content

За коя партия/коалиция ще гласувате на 11-ти Юли ?


За кого ще гласувате на 11-ти Юли ?  

62 потребители гласуваха

  1. 1. За кого ще гласувате на 11-ти Юли ?

    • 1. Коалиция Движение „Заедно за промяна“
      0
    • 2. Партия „Свобода“
      0
    • 3. Партия Български национален съюз „Нова демокрация“
      0
    • 4.Коалиция „БСП за България“
    • 5. Коалиция ГЕРБ – СДС
    • 6. Партия „Атака“
      0
    • 7. Партия „Движение за права и свободи“
      0
    • 8. Партия „Изправи се! Мутри вън!“
    • 9. Партия МИР
      0
    • 10. Партия БТР – „България на труда и разума“
      0
    • 11. Партия „Възраждане“
    • 12. Партия „Подем“
      0
    • 13. Партия БРИГАДА
      0
    • 14. Партия „Пряка демокрация“
      0
    • 15. Партия Гражданска платформа „Българско лято“
      0
    • 16. Коалиция „Българските патриоти“ (ВМРО, Воля, НФСБ)
      0
    • 17. Коалиция „Ляв съюз за чиста и свята република“
      0
    • 18. Партия „Партия на Зелените“
      0
    • 19. Коалиция „Национално обединение на десницата“ (КОД, БЗНС, БДФ, СЕК)
      0
    • 20. Партия „Глас народен“
    • 21. Партия „Републиканци за България“
      0
    • 22. Партия „Има такъв народ“
    • 23. Партия „Демократична България“

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

преди 2 часа , ice_hot_sm каза:

Не подкрепям ГЕРБ, ама лъжа ли е, че репортерчетата на Господарите винаги търсят евтина сензация, често и доста закъсняла?

В тоя сайт като видях каква мазна статия има за Възраждане, направо ми се пригади. Е това е дъното.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , nikitrz каза:

Първо, Бай Тошо не е направил нищо добро за България, защото корупцията е процъфтявала по негово управление и тоя манталитет си го влачим от отгава.Той е човека, който е искал да затрие България като я направи 16та република в СССР.Иначе сравнението ти е много точно, защото Бойко го е подкарал точно по модела на Бай ти Тошо.Ходи само на изрично организирани за него събития, на които го посрещат както северно корейците посрещат Ким Чен Ун.
Всички, които твърдят че той е направил много, искам да ви попитам - ако не точеха пари от Еврофондовете, какво от изграденото щеше да го има днес?Питам ви, защото Бойко много обича да казва, "Аз направих", "Аз платих", "Аз построих".Такъв изказ може да има само човек, който бърка в собствения си джоб и плаща, а не такъв, който се облагодетелства от чуждите пари!Не спря да се хвали с метрото, като че това касае хората живеещи извън София, но не споменава, че строежа му е почти изцяло финансиран от Европа!Ма какво си дал ти бе, хибрид между комунист и мутра?Кое от изграденото по тяхно време е в добро техническо състояние?Защо загинаха хора до Своге?Защо месец след като откри подпорната стена до Рилския манастир тя рухна?Защо затвориха третата метролиния за ремонт само няколко месеца след като я пуснаха в експлоатация?Защо "Графа" е в това състояние след ремонт за 21 милиона?Защо похарчиха 11 милиона за 3 годишен ремонт на Западен парк?Защо тол системата е на загуба въпреки че Борисов обеща от нея да потекат пари?Защо изпразниха язовир Студена и в Перник имаше режим на водата?Защо пратиха министър в Дубай за фурми?Защо дадоха милиарди за Турски поток, а не печелим пари от тръбата?Защо дадоха над милиард за АЕЦ Белене и после се отказаха от проекта?

Мога да задам още много въпроси, на които всички знаем отговорите, но не всички си признавате...

"Аз направих", "Аз платих", "Аз построих" много точно казано!Той е Премиер министър,ти какво искаш да каже: НИЕ комунистите го направихме.

  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , xarax каза:

"Аз направих", "Аз платих", "Аз построих" много точно казано!Той е Премиер министър,ти какво искаш да каже: НИЕ комунистите го направихме.

