Jump to content



Преслава и Лидия - Горчиви истини


Препоръчани коментари

преди 1 час, plambata каза:

Една идея по-слушаемо е от Леглото, но то не е трудно да се надскочи онова дъно. Припевът ми е малко Драганински стил, не е зле. Отсвирът е потресаващо зле. Изпълнението и то слабичко ми идва.

Като цяло и това ще мине и замине за 1-2 месеца макс.

Чудя се не я ли е поне малко срам на фона на качеството, което предлагат Галена, Меди, Емилия, Даймънд, да пусне подобен клип... 

От кво да я е срам ? Кой от тия дето си изброил зима повече от нея ? Нали знаеш поговорката - струваш толкова, колкото дават за теб. В твоя свлучай нищо, но при нея 8 бондака. Клипа е типичен за Галин, Преса не е дала 1 стотинка за тоя проект. Ще я бичи на плейбек и тва е. Просто е приела и ако нещо стане, стане. Ако не, тя е напред. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ще е най-големият флоп по отношение на дуети. Изключително слаба и безсмислена песен. Това ли е хитът ви? Поредна слаба година за Преслава!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Това ще е най-големият флоп по отношение на дуети. Изключително слаба и безсмислена песен. Това ли е хитът ви? Поредна слаба година за Преслава!

Чак пък поредна слаба година за Преслава. В твоето легло се слуша много, това че пуснала един флоп защото Лидия настоявала за дует не означава че годината за нея ще е лоша. 

Ще пусне пак една трепачка от Ганев и всичко ще се забрави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, lucellent каза:

Чак пък поредна слаба година за Преслава. В твоето легло се слуша много, това че пуснала един флоп защото Лидия настоявала за дует не означава че годината за нея ще е лоша. 

Ще пусне пак една трепачка от Ганев и всичко ще се забрави.

В твоето легло се слуша, но поне 5 песни от същият месец с нея показаха доста по-голямо задържане. Като добавим и хитовете от преди това + Турболения, нещaта отиват към аут от топ 10. Слабо си е, Преслава се бори за лидерските места!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

В твоето легло се слуша, но поне 5 песни от същият месец с нея показаха доста по-голямо задържане. Като добавим и хитовете от преди това + Турболения, нещaта отиват към аут от топ 10. Слабо си е, Преслава се бори за лидерските места!

Ако пуска песен на всеки месец или два, както останалите, ще ѝ се разводни дискографията :D Но да, съгласен съм с теб. Ще ми е интересно ако реши да пробва и тя при Кости, какви хитове има от него...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

Ще кажа следното:

Това заслужавате, пресови. :bi:

А Лидови това ли заслужаваме?

Това определено е най-слабата песен на Лидия, а и при Преслава е в топ 5 отзад-напред.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е това, което очаквах и което ми се искаше да бъде, но все пак ми харесва и навярно ще го слушам доста. Очаквам да се наложи като по-успешна от Леглото и Беден, но на Лидия надали ще й е по-голям хит от Грешници.

Не очаквах скъпо видео, но нямаше да е зле да пробват все пак нещо на по-високо ниво. На Лидия половината песни в канала на Алфа са с по-добри клипове, което е показателно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

В твоето легло се слуша, но поне 5 песни от същият месец с нея показаха доста по-голямо задържане. Като добавим и хитовете от преди това + Турболения, нещaта отиват към аут от топ 10. Слабо си е, Преслава се бори за лидерските места!

Мило, през Април излязоха само "Котка", В твоето легло" и "Евала", къде са 5 песни? 😘

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не става... супер слабо, слушано, изтъркано, по калъп. Лидия пак ми причинява болка на ушите. Преслава няма никакъв нюх за парчета, каквото й подадат там взима, а е толкова време на сцена вече. Това наесен няма и да помните, че съществува. Даже да се молят скоро никое голямо име да не пуска парче, че това ще замине в коша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, pacho каза:

Даже да се молят скоро никое голямо име да не пуска парче, че това ще замине в коша.

Ванчето разбира се Великова вече пусна, не мисля, че пак ще пуска.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Hurricane каза:

Колкото и да е различна песента, припевчето е слабо! Сори, Пресче! За кво ти трябваше да ѝ се връзваш на тая на акъла, да ѝ сбъдваш мечти?!

Не знам какво различно си намерил в песента, но за другото си абсолютно прав. Преса и Галя не трябва да правят дуети с Лидии, Матеовци и тем подобни - под нивото им е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, penakavalli каза:

Не знам какво различно си намерил в песента, но за другото си абсолютно прав. Преса и Галя не трябва да правят дуети с Лидии, Матеовци и тем подобни - под нивото им е.

Ами по-различна си е от Ганевите песни. Куплетите са странни за Преслава, но пък много яки. Другото не става! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , lucellent каза:

Деян да стои далеч от големите имена. 

Той си стои, ама те сами ходят при него… 

Добре де така като гледам, Преслава е поканила Лидия за дует. Смисъл в нейния канал е, с плочка на планета и пише само планета пайнер. 
 

Не мога да повярвам, ако Лидия е платила всичко, поканила е Преслава, но тя е поставила условие да е в нейния канал а пък Митьо е отказал да пише Алоха. Просто гавра си правят с тройницата, а те не осъзнават колко са жалки.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Егати скуката. Изпяването на началото на куплетите от Изтрезняваш ли. Аранжимента опитан да се постигне като на Драганински. Абе Тенекиена работа :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Ivan_Kozarev каза:

"В твоето легло" е по-силна.

Разочарован съм от дуета. Не е нищо особено. И след операциите Преслава е много странна. Лицето ѝ е като порцеланово. Може да закърпи криво ляво лятото, но още есента ще трябва да пусне по-силна песен.

Трябва да питам баба Въче какво мисли. Подозирам, че няма да я одобри. :D 

 

Едно към едно е с оная невзрачна безменна безизвестница, дето седи на едно бюро между Катето Евро и Хазарта в едно шоу за таланти. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

Ще я бичи на плейбек и тва е. Просто е приела и ако нещо стане, стане. Ако не, тя е напред. 

Предполагам, че може и изобщо да не я "пее" по участия. :D То и дуетът й с Галин влезе в коша от първо слушане. Тя е силна на солови проекти. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...