Jump to content



Online: Емилия x Флорин Салам x Кости - Турбуленция (2021)


Препоръчани коментари

Ами такива румънски циганийки Янева, Андреа, Мара и още доста правеха преди десетина години. Клип на световно ниво, но българския текст и част като цяло хич ги няма. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът е много добър и забавен, личи си, че е правен със замах.

Музиката също има зарибяващи моменти, но частта на тоз гаден за мен език е твърде голяма.

Най-добре да си я беше направила само Емилия и с някакъв по-хващащ текст.

Не е моето, а и циганийката ми идва доооста в повече.
 

Изгледах докрай само веднъж и то заради клипа.

И като се сетиш какво е предлагала като текст и изпълнение преди 10 години… тегавко

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

“Много ми отиваш” и “Лош герой” в едно. Ужасна песен, и надменното в Емилия отблсъква още повече. Интересът към нея е трагично нисък за претенциите, които има. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Гальо каза:

“Много ми отиваш” и “Лош герой” в едно. Ужасна песен, и надменното в Емилия отблсъква още повече. Интересът към нея е трагично нисък за претенциите, които има. 

Скъпа опаковка с некачествено съдържание. Жалко. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много интересен клип, който засяга доста политически интереси и отношения и ще е интересно дали няма да го свалят нещо, дано не. Очаквах нещо още по-мазно в интерес на истината, а то се оказа доста премерено. Куплетите можеше една идея по-силни и ударни. 

Доста свежо идва целия проект, внася едно разнообразие на текущото състояние на жанра. Емилия е уникална.

Браво на целия екип! 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Скъпа опаковка с некачествено съдържание. Жалко. 

Буквално това е самата Емилия последните години. За 20 години на сцената дори не е осъзнала, че никой не я харесва заради лъскавите клипове или дрехи. Та те най-големите и хитове са с най-смешните клипове - “Да бях от гадните”, “Калифорния” и тн. 
Янева също крещи лукс и пари, но там има замисъл и в песента, тук видеото има песничка за фон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия колкото еволюира визуално в клиповете си, толкова деградира музикално. Докато нямаше такива огромни средства, правеше песни, които и до днес си слушаме, а сега в това новото тя дори пее някви 3 изречения. Гледам, че текста са й го писали Даймънд, да беше направила песен от него. Надявам се от следващата песен да се съвземе и да започне да предлага качество в музиката си, а не само в видеата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тръгна ми банално, но се загледах в клипа, понеже ми се стори много интересен... И всъщност го изгледах докрай, което се случва само с хитовете на Ванчето Великова!

Не ми беше запеваема самата песничка, изключая включванията на КостиТо, но към края вече играех като сирийците и бабката с полилея. Много яки танци :D Ще си я пускам за настроение, зарибява! 

Счети изглежда много добре. Хит! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както всичко на Емилия след “Тръгвай си” насам - щеше да е супер трак, ако беше съпроводен от добри български поп-фолк парчета, каквито обичаме от нея, ако ще й гръцки кавъри. Не е зле, ама забрави коя е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър и е клипа, много добър, спор няма. Взеха да правят вече качествени клипове. Това с участията на Кости в клиповете и само дето се прозява в тях ми идва в повече и дразни. Сега ще чакаме да я продаде на още 4 - 5 балкански гърли и да пуснат дуетната песента за Запада на някой чужд език. На кой език още не е пробвала? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм очаквал, че Емилия ще се окаже такава комплексарка в музикален план.

Когато не разполагаше с толкова възможности, правеше далеч по-сносни неща, няма смисъл да ги изброявам, но заради тях съм си купил последния ѝ албум.

Съжалявам, но не е Галена, за да бъде разбивачка с визия и клипове. Забрави за музиката тази жена, изгуби себе си, а специално това ми е неслушаемо. И стига колаборации, време е за нещо самостоятелно. Парите да си ги вложи в концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Гальо каза:

Буквално това е самата Емилия последните години. За 20 години на сцената дори не е осъзнала, че никой не я харесва заради лъскавите клипове или дрехи. Та те най-големите и хитове са с най-смешните клипове - “Да бях от гадните”, “Калифорния” и тн. 
Янева също крещи лукс и пари, но там има замисъл и в песента, тук видеото има песничка за фон.

О, Гадните е як клип - хубаво заснемане, интересна идея... Жестоки парчета бяха и "Ето ме", "Смелите си имат всичко". Втората пък беше такъв тотален хит със самите фрази, бяха във всеки втори статус във фб и в скайп, не е бил хит заради клипа, а тя самата си беше супер естествена. "Без въпроси" също е яка като клип и песен.

Няма лошо да имаш възможности за клипове, но някак съотношението между музика клип трябва да е уеднаквено, иначе излежда като изхвърляне. Това просто да пръснеш едни пари... самоцелно... Ми не. Плюс това добре, че имат екип - ако трябва сами нещо да реализират, кой знае какво ще сътворят.  Поздравявам Емилия за поддръжката на канала си, за чисто маркетинговите ходове в кариерата... но дотам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз като ви казах, че трябва да си цените съня и да не чакате специално премиерата на тая осморазрядна фльорца със счетоводителски наклонности. Тя буквално е като една лелка, работеща в НАП, само че с Версаче. 💩🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя нямаше ли да прави дует с Жадор? След проектът й с Edward Maya и онзи с Dodo..сега "яхна" Флорин Салам. Румънска вълна 😂

Песента е готина, но и аз не бих си я пускала освен така за настроение 😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ми хареса, не знам дали ще я слушам, но не е никак лоша, очаквах някаква пълна изгъзица.

Личи си, че и българските режисьори могат да правят хубави клипове, когато им се даде някой лев повече - разликата в качеството между клипа на Искам да се напиеш и този е огромна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...