Jump to content



Преслава и Лидия - Горчиви истини


Препоръчани коментари

Е, много е яка! Подхождат си като дует, не знаех какво да очаквам. Песента е добра и двете изглеждат добре, дано има успех! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Тва няква шега ли е ? 

 

И аз това се питам? 0 заряд, куплетите са далеч по-силни от припева! И във втора поредна песен пее за кучки.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За клипа да не говорим, пълен смях. Огненото сърце от "Не си ти", къщата  и всекидневната от "Не ме наричай скъпа".. 

И с тия наргилета не знам кой глупак им спонсорира клиповете, като в следващия ще са с друг вейп. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Една идея по-слушаемо е от Леглото, но то не е трудно да се надскочи онова дъно. Припевът ми е малко Драганински стил, не е зле. Отсвирът е потресаващо зле. Изпълнението и то слабичко ми идва.

Като цяло и това ще мине и замине за 1-2 месеца макс.

Чудя се не я ли е поне малко срам на фона на качеството, което предлагат Галена, Меди, Емилия, Даймънд, да пусне подобен клип... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер невзрачна и безсмислена песен. Едно маане и това е. Пак за кучки пеят. Много е зле всичко - прилича на 20 други няма да я слушам. 
На Папи Ханс новата е 100 пъти по-силна. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"В твоето легло" е по-силна.

Разочарован съм от дуета. Не е нищо особено. И след операциите Преслава е много странна. Лицето ѝ е като порцеланово. Може да закърпи криво ляво лятото, но още есента ще трябва да пусне по-силна песен.

Трябва да питам баба Въче какво мисли. Подозирам, че няма да я одобри. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идва ми много по-слаба от леглото - то има заряд в изпяването, а това няма никаква кулминация. Крайно слаб инструментал, гласовете им не се чуват. Единственото нещо, което ми хареса, са сцените с водата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале, пак само тука се плюе на макс, злобен форум сте си и това е. 😁 Много е яка, ще гърми здраво, туко що пуснаха "Скандал" в тоалетната и пуснаха водата. Клипа не е нищо особено, ама от Пресис никой не очаква силен клип. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Kriminal каза:

Тази песен няма да им хареса само на тия, дето са като снимка на кутия от цигари!

Тая песен ще се хареса на хората, чиито музикален вкус струва колкото една цигара.

Link to comment
Сподели в други сайтове

“В твоето легло” звучи като шедьовър пред това. Позната музика, познат текст, познат клип - и това се води нов проект? Излагат се наистина - ама от Алфа и Петя какво да очакваш? Все гледат да минат тънко. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ще е една от онези нейни песни, които ще слушам от скалата много рядко до никога, най-вече заради лошия избор на дуетна партньорка. Бързо да се отсрами с колаборацията й с Коцьо, или да запише нещо със Софка, и да се престорим че този проект на е излизал никога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...