Ами, може да каже ЕС отпусна пари, или направено е с пари от бюджета, или построено е с частно финансиране...Той не е давал никакви пари - той и приближените му само взимат.
Ето вижте какъв лукс си е направил, за да лови шарани в дните, в които не гледа "Великолепния век":

А между другото, защо никой от защитниците на Герб и Борисов не отговори на някой от болднатите въпроси в предишния ми пост?

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , nikitrz каза:

Ами, може да каже ЕС отпусна пари, или направено е с пари от бюджета, или построено е с частно финансиране...Той не е давал никакви пари - той и приближените му само взимат.
Ето вижте какъв лукс си е направил, за да лови шарани в дните, в които не гледа "Великолепния век":

А между другото, защо никой от защитниците на Герб и Борисов не отговори на някой от болднатите въпроси в предишния ми пост?

 

Защото никой от нас не разполага с детайлна информация и не може да се изказва като последна истанция, защото не е специалист в болднатите теми. Но то в БГ всеки разбира от всичко и се изказва като експерт. Пускат статия някъде и вече им е ясно на хората.  

Това много ми напомни думи на Иванов от сутринта, когато каза, че само те можели да проведат дигитализация на страната. Видиш ли другите нямат специалисти в тази сфера. Водещите малко се озадачиха и той после уточни, че в ИТН имало умници в други сфери, но специално в тази били незаменими. Което е същото, което те дразни при ББ с натъртване на "Аз". Всъщност той в един момент доста намали този изказ (специално с това, че той е дал парите). Явно го посъветваха.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 1.07.2021 г. от 17:53, Fast каза:

Царят = Бойко = Слави
Популизъм в различни цветове.

А ти наясно ли си, че ако не беше Царят и връзките му с най-висшите етажи в Европа, можеше сега още да сме на опашката за преговори с ЕС?

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , omline каза:

А ти наясно ли си, че ако не беше Царят и връзките му с най-висшите етажи в Европа, можеше сега още да сме на опашката за преговори с ЕС?

Оценявам постиженията на правителството му, но влезе в политиката като вожд/месия, и в момента в който се оттегли като такъв, партията му пропадна. Това е характерно за популистките формации. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 1.07.2021 г. от 0:13, meleto каза:

Санкциите са политически акт. От тях не произтичат съществени вреди за тези в списъците.

Нима не прозира, че се случват в момент, в който се пренарежда политическата карта, за да помогнат на дадени партии и да дискредитират други? 

За корупцията е тотално ясно. И все пак не мога да приема, че цялата Прокуратура зависи от един човек. Ако генерално не работят правораздавателните институции, то въобще защо мислим, че политическата класа може да промени това? 

Относно Антикорупционния фонд. Гледах това:

Мутри викат дръжте мутрите. Заличени били имена от съображения за сигурност. Лесно е да изопачиш половината история. И като гледам... "Корупцията не е едностранен акт", така казва Бакалова, която предлага парите. Не виждам защо на нея да й вярваме, а на адвоката - не. И двамата твърдят, че само са си предлагали невъзможни суми. Положението и тук ми напомня на историята с Божков. Той бил рекетиран, не бил корумпиран. 

Финансират се от Фондация Америка за България, които уж не били политическа и има за цел да насърчи сътрудничеството между двете страни. Въпросното съдържание, с което са се заели въобще не подкрепя ценностите им. Каква работа има фондация с чуждо финансиране да прави "разследвания"???

Не казвам, че няма корупция, но ако въпросната информация имаше правна стойност, трябваше да я подадат в съответните институции. Няма как всички съдии и прокурори да са зависими. Гешев, Борисов, Пеевски и тн не могат да уволнят всички под тях.

Честно казано - вече не вярвам на никого. Всеки клепа другите. На 11 отивам да гласувам с отвращение към цялата политическа каста.

 

Е как да няма как всички прокурори да са зависими. Прочети закона за съдебната власт и ще разбереш структурата на прокуратурата и че главният прокурор, който и да е той, е ръководител на абсолютно всички прокурори, тоест един човек контролира цялото държавно обвинение. А този довод "Ако имат информация да я предадат на съответните институции" е тотално изхабен от стойност. Множество сигнали са подавани до прокуратурата и никой прокурор не се наема да разследва тези сигнали, предполагам няма нужда да обяснявам защо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Fast каза:

Оценявам постиженията на правителството му, но влезе в политиката като вожд/месия, и в момента в който се оттегли като такъв, партията му пропадна. Това е характерно за популистките формации. 

