Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

Току що, BobiTo каза:

Нашето зайче, освен палавица и мръсна е и

 

Ша кажеш че няма други песни с това заглавие, та ме караш да лайквам пост с песен на Дион ... 

Отивам право на Иконите да се пречистя 

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Ша кажеш че няма други песни с това заглавие, та ме караш да лайквам пост с песен на Дион ... 

Отивам право на Иконите да се пречистя 

 

Има, разбира се, най-големия хит с това заглавие. 

 

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Коце ще се убие да пътува юли и август, даже има едно от участията му е частно парти. Дори с 8-9 участия на месец пак доста ще пътува. Някои са му едно след друго или през ден. А това на 3 юли как го е решил 2 участия- първо концерт в Дупница и веднага участие във Велинград в същия ден. 

Ми да пали черното ферари и Дупница до Велинград ще е като от България до Румелия ;) 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, ice_hot_sm каза:

Какви хитове, бе?! 

Ето ви един истински хит, който покори България без дори да се знае аджеба коя е тая Сиса. Всъщност, наистина коя е, някой знае ли? 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, zai4eto82 каза:

Коце ще се убие да пътува юли и август, даже има едно от участията му е частно парти. Дори с 8-9 участия на месец пак доста ще пътува. Някои са му едно след друго или през ден. А това на 3 юли как го е решил 2 участия- първо концерт в Дупница и веднага участие във Велинград в същия ден. 

Ма да го ожалиш милия, той се скъсал да бачка 😄 Общо за Юли и Август има 20 участия, а Меди има 26 само за Юли 😂 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Just_Me каза:

Ма да го ожалиш милия, той се скъсал да бачка 😄 Общо за Юли и Август има 20 участия, а Меди има 26 само за Юли 😂 

Mного добре го знам. Отстрани е лесно. Пътувай ти през ден, ще те питам. Дори 8-9 участия в месеца пак си е много път. И Коце има по 8-9 участия, защото така е решил. Ако иска, може и да има по 30 участия на месец, само да иска, но той отказва участия, за да бъде със семейството си. А Меди има толкова много участия, защото той е още в началото, норма;лно е- актуален за момента. Ще го видим дали ще пее 23 години и ще пълни клубовете или изобщо до 5 години може и да не се чува за него. Къде ще ги сравняваш Коце и Меди. Коце го знаят всички, а Меди повечето извън попфолка даже и не го знаят. Даже Меди е голям фен на Коце. Все едно Коце не е имал по 20 участия на месец, друг път. 

  • Like 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера от А до Я с песните на Гергана като върнах назад днес. 

На днешния ден през 2016 имам спомен с Коце в Плаза Бургас, която вече не съществува. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Връщам се от баба Въчка. Ходих специално до тях да ѝ пусна народната песен на внучките ѝ :D Много се разстрои жената, още на първите секунди започна да плаче, после пя с тях цялата песен. Оказа се че я знае. След това ме помоли да я пусна още един път и пак пя. Пита ми дали ще я предават по радиото, но не знаех какво да ѝ кажа. Тя по цял ден върти народни песни на радиото и грамофона и ги е научила на изуст. Каза, че Преслава пее по-добре фолклор. Като била малка ходила по фолклорни фестивали в Генерал Тошево спечелила награда. Вчера ѝ звъннала за именния ден, но не знаела за песента. Днес каза че пак ще ѝ звънне да си говорят за песента. Бабето не усеща че пак става досадна и внучка ѝ пак ще спре да ѝ вдига телефона :D  Попълни ми пълномощно на 7 юли да ходя до пощата в Каварна да ѝ взема пенсията, че е много жега, а тя върви бавно и едва ще стигне.

  • Like 4
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Ivan_Kozarev каза:

 

Смяташ ли, че правиш някому услуга като ни осветляваш толкова надълбоко за неща, които не би трябвало никого да вълнуват?

  • Like 4
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , zai4eto82 каза:

Поне ще видя Коце и Борето в едно легло и ще е готино. :P

Допълних една думичка. Който не може да пише, не може да пише. Много закостенял начин на писане.:sneaky2:

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , ice_hot_sm каза:

Всички са много възмутени от това какво си е причинила на лицето. И наистина са прави хората. От толкова сладка и симпатична се превърна в дори леко отблъскваща. 

 

Ани Хуанг най-накрая показа майка си, че досега само баща й бяхме виждали

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези от Планета Пайнер Приморско, който се открива днес, изобщо не са поканили Коце като гледам списъка. Вместо това той ще е в други клубове в Приморско. Тази година не мога да отида на негово участие в Приморско. 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Lelqtian каза:

От тоя клип най-интересно ми беше как циците на Емилия имаха собствена хореография, не съчетана с тази на собственичката им или танцьорките отзад :) Досега не ми беше правило впечатления, но веднага си пускам хита да проуча 

 

Аз все оше съм потресен как Емилия и Неци са по кецове, а "мъжете отзад" са на токчета. И още по-тъпото е че Емилия май ги мъкне по участия тия.... 

Иначе да, хита на лятото абсолютно заслужено при Ема! Топ проект, изпипан и тн. 

  • Like 4
  • Dislike 1
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да чакам до края на август аз. Трябва да видя Коце преди август. като не идва той, аз ще отида при него. 

Големият син на Рени я е напуснал на 17-я си рожден ден и тя е разстроена и не знае къде е:

https://show.blitz.bg/folk/shok-reni-razplaka-mrezhata-sint-y-ya-napusna-i-tya-ne-znae-kde-e-snimki

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега говоря с Ники и вика,че Коце не е в Пайнер и затова няма да пее в Планета Пайнер Приморско. Аз изключих,че не е в Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, ANGEL каза:

Аз все оше съм потресен как Емилия и Неци са по кецове, а "мъжете отзад" са на токчета. И още по-тъпото е че Емилия май ги мъкне по участия тия.... 

Иначе да, хита на лятото абсолютно заслужено при Ема! Топ проект, изпипан и тн. 

Галена още през 2011 снима мъже по токчета, а Азис се опъна с мъж в църква през 2003. И тогава ли беше потресен? Това не е нищо ново, особено през 2021 година. 

Разбирам, че различното е в конфликт с традиционните разбирания на българина и не само. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, zai4eto82 каза:

Не мога да чакам до края на август аз. Трябва да видя Коце преди август. като не идва той, аз ще отида при него. 

Големият син на Рени я е напуснал на 17-я си рожден ден и тя е разстроена и не знае къде е:

https://show.blitz.bg/folk/shok-reni-razplaka-mrezhata-sint-y-ya-napusna-i-tya-ne-znae-kde-e-snimki

Ами помогни на клетата жена да го намери! Стига си мислила само за Кокаин!

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 10 часа , Just_Me каза:

Ма да го ожалиш милия, той се скъсал да бачка 😄 Общо за Юли и Август има 20 участия, а Меди има 26 само за Юли 😂 

Освен това съм убеден, че Меди пее на живо някоя и друга песен, докато Кокаин единственото, което изпълнява на живо, са упражненията "от чаша в уста" и "от линия в нос".

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...