Jump to content

Чат мания (Юни/Юли/Август, 2021)


Препоръчани коментари

Дойде сестрата сега и ме пита какво правиш. Викам й слушам музика. И тя гадна чалгаджийка ми вика и се смей. Викам какво да правя сама в стаята. Изобщо не е проблем музиката. Хората се радват даже, че съм пуснала музика. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Blueberry каза:

 

Със сигурност е така, но аз нямам никаква идея какво ни е призванието, записах в университета с една идея, после тотално се откъснах от това. :flex: Страх ме е да го потърся, освен това аз съм много money driven и трудно бих преживяла да не изкарвам пари. :scratch: Но пък работейки за друг, макар и изкарвайки заплата над средната за столицата, не мисля, че някога ще съм доволна.

Мисля си за някакъв вариант с дълга отпуска (неплатена) или да мина на по-кратък работен ден. За щастие другата седмица съм в отпуска и ще ходя на почивка, та малко ще мога да си събера мислите. 

Винаги мога да те уредя на ягодите, само казваш!

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

Стига бъди негативен. Трябват положителни емоции и младият лекар ми го каза. Само да изляза от болницата, вземам болничен, отивам на фризьор и на Коце. Аз имам запазен час откога още за фризьор. 

Даже ми казват, ти не трябва да си тука, а да ходиш на кафе младите лекари. 

То и ние тука това казваме, все пак още не беше влезнала в тая болница и първо за докторчетата сподели ;) 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

То и ние тука това казваме, все пак още не беше влезнала в тая болница и първо за докторчетата сподели ;) 

Те докторчетата са в Спешното. Може да са стажанти. 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , zai4eto82 каза:

Донесе ми печени чушки дето пекла, щото й казах, сок, праскова, домати, сирене, салам, маслини. То няма хладилник тука, тъй че не трябва да има много храна. Пък аз имам и палачинки от брат ми, шоколад, чипс и солети от колегата, вафли, бисквити и от майка ми. Храната в болницата е отвратителна и я хвърлям. 

Това, което ти е донесла - добре. Другото са нездравословни боклуци.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

Стига бъди негативен. Трябват положителни емоции и младият лекар ми го каза. Само да изляза от болницата, вземам болничен, отивам на фризьор и на Коце. Аз имам запазен час откога още за фризьор. 

Даже ми казват, ти не трябва да си тука, а да ходиш на кафе младите лекари. 

А каква ти е диагнозата, ако въобще имаш такава, че те пращат по кръчмите?

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая баба не спря да приказва и да вика. Само проблеми прави и вика за щяло и нещяло сестрите. Казаха й, че накрая ще я изпишат преждевременно. Тя вдигна цялата болница на крак-ще кажеш, че болницата е нейна. 

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , zai4eto82 каза:

Те докторчетата са в Спешното. Може да са стажанти. 

 

Още по-добре - стажантите са по-младички. Ма се разходи и до спешното де, стига си киснала сама с Планета. 

По тоя повод - като пуснат Ани Принцес се чувствай специално поздравена! 

 

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Егати гадната сестра. Майка ми идва да ми носи храна, оная не я пусна. Ами й каза да й я прати. Не стига, че ще уморят хората с отвратителната си храна ами и нахална. Вика глобата била 300 лв за майка ми и 3000 лв за сестрата, ако ги хванат. Утре ме изписват. Нямам търпение да се прибера.

Ще връщат и жената в стаята ми. Няма да имам спокойствие на последния ми ден. Тя много приказва. 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

Егати гадната сестра. Майка ми идва да ми носи храна, оная не я пусна. Ами й каза да й я прати. Не стига, че ще уморят хората с отвратителната си храна ами и нахална. Вика глобата била 300 лв за майка ми и 3000 лв за сестрата, ако ги хванат. Утре ме изписват. Нямам търпение да се прибера.

Ще връщат и жената в стаята ми. Няма да имам спокойствие на последния ми ден. Тя много приказва. 

