Jump to content


Каква е политическата ви ориентация?


Каква е политическата ви ориентация?  

23 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Ако изпитвате затруднения в определянето, можете да направите следния тест.
https://www.politicalcompass.org/test/bg

Можете да публикувате резултатът си в темата.

Ориентировъчен политически компас на водещите български партии, според партийните им програми:
VCBmn2x.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определям се за либерален. Не харесвам авторитарни идеологии, без значение дали са със социална или икономическа насоченост. Семейството от страната на баща ми са патили от социалния консерватизъм на комунизма, а от страната на майка ми от твърде либертарианския подход на десните управления след прехода. Тестът ме слага някъде между Каролин Лукас и Нелсън Мандела. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Fast каза:

Определям се за либерален. Не харесвам авторитарни идеологии, без значение дали са със социална или икономическа насоченост. Семейството от страната на баща ми са патили от социалния консерватизъм на комунизма, а от страната на майка ми от твърде либертарианския подход на десните управления след прехода. Тестът ме слага някъде между Каролин Лукас и Нелсън Мандела. 

Как да видя мен между кои ме слага. Снощи полузаспал от телефона не видях подобна опция.

Аз се определям като по-авторитарен, но тестът показа друго. Няма лошо. :)

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, asylum каза:

Как да видя мен между кои ме слага. Снощи полузаспал от телефона не видях подобна опция.

Аз се определям като по-авторитарен, но тестът показа друго. Няма лошо. :)

https://www.politicalcompass.org/pdfcertificate?pname=Name&ec=-0.63&soc=-1.44

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , asylum каза:

 

50851C78-7D25-48DB-80B0-A9CDBACDD032.png

И аз съм там, но досега винаги съм бил в четвърти квадрант, точно в квадратчето до червената точка. Супер близо до центъра. По едно време бях на линията между първи и четвърти квадрант, във второто квадратче. Все съм около центъра.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Fast каза:

Определям се за либерален. Не харесвам авторитарни идеологии, без значение дали са със социална или икономическа насоченост. Семейството от страната на баща ми са патили от социалния консерватизъм на комунизма, а от страната на майка ми от твърде либертарианския подход на десните управления след прехода. Тестът ме слага някъде между Каролин Лукас и Нелсън Мандела. 

Аз съм баш връз Каролин Лукас.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Либерализъм или център-дясно

image.png.3bfabb37c30549e5612df50fac06ff0f.png

Според мен във Швейцария е най-демократичното и най-угодно за мен, защото съм съгласен със начина им на управление, дори за най-малките неща те имат референдум и всички години могат да гласуват. Това е истинската демокрация.

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко вляво от центъра съм, помня, че точно с Барак Обама ми съвпадаха възгледите. В България еквивалент няма, май е време да влизам в политиката! Корнелия да трепери. 

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...