Jump to content


Кои музикални телевизии гледате?


Кои музикални телевизии гледате?  

43 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Понякога си пускам от лаптопа Планета и Фен ТВ от българските, а иначе на телевизора постоянно от музикалните канали на Пинк, СитиПлей, ТВ Радио С, БН Мюзик, ДМ Сат итн. Понякога Токсик ТВ и ВХ1

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Kriminal каза:

Понякога си пускам от лаптопа Планета и Фен ТВ от българските, а иначе на телевизора постоянно от музикалните канали на Пинк, СитиПлей, ТВ Радио С, БН Мюзик, ДМ Сат итн. Понякога Токсик ТВ и ВХ1

Токсик ТВ ми грабна окото. Само боклуци ли въртят? 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, asylum каза:

Токсик ТВ ми грабна окото. Само боклуци ли въртят? 

Главно хахха, пускат или тотални хитове или абсолютно неслушаеми флопове, златната среда я няма

  • Haha 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз от години не съм пускал музикален канал. Никога не съм харесвал да ми налагат какво да слушам и обикновено въртят едни и същи гадни песни. Затова разчитам на Ютуб и стрийминг платформи.

Интересно е, че ПЛАНЕТА е единствената музикална телевизия в Топ 20 на бг канали и то при таргет 18-49. Ако вземем 4+, въобще не попадат в топ 20.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...