Jump to content

Препоръчани коментари

преди 20 минути, Danger. каза:

Майко мила :1000(29):

70424954-7D68-42B2-A217-6C73ACC777B3.png

FBD56D8D-0173-4560-B74E-C343636855E3.png

Педер!стка му работа. Все едно Галин коментира.

• Like 2

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, BobiTo каза:

Лиди с 19 участия за Юли, кой им прави на Алфите участията, пак ли Сашка? 

Доколкото знам не - Алфа държат всичко да си е изцяло с техни хора. Сашка май уреди няколко участия, но във времето, в което Лидия и Десита бяха комплект (баш в началото на кариерите им).

• Love 1

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Just_Me каза:

Доколкото знам не - Алфа държат всичко да си е изцяло с техни хора. Сашка май уреди няколко участия, но във времето, в което Лидия и Десита бяха комплект (баш в началото на кариерите им).

С техни хора = да са хомосексуални. 

• Like 1
  • Haha 1

309mqkl.jpg

Заради тебе ще умра... <3

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Ехе Сашка на цяла Сърбия е организирала участия в Бг. Вижте й сторитата.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Доколкото разбирам, Азо се е афектирал, защото някаква му обидила уменията по английски. Доста незряла реакция tho.

преди 14 минути, adorable каза:

Какво общо има ориентацията?

• Like 1

tjZudBl.png

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

На тази ѝ правят яки песни, ама гласът ѝ много трудно поносим, особено като човек е трезвен

• Like 1

2duik5w.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Fast каза:

Доколкото разбирам, Азо се е афектирал, защото някаква му обидила уменията по английски. Доста незряла реакция tho.

Какво общо има ориентацията?

Общото е, че това е присъща реакция на повечето такива хора. Злобни, арогантни, надменни, самонадеяни. Не търпят чуждо мнение и критика. Гледат отвисоко света и се подиграват наред. Служат си със сарказъм. Хващат се за някакви детайли, вместо да погледнат глобално картинката. Смятат, че всички са им длъжни и искат да мачкат наред. Това идва от комплекси на неприемане в детството. Азис прекалено много си вярва открай време и прекалено много се пали, ако не срещне комплимент. Той израсна като изпълнител с представата, че е изключителен. И на турнето си в САЩ се държа безобразно, но там тия номера не минават. 

• Like 3
  • Dislike 1

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

И какъв беше смисъла Счетоводителката да си архивира всички снимки в инстаграм и след това да си ги възстанови? После феновете й дават червени палци като кажа че е малоумна.

• Like 3

Правиш стъпка напред, и вдъхновен гледаш мен. Tози момент ще отлети - сам прецени, дали го искаш. Аз го искам. Правя стъпка напред.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Помним ли когато хита на лятото беше дошъл от Юнона?!

• Haha 1
  • Wow 1
  • Love 4

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 1 час, adorable каза:

Ми сега ти го каза. ❤️  БиДжи звездите на чалгата, сички са цигани и нямат 8 ми клас. 

• Like 1

presi.png

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Ми сега ти го каза. ❤️  БиДжи звездите на чалгата, сички са цигани и нямат 8 ми клас. 

Ми знам какво виждах на Тракия фолк и на стадионите, и в Панаира като малък в публиката и знам какво виждах последните години в НДК и Арена. Не е в полза на второто. Всичко идва от репертоара. Имидж се гради с години и се срива за нула време. Ма сега да плачем ли...

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 3 часа , adorable каза:

Общото е, че това е присъща реакция на повечето такива хора. Злобни, арогантни, надменни, самонадеяни. Не търпят чуждо мнение и критика. Гледат отвисоко света и се подиграват наред. Служат си със сарказъм. Хващат се за някакви детайли, вместо да погледнат глобално картинката. Смятат, че всички са им длъжни и искат да мачкат наред. Това идва от комплекси на неприемане в детството. Азис прекалено много си вярва открай време и прекалено много се пали, ако не срещне комплимент. Той израсна като изпълнител с представата, че е изключителен. И на турнето си в САЩ се държа безобразно, но там тия номера не минават. 

Системната и масова дискриминация създава защитни реакции у някои от засегнатите от нея хора, и обикновено са повърхностни. Ако определяш личностни характеристики на база на тях, не си имал допирни точки с ЛГБТ хора, или не са те допуснали достатъчно близо, защото са доловили, че не ги приемаш.

• Like 1
  • Dislike 2

tjZudBl.png

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

След незадоволителният прием на двете й песни, Пресич сигурно има flashbacks от 2013, само че там дуетът беше по-силното предложение от Скоро, а сега е ВТЛ.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Fast каза:

Системната и масова дискриминация създава защитни реакции у някои от засегнатите от нея хора, и обикновено са повърхностни. Ако определяш личностни характеристики на база на тях, не си имал допирни точки с ЛГБТ хора, или не са те допуснали достатъчно близо, защото са доловили, че не ги приемаш.

Тема на друг разговор е това, не знам доколко е подходяща за тук.

Много са ми допирните точки, аз съм част от това къмюнити искам или не, затова се изказвам така генерално. Точно заради личности като Азис и Галин хората си съставят погрешно мнение, от което страдат останалите, да ги наречем, по-свестните и обраните. Добри и лоши примери има от всяка група хора. Въпросът е кои и защо надделяват. :)

По принцип това да си лош герой се води по-печелившо днес, особено в шоубизнеса и особено у нас. Конкретно Азис отдавна е излязъл от сянката на образа си, станал е нарицателно сам по себе си и хората вече не го третират съобразно ориентацията му. Не така беше едно време. Докато свикнат, че такъв му е образът, трябваше време. Тогава той не смееше да се изказва така остро, защото печелеше фенове. Да, беше смел, но не и в изказванията. :)

Задържайки се във времето, толкова много си повярва, че става отблъскващ и започна да показва грозната страна на тази ориентация. Защото тя, хубавата, е ясна - артистичност, творчество, екстравагантност. Мен ми стана анти още когато използваше всички певици за дуети и ги манипулираше - на Десислава повлия особено зле тогава. Той в оня период беше леко в дупка. Между 2005-2010. След "Няма накъде", "Сен Тропе" и още повече след "Хабиби" обаче му лъсна самочувствието.

• Like 1

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 23 часа , Moovit каза:

Абе Миди да не го пускат на намаление в Кауфланд или в промопакет?

Поръчай си Миди веднъж, получи го и втори път...

Screenshot_20210629-232156_Instagram.jpg

Евтината стока има много потребители!

• Like 2
  • Haha 4
  • Love 1
  • Sad 1
  • Angry 1
  • Dislike 2

ВЪРНЕТЕ ЧАЛГАВИЗИЯ!

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Вечерта на Куку-Бенд с Рени днес и Софи Маринова в момента в Шоуто на сценаристите.

Рики Мартин нов сингъл- 12 дена. 

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 6 часа , zai4eto82 каза:

Вечерта на Куку-Бенд с Рени днес и Софи Маринова в момента в Шоуто на сценаристите.

...и Нелина беше при тях преди няколко дена...и като добавим безплатния достъп до телевизията им предизборно...лъсват опитите им да съберат електорат.

• Like 2
  • Dislike 1

6590227P.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.

• Последно видели темата   0 Потребители

Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.

• Create New...