Jump to content


Вярвате ли в теория на конспирациите?


Вярвате ли в теория на конспирациите?  

23 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

От 8.06.2021 г. от 21:19, meleto каза:

Вярвате ли в теория на конспирациите?

Ти още смяташ как са само теории? Уоу. 

Иначе съм просто фен, чат пат са забавни като тия на оная простакеса Емануелция и тези на някои форумни потребители. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , WindWalkerMonk каза:

Вярвам да, като цяло, защото хората са конспиративни същества. Като започнеш от офис клюките и минеш през цели HR конспирации, та стигнем до политиката. 

Ти =/= другите хора.

Конспиративните теории обикновено са използвани като бухалки за неоснователно оскверняване на личности, групи от хора и авторитети, отричане на факти и прехвърляне на вината от извършителите към техните жертви. Изградени са по начин по който прескачат мислещия мозък и удрят право в рептилския чрез насаждане на страх, съответно най-големите им почитатели са най-ирационалната част от населението. Особено опасни са в големи групи. Най-пресен пример за това е въоръженото нахлуване в Капитолията

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не. 

Разбира се, това че в някои от безбройните теории може да се долови доза истина, не ги прави цялостно достоверни. Като цяло избягвам дори да чета или слушам за тях. Малко са ми като секта. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Fast каза:

Ти =/= другите хора.

Конспиративните теории обикновено са използвани като бухалки за неоснователно оскверняване на личности, групи от хора и авторитети, отричане на факти и прехвърляне на вината от извършителите към техните жертви. Изградени са по начин по който прескачат мислещия мозък и удрят право в рептилския чрез насаждане на страх, съответно най-големите им почитатели са най-ирационалната част от населението. Особено опасни са в големи групи. Най-пресен пример за това е въоръженото нахлуване в Капитолията

Душа, ти си си цяла конспирация сам по себе си. Доказателство как САЩ промиват мозъка на хората. Както й да е, друга тема. 

Не е тук мястото, но не видях да коментираш подслушванията от твоите любимци ? Или те са го правили за доброто на евро политиците ?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Душа, ти си си цяла конспирация сам по себе си. Доказателство как САЩ промиват мозъка на хората. Както й да е, друга тема. 

Не е тук мястото, но не видях да коментираш подслушванията от твоите любимци ? Или те са го правили за доброто на евро политиците ?

Една от големите причини поради която харесвам индивидуалистични култури като "сините щати" в Америка е че не обучават населението си към сляпа лоялност и дори насърчават да критикуват своите, когато сбъркат. Така се просперира. Осъзнатите грешки по-трудно се повтарят.
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Fast каза:

Една от големите причини поради която харесвам индивидуалистични култури като "сините щати" в Америка е че не обучават населението си към сляпа лоялност и дори насърчават да критикуват своите, когато сбъркат. Така се просперира. Осъзнатите грешки по-трудно се повтарят.
 

 

Надявам се разбираш, че това е прах в очите на наивниците. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Надявам се разбираш, че това е прах в очите на наивниците. 

Анти сантиментът ти към американците ти пречи да погледнеш нещата от различен ъгъл. Имам чувство че си говоря със соц. бабичка. Осъзнай се малко.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Fast каза:

Анти сантиментът ти към американците ти пречи да погледнеш нещата от различен ъгъл. Имам чувство че си говоря със соц. бабичка. Осъзнай се малко.

Аз се осъзнавам, няма какво да харесвам на държава която нахлува в цехове, подслушва съьзниците си и тероризира близкия изток. Освен това наводнява пазарите. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз вярвам във някои, защото е ясно на всички обективномислещи хора, че са истина. Вярвам в "конспирациите" за евреите, защото е ясно, че са най-богатите и най-неморалните, мислят само за пари, на тях това им е религията, която според мен е чист сатанизъм и идолопоклонство към пари, да не говоря за нея, че някои да не ме схванат грешно. Достатъчен е факта, че 6 еврейски корпорации контролират 96% от световните медии. 

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kriminal каза:

Аз вярвам във някои, защото е ясно на всички обективномислещи хора, че са истина. Вярвам в "конспирациите" за евреите, защото е ясно, че са най-богатите и най-неморалните, мислят само за пари, на тях това им е религията, която според мен е чист сатанизъм и идолопоклонство към пари, да не говоря за нея, че някои да не ме схванат грешно. Достатъчен е факта, че 6 еврейски корпорации контролират 96% от световните медии. 

Аз им се възхищавам като народ. Нито християните, нито мюсюлманите са могли да им влязат подкожно, и са започнали да ги обвиняват за всичко, преживели са Холокоста, но това не им е попречило на голяма част от оцелелите да се заселят на други места и успеят. Баш фанатичните зионисти са в т.нар. "етностейт" Израел. Там от години има дясно правителство. Затова е и толкова напрегнато в региона.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Аз им се възхищавам като народ. Нито християните, нито мюсюлманите са могли да им влязат подкожно, и са започнали да ги обвиняват за всичко, преживели са Холокоста, но това не им е попречило на голяма част от оцелелите да се заселят на други места и успеят. Баш фанатичните зионисти са в Израел. Там от години има дясно правителство. Затова е и толкова напрегнато в региона.

