Jump to content



Коя платформа за филми и сериали предпочитате?


Коя платформа за филми и сериали предпочитате?  

24 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

преди 21 минути, Kriminal каза:

ами евала на тебе, съдийо. някои от нас не сме нито на запад нито сме със заплати, подобаващи тези на запад, и не можем баш всичко да си го купим и гледаме легално, кво ся да правим, да се обесим ли?

Проблема не е в това дали пиратства или не, а в поредното несъответствие на изповядваните ценности на определени особи, поне що се отнася до форумната им персона. Някак не върви да проповядваш за толерантност към всякакви малцинствени групи и в същото време да пренебрегваш авторските права. Това е абюз на същото ниво като омразата към различните. 

Междудругото същия потребител беше вдигнал огромна олелия как видиш ли някой бил качил песен на тогава любимата му толбухинска мумия преди премиерата за сваляне във форума под контекста на същите авторски права въпреки че реалните причини бяха повече от прозрачни :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 28
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

преди 39 минути, omline каза:

Не съм съдия - но виждам проблем в това да се защитават всякакви спорни права, на които им е лепнат етикет "човешки", а да неглижираш авторските.

Ad hominem - Ad hominem аргумент е всеки, който се опитва да контрира нечии твърдения като атакува човека, вместо да адресира самия аргумент. 

преди 12 минути, Lelqtian каза:

Проблема не е в това дали пиратства или не, а в поредното несъответствие на изповядваните ценности на определени особи, поне що се отнася до форумната им персона. Някак не върви да проповядваш за толерантност към всякакви малцинствени групи и в същото време да пренебрегваш авторските права. Това е абюз на същото ниво като омразата към различните. 

Междудругото същия потребител беше вдигнал огромна олелия как видиш ли някой бил качил песен на тогава любимата му толбухинска мумия преди премиерата за сваляне във форума под контекста на същите авторски права въпреки че реалните причини бяха повече от прозрачни :) 

Ad hominem tu quoque („ти също“) се отнася до твърдение, че човекът, използващ даден аргумент, е действал или говорил в противоречие със собствените си твърдения. Когато едно лице „А“ критикува действията на лицето „Б“, отговор в стил „ти също“ би бил, че „А“ е извършвал същото, за което сега критикува „Б“. 

Имам един въпрос към вас: Можете ли да се аргументирате без да позовавате върху логически грешки? Мнението ми по тема Х не инвалидизира мнението ми по тема Y.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, omline каза:

Не съм съдия - но виждам проблем в това да се защитават всякакви спорни права, на които им е лепнат етикет "човешки", а да неглижираш авторските.

Open Office e безплатен. :) И аз в последните 4-5 години съм на светло. За сериали... онлайн гледам, в безплатни платформи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Kriminal каза:

ами евала на тебе, съдийо. някои от нас не сме нито на запад нито сме със заплати, подобаващи тези на запад, и не можем баш всичко да си го купим и гледаме легално, кво ся да правим, да се обесим ли?

Всички платформи са си определили цените на база на пазара + си имат опция за фамилни абонаменти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...