Jump to content



Меди - Рана


Препоръчани коментари

Много бързо стигна до момента в който просто само името му ще създава първоначален интерес. Няма да се изненадам ако стане хит, но май ми се вижда слабичка и до болка слушана. Просто чаках в песента да има МОМЕНТ, който така и не дойде. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Just_Me каза:

Песента става.

Ама Меди да спре са работи с Добри Киряков - той е топ като облича жени, явно не и мъже... 

Много добре се справя Добри и с Меди. Изглежда различно, западно, много съм доволен от визията.

Песента ми харесва, куплетите повече от припева. Тази е трябвало да я пусне преди "Скандал", ама явно Галя е тропнала с крак. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, BobiTo каза:

Много добре се справя Добри и с Меди. Изглежда различно, западно, много съм доволен от визията.

Песента ми харесва, куплетите повече от припева. Тази е трябвало да я пусне преди "Скандал", ама явно Галя е тропнала с крак. 😁

В предните клипове беше супер, да. Но сега с лъщящото горнище и обецата го е докарал малко на гей, а уж Меди го играе мъжкар 😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Just_Me каза:

В предните клипове беше супер, да. Но сега с лъщящото горнище и обецата го е докарал малко на гей, а уж Меди го играе мъжкар 😄

Да, много ми заприлича на Джордж Майкъл в този клип. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никакво присъствие и визия, жалки опити да бъде кой ли не. Песента не е никаква изненада. Сега очакваме Галена да запише продължението, че да и се обърне реално внимание на тази песен. Не ми харесва! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Сцената обичам лудо каза:

Никакво присъствие и визия, жалки опити да бъде кой ли не. Песента не е никаква изненада. Сега очакваме Галена да запише продължението, че да и се обърне реално внимание на тази песен. Не ми харесва! 

Не я предизвиквай, че ще го направи!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много позната ретро музика, индиеца Мъди е крал идеи май :D

С тия шапки не му ли завира главата всеки път в тия клипове.

Накрая тоя език все едно казва Give it to me deeper :D :D :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...