Аз започнах да вярвам в конспиративни теории от вчера и днес - качи албума на Теди Александрова, а това е пиратство, пък не качваш обновения списък с хонорари и го пазиш за себе си. Тук има нещо гнило! :D

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Аз започнах да вярвам в конспиративни теории от вчера и днес - качи албума на Теди Александрова, а това е пиратство, пък не качваш обновения списък с хонорари и го пазиш за себе си. Тук има нещо гнило! :D

Утре ще го кача. Кажи нещо по темата за да не е спам.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Утре ще го кача. Кажи нещо по темата за да не е спам.

Казвам следното - бих си сменил мнението по много теми, в зависимост от обстоятелствата и настроението ми. Може и да ми хареса някоя конспиративна теория в бъдеще. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Fast каза:

Аз им се възхищавам като народ. Нито християните, нито мюсюлманите са могли да им влязат подкожно, и са започнали да ги обвиняват за всичко, преживели са Холокоста, но това не им е попречило на голяма част от оцелелите да се заселят на други места и успеят. Баш фанатичните зионисти са в т.нар. "етностейт" Израел. Там от години има дясно правителство. Затова е и толкова напрегнато в региона.

Ами точно ционистите имат власт, мощ и пари, с които да управляват почти целия запад. Виж картата със държавите които признават Палестина, точно тези дето са гузни и се страхуват да не бъдат наречени нацисти, не са я признали. Това, което Хитлер направи на евреите, те сега причиняват на палестинците, но в продължение на 54 години, убиват малки деца, бомбардират цивилите, дори на най-светият им празник, докато се молят. Това за мен е тирания, не бих пожелал на когото и да е да му рушат църква, джамия, синагога, да хвърлят бомби върху тях, на празник, докато се молят, на такъв народ не бих се възхищавал никога, па да са най-богатите, най-умните и най-дълго преживели на Земята. Иначе, много малко са евреите, които искат свободна Палестина и те нямат никаква власт, за да го променят.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Kriminal каза:

Ами точно ционистите имат власт, мощ и пари, с които да управляват почти целия запад. Виж картата със държавите които признават Палестина, точно тези дето са гузни и се страхуват да не бъдат наречени нацисти, не са я признали. Това, което Хитлер направи на евреите, те сега причиняват на палестинците, но в продължение на 54 години, убиват малки деца, бомбардират цивилите, дори на най-светият им празник, докато се молят. Това за мен е тирания, не бих пожелал на когото и да е да му рушат църква, джамия, синагога, да хвърлят бомби върху тях, на празник, докато се молят. Иначе, много малко са евреите, които искат свободна Палестина и те нямат никаква власт, за да го променят.

Знам за какво говориш Мисълта ми е да разграничаваш евреите изселници от ционистките евреи в Израел. Да кажеш че всички евреи са ционисти е все едно да кажеш че всички мюсюлмани са ислямисти, или че всички християни са евангелисти. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Fast каза:

Знам за какво говориш Мисълта ми е да разграничаваш евреите изселници от ционистките евреи в Израел. Да кажеш че всички евреи са ционисти е все едно да кажеш че всички мюсюлмани са ислямисти, или че всички християни са евангелисти. 

Разбира се, че не всички са, но тези във властта повечето са, което не може да се каже за християнските политици, от които едва ли и 10% от тях са прочели само Новия завет, камо ли да са екстремни във християнството.

Иначе ся схванах, тва моето дето го постнах дори няма връзка особена със конспирации така че ще спра със евреите хаха. Има някои, в които вярвам, но във всеки случай не са всички и не им вярвам на 100%, това според мен би било прехвърляне от единия край на делюзията към другия.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Има някои неща, които намирам за достоверни, но не са от генералните конспирации като плоска земя, рептили, антиваксърство и тн. 

Най-склонна съм да вярвам в теориите за известните личности и нещата, които правят, за да постигнат слава. Малко съм несигурна за subliminal messages в поп културата, в някои вярвам, но някои са много изсмукани от пръстите.

Обичам да гледам клипове за конспиративни теории като тези на Шейн Доусън, не задълбавам много в такива неща обаче.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Blueberry каза:

Има някои неща, които намирам за достоверни, но не са от генералните конспирации като плоска земя, рептили, антиваксърство и тн. 

Най-склонна съм да вярвам в теориите за известните личности и нещата, които правят, за да постигнат слава. Малко съм несигурна за subliminal messages в поп културата, в някои вярвам, но някои са много изсмукани от пръстите.

Обичам да гледам клипове за конспиративни теории като тези на Шейн Доусън, не задълбавам много в такива неща обаче.

Рептилите не харесват това. Надявам се имаш достатъчно алуминиево фолио под ръка че сега ще почнат да те облъчват персонално по 5джито ;) 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...