Jump to content


Съдържанието на коя телевизия предпочитате?


Съдържанието на коя телевизия предпочитате?  

46 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

От главните медии, бТВ. В момента Нова ТВ/Нетинфо са свързани с Тръмпистката групировка United Group, които пуснаха местна версия на канала за конспиративни теории NewsMax в Сърбия миналата година. 
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-много гледам музикални или по-точно слушам: FEN TV, Planeta4K/HD, Balkanika, Hit Mix Music TV, DSTV, City, The Voice, MTV Hits, MTV Club, BG Music, 359TV, S Music, IDJ TV,

Филмови/Сериали: bTV Comedy/Cinema, KIno Nova, FOX/Life, HBO1/2/3,Cinemax1/2, VivacomArena и др.

  • Love 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

бТВ. Тя предлага най-качестваните картина и визуални ефекти. Като видя лошата картина на Нова и съвсем ми се отщява да гледам. 

По Нова гледах главно "Откраднат живот" и понякога "Черешката на тортата". 

Понякога превключвам на БНТ и неведнъж съм засичал интересни филми. 

Но, разбира се, и към трите трябва да си имаш едно наум, че току-виж се предава някакво поръчково съдържание. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май напоследък предпочитам БНТ. Особено в делничните вечери има много интересни предавания  - "История БГ", "Референдум", "Питай БНТ", "Панорама". Отделно на това играта с водещ Орлин Горанов също ми допада, след новините в 17 има и едно друго интересно предаване "България в 60 минути". Филми също пускат.

На Нова новините и публицистичните предавания са под всякаква критика.

От БТВ слушам само Цветанка Ризова и досега гледах само Мастър шеф.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Fast каза:

Омаза се с антисемитизъм през февруари.
https://www.svobodnaevropa.bg/a/31120903.html

Знам го тоя случай, но нищо особено не се е случило. Просто цитат. Евреите обичат да се правят и до ден днешен на жертва.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Напоследък предпочитам Нова - разследванията им, които дават в неделя + интервютата на Мон Дьо; Ничия земя; Черешката на тортата и май дотам.

Наблягам на музикалните канали 😃

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...