Така, имам време и реших буквално да ти препиша един цитат от автобиографичната книга на Симеон Сакскобургготски, хем да видиш що за "популист" и "месия" е, хем да ти припомня, че Иван Костов е основател и първи лидер на ДСБ - половината от Демократична България, на които ти явно възлагаш много големи надежди, че ще работят за правата на сексуалните малцинства. 

Цитат

През 2000 година пожелах да проведа поверителен разговор с министър-председателя Иван Костов, който ме прие в една от резиденциите в Бояна. По време на дискусията му подхвърлих идеята за тандем между неговата партия и моето движение с цел постигане на по-внушителен резултат. Мислех, че можем да се разберем и да стигнем до сходни гледища относно развитието  на България, което в крайна сметка беше единствената ми политическа цел. Намерението ми бе да създадем дясноцентристка коалиция, за да има приемственост в положителните неща, които бе осъществило предходното правителство, но тръгвайки от радикално обновена позиция: една централна власт, която да не е прекалено авторитарна и която да не е зависима от силата на мръсните пари. Аз съм благосклонен към коалиционните правителства, които принуждават представителите на различните партии да постигат разбирателство. Той стана, за да сложи една цепеница в камината, обърна се към мен и рече: "Не, аз имам нужда от още един цял мандат, а след това ще видим." Ето как ми даде да разбера, че отхвърля моето предложение... "В такъв случай г-н премиер, ще видим какъв ще бъде резултатът от изборите" - отговорих му аз. Ние спечелихме и той и досега не ми го е простил. Неговата консервативна партия доста утежни живота ни в парламента по време на моя мандат.

 

Ако се върнеш назад, колко политически лидери, идващи на власт са правили такова ЕВАЛА на предишен управляващ, както той го е направил тогава и ако това поведение попада в графа "популизъм" наравно със Славчовото, аз не знам кое поведение може да се нарече непопулистко.

От друга страна ми е повече от смешно това негласно съглашателство между ДБ и Слави, защото Иван Костов навремето правеше най-големите мизерии на Слави и целия им екип, а СДС бяха основните шаржове в шоуто му през първите две години в бТВ (а преди това още две в "Хъшове").

И от неговите книги (2 на брой) мога да ти изкарам доста цитати, но по-нататък  (да не претоварвам поста, защото подозирам че дори това отгоре няма да прочетеш внимателно).

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, benz1129 каза:

Е как да няма как всички прокурори да са зависими. Прочети закона за съдебната власт и ще разбереш структурата на прокуратурата и че главният прокурор, който и да е той, е ръководител на абсолютно всички прокурори, тоест един човек контролира цялото държавно обвинение. А този довод "Ако имат информация да я предадат на съответните институции" е тотално изхабен от стойност. Множество сигнали са подавани до прокуратурата и никой прокурор не се наема да разследва тези сигнали, предполагам няма нужда да обяснявам защо. 

Тогава това означава, че всички прокурори в тази страна са лукови глави, след като се подчиняват безпрекословно. Самият факт, че са склонни да изпълняват всякакви поръчки говори, че нивото им е изключително ниско. Дори и да промениш главния прокурор, то системата е обречена, защото надолу пак ще има корупция (щото нали са способни на всякакви мизерии). 

В България им 1500+ действащи прокурори. Твърдиш, че всички са склонни на корупция и че се подчиняват на команди на Гешев?

Не знам. Звучи ми апокалиптично и много изгодно за политическата класа да налага подобна пропаганда.  

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, omline каза:

 

От друга страна ми е повече от смешно това негласно съглашателство между ДБ и Слави, защото Иван Костов навремето правеше най-големите мизерии на Слави и целия им екип и СДС бяха основните шаржове в шоуто му през първите две години в бТВ (а преди това още две в "Хъшове").

И от неговите книги (2 на брой) мога да ти изкарам доста цитати, но по-нататък  (да не претоварвам поста, защото подозирам че дори това отгоре няма да прочетеш внимателно).

ТИя дни имаше интервю на Костов в Лице в лице. Е, сега вижда ИТН като единствената и правилна алтернатива на ГЕРБ. Новият месия бил Слави. :D А преди това, преди години, правеше четки на ББ. Отдавна е дискредитиран в моите очи.  

