Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 54 минути, Danger. каза:

Сънувах, че съм на някаква фен среща на Лидия. По-трагично не може да стане, наистина. 

Може, може. Толбухинският тандем ПиГ да осигурява пицата и "живото пеене" на срещата. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

@BobiTo, айде ще ти кажа. Новата песен на любимката ти е кавър на “Бой, бой” :D 

 

 

Две песни й взеха колежките в една година. После не била топ име Цуца!!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

Как мога да забравя за този хит? Не мога да си простя...

Да го включиш в следващата си мушама, Преси! ❤️ 

 

  • Haha 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, asylum каза:

Да го включиш в следващата си мушама, Преси! ❤️ 

 

Достатъчно беше да популяризирам “Спомен”. Колежката Мария вече ще трябва да ми плаща! Няма да ѝ възраждам цялата кариера я!

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Муахаха,тъпата счетоводителка,понеже след като свърши клипът на Турболенция се появяваха Джале и Deals,е махнала втората. Комплексарка! Иначе да, @Blueberry , зариби ме. Сега ще ми плащаш вредни,щото слушам това музикално извращение.

Доста са противнички повечето в клипа ама слугинята е готино пиче. Бих я разплескал.💦

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Муахаха,тъпата счетоводителка,понеже след като свърши клипът на Турболенция се появяваха Джале и Deals,е махнала втората. Комплексарка! Иначе да, @Blueberry , зариби ме. Сега ще ми плащаш вредни,щото слушам това музикално извращение.

Доста са противнички повечето в клипа ама слугинята е готино пиче. Бих я разплескал.💦

Мен дирекно да ме праща Ема при военните батковци да се позабавляваме. Ще взема и Танчето да е пълно мазалото. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, GSA каза:

Мен дирекно да ме праща Ема при военните батковци да се позабавляваме. Ще взема и Танчето да е пълно мазалото. 

Уви,мила,всички са хетеро. Единият даже наскоро се ожени и има дете,но да се надяваме,че с помощта на секс торпедото Т.У. ще те огрее.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, xroflx9 каза:

Доста са противнички повечето в клипа ама слугинята е готино пиче. Бих я разплескал.💦

Приготви си много кеш ако искаш да топнеш чушлето :lol:

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , adorable каза:

Уточних преди няколко дни, че съм си купил и последния неин албум, както и останалите имам (вероятно заради това Печенко се скъсва да ми дава минуси, дето пък от него изобщо не съм го очаквал). 

 

Дал съм ти по един минус на два коментара. Не случайно е сложена тази опция с палеца и другите. Защо пък да не ти дам палец надолу? Да не си ми сестра или брат? Чак пък съм се скъсвал да ти давам минуси… :roll1:

Сега ще ти ги нащракам тези минуси и ще затвърдя написаното от теб.

Това очакваше ли го, любими? :bleh:

Още малко и минава “хита” на Медуш. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Hurricane каза:

@BobiTo, айде ще ти кажа. Новата песен на любимката ти е кавър на “Бой, бой” :D 

 

 

кво лъжеш хората ма

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Уви,мила,всички са хетеро. Единият даже наскоро се ожени и има дете,но да се надяваме,че с помощта на секс торпедото Т.У. ще те огрее.

Те всички са хетеро, но като видят сочно дупе припадат и забравят за всичко друго. Казвам го от опит мила. 

  • Like 2
  • Haha 4
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е харесала коментари, където фенове на Десита пишат, че и с нея искат дует.

Според мен догодина ще направи и с нея. Щом с Галин и Лидия вече има, ще се съгласи и за нея. :bi:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия се изложи с дуета, както и очаквах.

Деградацията е много голяма. Струва ми се, че когато Глория и Ивана залязваха не беше толкова брутално както сега с Анелия. Все пак те продължиха да правят приятни и слушаеми песни. Това на Анелия трябва да ми опрат пистолет на челото, за да си го пусна доброволно втори път.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Ivan_Kozarev каза:

Анелия се изложи с дуета, както и очаквах.

Деградацията е много голяма. Струва ми се, че когато Глория и Ивана залязваха не беше толкова брутално както сега с Анелия. Все пак те продължиха да правят приятни и слушаеми песни. Това на Анелия трябва да ми опрат пистолет на челото, за да си го пусна доброволно втори път.

Как е Въчето, Преслава ще дойде са я види. И същите лайна пускаха и те.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...