Кака, стига само мрънка де 😄

Така и не ни каза каква диагноза ти поставиха? Или просто си капнала от умора, а лекарите точат няква си там клинична пътека като те държат? 🤔

Иначе разбрахме вече че имаш час за фризьорката и че ще ходиш на Кокаин 😃 Нищо ново под слънцето..

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Just_Me каза:

Кака, стига само мрънка де 😄

Така и не ни каза каква диагноза ти поставиха? Или просто си капнала от умора, а лекарите точат няква си там клинична пътека като те държат? 🤔

Иначе разбрахме вече че имаш час за фризьорката и че ще ходиш на Кокаин 😃 Нищо ново под слънцето..

Стига сте я питали глупости!!! Нека покаже лекарите, ако са котарачета и аз отивам там. С допълнителното ще вися у спешното всеки ден. Така де, докато опитам от всички хубави.

  • Like 1
  • Haha 4
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Стига сте я питали глупости!!! Нека покаже лекарите, ако са котарачета и аз отивам там. С допълнителното ще вися у спешното всеки ден. Така де, докато опитам от всички хубави.

Те в спешното са само младите лекари, сигурно са стажанти. Утре ще разбера какво ще ми кажат от какво се е получило. Те изобщо не дават да си видиш голямата папка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, FikLena каза:

Зайка алооо стига си източила здравната каса!!! сега сигурно ще взимаш и 1 месец болничен 😡

 

Ще правя каквото е нужно за здравето ми и като ми дадат болничен ще си го ползвам. Време е да помисля малко и за себе си. Файда няма да мислиш за другите. Шефката вместо да ме пита как съм ми вика 4 дена няма до те има? А днес ми писала кога ще си на работа вместо да ме пита как съм. Като ме няма тогава ще ме оценят. Аз, когато припадна тогава не ходя на работа. Е, стига вече и аз съм човек. 

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, zai4eto82 каза:

Ще правя каквото е нужно за здравето ми и като ми дадат болничен ще си го ползвам. Време е да помисля малко и за себе си. Файда няма да мислиш за другите. Шефката вместо да ме пита как съм ми вика 4 дена няма до те има? А днес ми писала кога ще си на работа вместо да ме пита как съм. Като ме няма тогава ще ме оценят. Аз, когато припадна тогава не ходя на работа. Е, стига вече и аз съм човек. 

Не е като да не сме казвали да мислиш за себе си първо, пък после за работата, колкото и да са уж готени шефа и шефката. А тия даже не ти дават 5 бона заплата, само пица, солети и шоколад. 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, FikLena каза:

Зайка алооо стига си източила здравната каса!!! сега сигурно ще взимаш и 1 месец болничен 😡

 

Аре чу за млади лекари и стажанти и почна да завиждаш. Разходи се и ти до спешното, че ти измислат една здравна пътека и на теб да вършееш. 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , zai4eto82 каза:

Ще правя каквото е нужно за здравето ми и като ми дадат болничен ще си го ползвам. Време е да помисля малко и за себе си. Файда няма да мислиш за другите. Шефката вместо да ме пита как съм ми вика 4 дена няма до те има? А днес ми писала кога ще си на работа вместо да ме пита как съм. Като ме няма тогава ще ме оценят. Аз, когато припадна тогава не ходя на работа. Е, стига вече и аз съм човек. 

А по едно време беше скочила да ни биеш като ти казвахме, че работата ти не струва. А ти "Не, та не. Шефовете ми са чудесни хора. Поздравяват ме със здравей"

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, DarkChild каза:

А по едно време беше скочила да ни биеш като ти казвахме, че работата ти не струва. А ти "Не, та не. Шефовете ми са чудесни хора. Поздравяват ме със здравей"

Шефът е добър, не и шефката. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, FikLena каза:

@Gerganafen

Дано поне тук видиш съобщението и си изпразниш малко пощенската кутия че не мога да ти пратя лично съобщение!!

Пробвай сега :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unlocked and locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...