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , omline каза:

И само да кажа, че СДС - партията която в момента е в съдружие с ГЕРБ, е партия майка, именно на ДСБ.

Че то има ли някой, който да не знае това? Реално хората на Костов и Радан Кънев са в ДБ през ДСБ. 

Аз затова казвам, че ако има нови лица, то те са при Слави. 

Слушах тая Зайкова... не разбирам какво й харесват на тази бабка. Клише до клише, популизъм до популизъм. Ама какво се учудвам, те хората гласуваха за Сидеров като им обеща 1000 лв минимална пенсия

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@meleto Доста по-малки потребители от нас има тук и е хубаво да се изговарят и нещата, които за нас са очевидни и без да се подчертават.

преди 6 минути, meleto каза:

Че то има ли някой, който да не знае това? Реално хората на Костов и Радан Кънев са в ДБ през ДСБ. 

 

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А и още нещо: бат Рашко гледам тия дни поредната пиратка дето пуска е, че ГЕРБ купували гласове, от друга страна ББ все по-упорито налага тезата, че изборите ще бъдат откраднати от служебниците. Така вече и двете страни са си осигурили алиби за евентуална загуба.

Предстоят месеци, даже години на циркове, в които ако все пак Слави състави правителство всеки един протест оттук нататък ще е "платен от ГЕРБ",  всеки журналист, критичен към новата власт "мисирка", всеки гласоподавател за ГЕРБ - "мутра". А Слави все повече се сбогува с бунтарския си имидж и все повече заема нишата на Волен Сидеров.

  • Like 2
  • Dislike 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , ribaton каза:

И аз недоволствам от ГЕРБ ама няма кой ? Бойко направи толкова неща които Нито едно правителство до сегабне е Правило !

Че направиха - направиха.Ама въпроса е защо?Отговора на тоя въпрос може да се види на всеки ремонтиран обект, буквално месеци след приключване на "ремонта".Строи се некачествено, защото се ползват лоши материали, а това пък се прави, за да се "спестят" пари и въпросните спестени да потънат в нечии джоб.Това е схемата - строи се, за да лапат, а не щото им е зор за народа.За това се направи и "безплатното" саниране - щото могат да се усвоят едни пари, а за качеството всички сте виждали репортажи по телевизията..Вижте по-долу статия свързана със строежа и ремонта на стадиони в нашенски села.Статията е публикувана в Дойче Веле, но е по репортаж на Швейцарската телевизия SRF - уточнявам, за да не кажете, че е поръчкова.

https://www.dw.com/bg/с-пари-от-ес-села-без-ток-и-канализация-но-със-стадион/a-57049510

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , FikLena каза:

Популизъм: 

  • Начин за политическо поведение за спечелване на общественото доверие чрез привидна загриженост за нуждите на суверена (създаване на лъжлива представа за бързо и лесно решение на обществените проблеми).
  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

0000495784-article2.jpg
Борисов при Ердоган?! Месец след като и Карадайъ ходи на крака при Ердоган?!
‼️Каквото и да води лидерите на ГЕРБ и ДПС при турския президент дни преди изборите у нас, то буди притеснения.
И въпроси:
📌Ако лидер на някоя от партиите на промяната си пуснеше видео как отива на крака на Ердоган, какво щеше да коментира ГЕРБ днес?
📌Извикан ли е и лидерът на ГЕРБ след Карадайъ в Турция? И защо?
📌А защо не е в САЩ на крака при президента?
📌Посещението в Турция е планирано за седмица преди изборите като ПР акция ли?
📌Или е отчаяна акция в търсене на избиратели с помощта на чужд президент?
📌Това законно ли е? А морално ли е?
📌Как пътува Борисов за това посещение? А колко струва ходенето на крака при турския президент?
📌Колко хиляди лева плати ГЕРБ на медии от парите на данъкоплатците, за да излъчат Борисов с Ердоган в платени репортажи тази вечер?
‼️Не питам в ЕС какво мислят за това 3-минутното видео от днес с благодарности за 'Турски поток".
‼️Смятам, че това посещение поставя под въпрос възгледа на ГЕРБ за отечество
и националната независимост.
🤔И се чудя днес при Ердоган Борисов за ГЕРБ ли работеше или за България.
 
пс'.Ако някой още се е колебаел дали да гласува за ГЕРБ, след този резил трябва да е решил категорично!
 
  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...