Jump to content

Online: Емилия x Флорин Салам x Кости - Турбуленция (2021)


Препоръчани коментари

Много прилича и на “Кой ще му каже”, която беше много по-добра разбира се.

Трябваше просто Емилия да пее повече и да е нещо по-малко клиширано. Така тя си е като гост изпълнител и фючеринг. 
Клипът не прави една песен хит. 
Една “По-силна ставам” е къде къде по-силна пред това. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жесток клип и много зарибяващо парче. Изпълнението на Ема ме изкефи много. Това би трябвало да стане голям хит не само у нас! 

Не виждам какво толкова мрънкате за последните проекти на Емилия. Жената експериментира с различни неща, развива се. Не се въргаля вече 10 години по дивани и табуретки, пеейки една и съща песен, като някои други. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът е добър, но просто Емилия няма никакво присъствие в него, стои някак излишно. Не знам, не ме кефи от много време, самозабрави се и спря да пуска хубави песни, каквито правеше преди. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много малко участие от Емилия в песента , напълно излишна и не вписваща ми е в целия "проект". Не бих си я пуснал втори път. Нека да заложи вече на самостоятелни парчета и да си спомни, че и без много пари, други имена и ефекти нещата и се случваха. Успех. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми само вокалът в музиката, даже той прави парчето. Няма куплети, няма рефрен, нищо запеваемо, освен този вокал.

Очаквах по-голяма цигания заради Флорин, ама горе-долу става.

Клипът е готин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дет се казва - поне не е на Ганев, че то вече всяка песен е негова и почва да омръзва.Според мен ще стане летен хит.Не е типичния кючек, но не е и от тъпите денс парчета дето Кости прави.
Това, което ме дразни е поведението на Емилия, тип втора Цветелина Янева.Аман от мутреси вече.На Емилия подобно поведение хич не и отива, а и тя самата беше изпяла "По теб да носиш не върви диаманти, по улици препълнени с бедняци"...
Между другото на тоя Жорж Башур от къде му идват приходите, та Ема изведнъж така "разцъфтя" със скъпите дрехи и клипове?Не са от вчера заедно, но тя чак сега започна да парадира...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Костьо с тия едни и същи аранжименти вече.... тупцитупци...

Емилия се уреди със мамалския Салам.

Май е решила да замества Андреа като Sahara :D

Сега остава турнетата да започнат и да обикалят света. Бачурката яко кеш да и вдигне самочувствието уреди се :)

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , ribaton каза:

Имаш право да правиш каквото пожелаеш ...Но онези със Тайните групи са тук и чакат :)

Нали "ТЕ" уж имат всичко първи какво става сега?🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...