Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 16 часа , Willy каза:

@Danger., @penakavalli, @чушка.

Готови ли сме за тропикана.iki ?? 🥰

IMG-20210623-232150-718.jpg

Знае между кого да седне кралицата, дали тя е причината да се скарат приятелките?

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Тва е нищо, беше пратила Кобрата при Стенли и той му беше дал 1 000  лева от 10 000 и му беше казал и тва са ти много.  После му ги плати де. На куп фотографи изпрати клипчета за едитинг и не им беше платила. Затова Пайнер я наказваха. Както и да е, мислех, че се е променила, но не, същия боклук си е. 

Да не говорим, че на едно участие в София пробвала пак с номера, че й е зле и да си тръгне след 30 минути и не й бяха дали й стотинка. 

Бил съм й на участие в Плаза на една Нова Година и "пя" точно 20 минути, от които две от песните бяха Чуролийке и Кораба кючек - демек 10 минути кючеци, върху които подвикваше. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, asylum каза:

Бил съм й на участие в Плаза на една Нова Година и "пя" точно 20 минути, от които две от песните бяха Чуролийке и Кораба кючек - демек 10 минути кючеци, върху които подвикваше. 

Тя тоя номер го прави, затова никога няма да я поканят вече в едно 50% от клубове, а и останалите са с резерви.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Тя тоя номер го прави, затова никога няма да я поканят вече в едно 50% от клубове, а и останалите са с резерви.

Психично болна. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Къде са пресовите и защо не коментират новата на мама пепа?

Гнидия и Прилепослава са боклИци! Дори Коя пускаше по-силни песни от това. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Willy каза:

Къде са пресовите и защо не коментират новата на мама пепа?

Някои от тях гледам са я оплюли. Само фенът на Анелия (в опит да се заяде с Галеновите) я хвали като някакъв шедьовър. Но донякъде го разбирам горкия - на фона на Котка и творбата с Палома всичко звучи като шедьовър.  

  • Haha 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, NazzkO каза:


 

По-добре нещо старо, но качествено….

Това си остана модерна класика. Един от най-качествените проекти на Пайнер като цяло!

  • Like 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

тъпа е песента на Преслава и Лидия. Ма то мене ми дреме, аз ще си слушам леглото и грешници ако се сетя. Сега обаче съм на друга вълна и от чалгата слушам само Ваня Великова.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

При нея е тенденция в редките случаи в които пусне дует да бъде с неподходящ изпълнител. Какви ли не й се изредиха.

Ми не само това, личи си, че се е оставила по течението. Няма конкуренция, лапа най - много мангизи засега, бичи плейбека, фраш е от хора по участията. За какво да се пъне, за какво ? Те сички бачкат за пари и шмъркотеките. Тя там е на върха на хранителната верига. Пайнер я продават за 8 хилки. На частни пак е най отгоре. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, WindWalkerMonk каза:

тъпа е песента на Преслава и Лидия. Ма то мене ми дреме, аз ще си слушам леглото и грешници ако се сетя. Сега обаче съм на друга вълна и от чалгата слушам само Ваня Великова.

Лидия и мен не ме кефи, но нищо й няма на комбинацията, всички нейни колежки направиха хитове с млади звезди, просто са избрали тъпа песен.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, WindWalkerMonk каза:

Ми не само това, личи си, че се е оставила по течението. Няма конкуренция, лапа най - много мангизи засега, бичи плейбека, фраш е от хора по участията. За какво да се пъне, за какво ? Те сички бачкат за пари и шмъркотеките. Тя там е на върха на хранителната верига. Пайнер я продават за 8 хилки. На частни пак е най отгоре. 

Беше излязла информация преди години, че Пайнера й плаща 20к заплата, но може да си е променила договора от тогава. Съвсем възможно е те да покриват разноските по клиповете й, а тя си плаща самите песни и текстове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Беше излязла информация преди години, че Пайнера й плаща 20к заплата, но може да си е променила договора от тогава. Съвсем възможно е те да покриват разноските по клиповете й, а тя си плаща самите песни и текстове.

Това беше преди повече от 10 години и си личеше, че не е истина, а просто беше удобен начин да заобиколят данъчните проверки. 

Но иначе мисля, че нея си я продуцират на 100% и не плаща сама за нищо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...