Jump to content

Чат мания (Юни/Юли/Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

Тука съм руса на Коце в Приморско през 2019, август месец. Даже си спомням, че ходих на фризьор в Приморско да ми изправи косата за участието ама там фризьорката изобщо не е като моята. Изобщо няма продуктите, които използва моята фризьорка. Тогава бях 2 дена в Приморско и съвпадна участието му с престоя ми там. На снимките не може да се забележи:

 

20190814_033326.jpg

20190814_033213.jpg

Много е добре, била е по добра от твоята.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

Много е добре, била е по добра от твоята.

Напротив. Моята фризьорка ме направи руса в Бургас, а като отидох в Приморско на последния ми работен ден понеже съвпадна участието на Коце там с моята почивка и моята фризьорка няма как да дойде в Приморско, няколко часа преди участието реших да използвам фризьорката в Приморско и то само за изправяне. Дори нищо не ми е слагала, не ми е измивала и косата тая и не работи изобщо професионално като моята и салона не мога да й го сравня с този в Бургас при моята и никакви професионални продукти не ползва. Просто тая ми направи едно изправяне и толкова. 

Тая за едно изправяне ми взе 15 лв в Приморско, а моята фризьорка ми взема 20 лв за подрязване на косата, измиване с маска, професионален шампоан, издухване, изправяне и ми слага и кристали после, 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, WindWalkerMonk каза:

Дилемата е огромна ТУци.

Коце свърши и Рики тъкмо беше започнал. Ама днес много Коце по Фен - Любов ли е, Проблем, Като хлапе и 107 дни. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , zai4eto82 каза:

Забравих да спомена, че от време на време ходя и да подрязваме косата, за да расте още. 

Това е мит. Изобщо не расте повече, ако я постригваш.

преди 16 часа , zai4eto82 каза:

Тука съм руса на Коце в Приморско през 2019, август месец. Даже си спомням, че ходих на фризьор в Приморско да ми изправи косата за участието ама там фризьорката изобщо не е като моята. Изобщо няма продуктите, които използва моята фризьорка. Тогава бях 2 дена в Приморско и съвпадна участието му с престоя ми там. На снимките не може да се забележи:

 

20190814_033326.jpg

20190814_033213.jpg

Ама той готов, бе, Танче. Какво чакаш? Досега сто пъти да си го обяздила.

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DarkChild каза:

Това е мит. Изобщо не расте повече, ако я постригваш.

 

Напротив, като й подрязваш краищата, расте косата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, THE IIconic каза:

Слагай парцалки  като за свалки!

Въпроса е как ще си помъкна пак багажа до работа- сак, чанта и една торба. Уж не взех много неща, пак много нещо ще мъкна,. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, zai4eto82 каза:

Въпроса е как ще си помъкна пак багажа до работа- сак, чанта и една торба. Уж не взех много неща, пак много нещо ще мъкна,. 

Е ти все едно ще векуваш там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видях я Планета Пайнер Приморско. Точно на центъра е. Тука тъй вали. Взех душ, Ники прави салата. Коце няма участие тука днес. От 3 юли до 9 юли е в почивка. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Не знам изобщо за какво дойдох. 

Например за да се отделиш от вашите за малко и да си насаме с любимия? Ти за един плаж ли си - живееш в Бургас??? Горкият Ники - ако не му надуваш главата с Коце и Ники, мрънкаш за друго. :helpsmilie:

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 3.07.2021 г. от 13:06, zai4eto82 каза:

Той Ники ми е казвал,че само за него се правя. и се дразни ама изобщо не ми пука.

Ни-ни-ни-ни-ни-Ники ти казА!

 

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 1 час, Gerganafen каза:

Например за да се отделиш от вашите за малко и да си насаме с любимия? Ти за един плаж ли си - живееш в Бургас??? Горкият Ники - ако не му надуваш главата с Коце и Ники, мрънкаш за друго. :helpsmilie:

Спала съм само 3 часа. Снощи му мрънках, че сложил люта чушка и магданоз в салатата, че си направих отделна салата. Мрънках му за дъжда, за плажа, за времето. Казах му, че имам специални поздрави от Велислав. И сега сме на ранчото и още вали. 

Редактирано от zai4eto82
  • Haha 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Спала съм само 3 часа. Снощи му мрънка, че сложил люта чушка и магданоз в салатата, че си направих отделна салата. Мрънках му за дъжда, за плажа, за времето. Казах му, че имам специални поздрави от Велислав. И сега сме на ранчото и още вали. 

Звучи каато идеалната почивка!

 

  • Haha 6
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unlocked and locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...