Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 59 минути, adorable каза:

23:05

Ъъъъ, Цветелина Янева се е явявала на Айдъла 2007?

"Открадната любов" 2008-ма ли се появи?

 

9:15 : И Маргото е била! Дори май клипа си е снимала там 😀 

 

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, z_o_ каза:

Новият албум на Теди от днес вече е на пазара, с излизането му ето и единствената нова песен вътре.

 

Това е бруталноо! Готов мега хит, дано я клипира!!

  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава за втори път на първите места в Трендинг с една и съща песен.😆

На мен новата на Нелина ми харесва страшно много. Старата чалга си звучи носталгично и това си е.

Започнала е идеално да балансира фолклор с качествен поп-фолк, евала.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Willy каза:

Това е бруталноо! Готов мега хит, дано я клипира!!

Мисля, че са снимали и двата дуета с Илиян, визията от тъбмнейла на "Автомата" я няма в клипа.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DenFevgo каза:

Над нея е само Биляна! 

Понякога наистина се чудя как успявате да наговорите толкова глупости. 

С кое Гюра и Ваня (НеВеликова) са по-успешни в момента от Нелата? Говорим за сега, 2021 година. Не преди 20-30. 

преди 3 часа , meleto каза:

Нелина е доста по-неразпознаваема от Глория и Ивана. Доколкото знам Нелина има много участия, но с далеч по-малък хонорар. Общо взето е една идея над кръчмарските певици, дето никой не ги знае. 

Има един вечен хит, другото е за подгряване на бабите. Пееща, но де да имаше значение само това. Споменахте, че я канят на тв изяви... в кабеларките, дето никой не ги гледа. Общо взето извън БТВ и НОВА, нищо не се гледа. Дори БНТ не е особено престижна и водеща до интерес към изпълнителя. 

Мира пък се фокусира върху турската аудитория у нас. Прави по някое друго участие, съгласява се на малко пари. Пуска по някоя нова песен и това е. Нейната звездна кариера приключи долу-горе след първия й албум.

 

 

Това не е така. Взима между 2000 е 3000 лв, което си е супер и не дели вече с никого. Глория участия няма или максимум едно в месеца. Да не мислиш, че Ваня държи по-висок хонорар, след като се срина на ниво кръчмарка. Само на площад или частно парти биха й дали повече, не и в кръчма, където също пее. С Нелина пеят на едни и същи места. Глория си седи всъщи основно, тя е мързелива, не че толкова няма интерес към нея. 

Не говоря за кабеларки - тях по правило никой не ги споменава. Откакто напусна потъващия кораб, се изявява във всички национални медии, надлежно отразявана от Зайка. Гледал съм я и по БТВ, и по Нова, и по БНТ, включително в новогодишната им програма. Тук не си информиран, случва се. Събуди се, не сме 2005-та. 

Не пее на турци, а на цигани. Пръскаше се от участия, но не толкова у нас, колкото в чужбина. Тук е желана по сватби, където печели повече от Нелина и Ивана, отделно взима бакшиши. Иначе хонорарът й за дискотеки е нисък - около 1000 евро.  

Звездната й кариера въобще не е приключила след първия й албум, тъй като хитът с Милко е във втория, а в Съни направи едни от визитните си картички, звучащи и слушани, споменавани, харесвани до днес, а именно "Оставете ни на Мира", "Дай ми, дай", "Ела" и "Слънце мое". С оркестрите после в Диапазон също има 2 тотални хита. Не сме Пайнер 2003, когато напусна поради лошо управление на кариерата й. Доста по-умно подходи от Нелини, Ивани и Глории и се разкара навреме от загубената кауза. 

преди 2 часа , z_o_ каза:

Новият албум на Теди от днес вече е на пазара, с излизането му ето и единствената нова песен вътре.

