Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 44 минути, Runevski каза:

Рени как се движи? Помня че каза, че Мерцедес мачкаше и там. Тя не е качена половината и дискография сигурно де, но все пак. 

Да, Мерцедеса все още е със завидна цифра там- най-слушаната ретро песен (след Луда по тебе, разбира се, ама тази на Рени все пак не е гърмяла като нов хит в Сърбия в последните години).

Screenshot_20210610-141237_Spotify.jpg.58fc513e97b4f96d34038827dbd6fcc4.jpg

От нейните албуми са качени само сръбските + Виж ме.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гери-Никол стана твърде еднаква като поведение. Винаги се държи по един и същи начин. Да не говорим колко закъсня с отклоняването към чалгата. Ако непосредствено след Напрао ги убивам беше скандализирала с някое яко маане, щеше да е мега сензация.

Все пак новата песен е доста добра, доказателство че Ганев може да прави и различни парчета като му се даде насока. На мен примерно ми харесва повече от на Доника, макар че и в нея има хляб.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, SG каза:

Да, Мерцедеса все още е със завидна цифра там- най-слушаната ретро песен (след Луда по тебе, разбира се, ама тази на Рени все пак не е гърмяла като нов хит в Сърбия в последните години).

Screenshot_20210610-141237_Spotify.jpg.58fc513e97b4f96d34038827dbd6fcc4.jpg

От нейните албуми са качени само сръбските + Виж ме.

Все пак е реалната певица на 2001г. :3:

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Danger. каза:

Меди си купи лайкове на поста в Инста :1000(29):

Значи днес пуска, айде да флопне тоя път и да слезе малко на земята. 

Преди малко бяха 24К, сега вече са 36К. Меди е толкова литнал в облаците, че е огромна звезда, и ще се сгромоляса по-бързо от Гери-Никол

  • Thanks 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Runevski каза:

Разликата с Луда по тебе е минимална, не съм очаквал. При целия бум покрай филма и новия живот, който изживя, една Рени с неклипирана песен диша във врата и. 2001 просто е нейната година :yes:

Тя до скоро беше над Луда по тебе, но както казах- новия хит си е нов хит, прави си повече. Интересно е да се види, че вече не Мерцедес е най-популярната на Рени в платформата, а Папагал- явно и тя се е засилила да си докаже позициите.

За 2001 съм напълно съгласен, колкото повече се замисля човек- толкова повече се вижда, че Рени си беше за Певица тогава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Гальо каза:

Преди малко бяха 24К, сега вече са 36К. Меди е толкова литнал в облаците, че е огромна звезда, и ще се сгромоляса по-бързо от Гери-Никол

Циганска работа. Те понеже в чалгата сички си носят таа кръв и този манталитет. Трябва да се изкорени, зада има промяна в цплата държава. Обаче за съжаление се случва точно обратното. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Циганска работа. Те понеже в чалгата сички си носят таа кръв и този манталитет. Трябва да се изкорени, зада има промяна в цплата държава. Обаче за съжаление се случва точно обратното. 

Ами той Папи Ханс хубаво им го каза как стоят нещата в шоубизнеса към днешна дата с новата си песен.

Но е така - всичко е пари, коли, купени гледания, лайкове и т.н. Жажда за слава и власт от хора, които не могат да платят моралната цена. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, SG каза:

Тя до скоро беше над Луда по тебе, но както казах- новия хит си е нов хит, прави си повече. Интересно е да се види, че вече не Мерцедес е най-популярната на Рени в платформата, а Папагал- явно и тя се е засилила да си докаже позициите.

За 2001 съм напълно съгласен, колкото повече се замисля човек- толкова повече се вижда, че Рени си беше за Певица тогава.

Папагала трябва да е минала 10те милиона в тубата, дори съм я мяркал в тик ток, така че не се учудвам. Мерцедес пък сигурно е с над 20 милиона там. Някои нови хитачки вече не могат да направят подобни цифри, похвално е. 

Поздрав! 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Danger. каза:

Естествено хейтърчетата от Рамания ще броят тази песен за официална и на Галена, защото така им изнася. :1000(29):

Е тя ако стане хит, вие ще я бройте за песен на Галена, не преписвай ваще номера на други. 😁  Точно както ви изнесе, стане ли хит - и на Галена е, не стана ли - просто помага на родата, но не се брой за нейна.

  • Like 3
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Е тя ако стане хит, вие ще я бройте за песен на Галена, не преписвай ваще номера на други. 😁  Точно както ви изнесе, стане ли хит - и на Галена е, не стана ли - просто помага на родата, но не се брой за нейна.

Ох, става смешно. Тръгнал в различни теми да се обяснява и да хейти само. Живей малко по-позитивно и без злоба, ще видиш колко по-хубаво е. 😃

@asylum 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , FikLena каза:

 

Screenshot_20210608-124358_Instagram.jpg

То и Ариа и Десислава не са отишли, но бяха на плаката

 

Андреа беше права, българите не оценявате истинските хитове и не заслужавате чалгата която имате:

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Angry 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна с новия си клип, не дава добро послание на хората. Не трябва да се прощава изневяра, още повече само с кошница с цветя, най-малко една Панамера или имот в Драгалевци. Тогава е окей.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен това с Меди вече не ме изненадва. Той очевидно е решил да си подсилва кариерата с някоя и друга цифра. Жалко, че счита за нужно да го прави, тъй като някои неща като Да си тук си гръмнаха естествено.

преди 1 час , Runevski каза:

Папагала трябва да е минала 10те милиона в тубата, дори съм я мяркал в тик ток, така че не се учудвам. Мерцедес пък сигурно е с над 20 милиона там. Някои нови хитачки вече не могат да направят подобни цифри, похвално е. 

Поздрав! 

 

Страхотен дует от Рени и Орлин, трябваше да си го наложат като вечен хит през годините. Това е едно от първите признания на естраден изпълнител спрямо поп-фолк звезда- във времена, в които  изглеждаше немислимо.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...