 

Чудесна песен, браво. Дразни ме припевът, самото изпяване, но аранжиментът е чук и много зарибява. Останалите части също са страхотни и много по-хитово звучи от Автомата. Но тоя стил вече ми идва ретро, нищо че тя му е създателка. Искам повече мелодични песни от нея, като "Сърце мое". 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , adorable каза:

Много циганьорска стана, а имаше готини парчета навремето. Аз харесвам тия денсове - "Дали", "Насън и наяве", "За любов", "Искам", да не говорим за типичните фолк песни като "За теб живея". Много се потурчи тя, чак гнусарско стана.

Тя и преди имаше циганийки в стил оркестър Кристал - "Целувка", "Мрежа от страст", дуети с Милко, но пак звучаха като български кючечи. Сега са цигански.

Поздрав с този мегахит!

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 8.06.2021 г. от 17:16, Danger. каза:

Клипът на Доника, който ще излезе утре е по-добър от почти всички клипове на Преслава. :1000(6):

Това ли беше толкова добрия клип, който си коментирал? Не съм очаквал фен на Галена и Янева да се впечатли от подобно имиджово видео 😁

На Гери-Никол вече е нещо брутално, ако беше излязла тази песен когато беше абсолютния връх, щеше да тресе държавата 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, asylum каза:

Тя и преди имаше циганийки в стил оркестър Кристал - "Целувка", "Мрежа от страст", дуети с Милко, но пак звучаха като български кючечи. Сега са цигански.

Поздрав с този мегахит!

 

Страхотен стопкадър.

Поздрав:

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Гальо каза:

Това ли беше толкова добрия клип, който си коментирал? Не съм очаквал фен на Галена и Янева да се впечатли от подобно имиджово видео 😁

На Гери-Никол вече е нещо брутално, ако беше излязла тази песен когато беше абсолютния връх, щеше да тресе държавата 

Клипът на Доника е брутален. По ми харесва от Скандал. Галена просто смаза с визия и присъствие. Целият форум тайничко ще си пуска тази част. 💅🔥💖😍

IMG-20210609-171323-095.jpg

IMG-20210609-171328-376.jpg

  • Like 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , stereoto_ каза:

Най-накрая Преслава сред свои...

Мангалка!

 

 

Обаче наистина мога да потвърдя, че Преслава има циганска жилка.

Мисля, че се пада 1/4 при нея.

Баща й е на половина циганин. Знам го със сигурност защото сватовете са идвали на гости на баба Въчка.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, adorable каза:

Страхотен стопкадър.

Поздрав:

 

преди 27 минути, Willy каза:

Клипът на Доника е брутален. По ми харесва от Скандал. Галена просто смаза с визия и присъствие. Целият форум тайничко ще си пуска тази част. 💅🔥💖😍

IMG-20210609-171323-095.jpg

IMG-20210609-171328-376.jpg

Топ проект. И не така претенциозен като Скандал. Много лежерно и ненатоварващо. Според мен ще се развие добре. 

преди 20 минути, Ivan_Kozarev каза:

Обаче наистина мога да потвърдя, че Преслава има циганска жилка.

Мисля, че се пада 1/4 при нея.

Баща й е на половина циганин. Знам го със сигурност защото сватовете са идвали на гости на баба Въчка.

То това си личи с просто око и съм го казвал неведнъж. И някоя колежка го беше казала преди години. Даже май баш Софка беше казала, че Преслава е циганка, но май и Тони Дачева заклейми тогава :D 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Организаторите на Ивана малко са се изхвърлили с цените на билетите за летните татри. Иначе идеята е страхотна, мястото е престиж. На Глория са по-нормални, като гледам в Бургас- 20, 30 лв., но странно, че само няколко реда са пуснати в продажба... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Venci каза:

Организаторите на Ивана малко са се изхвърлили с цените на билетите за летните татри. Иначе идеята е страхотна, мястото е престиж. На Глория са по-нормални, като гледам в Бургас- 20, 30 лв., но странно, че само няколко реда са пуснати в продажба... 

Дали накрая няма да пускат де що кой се помоли на входа, за да понапълнят? 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...