Jump to content


Подкрепяте ли кандидатурата на Румен Радев за втори мандат?


Подкрепяте ли кандидатурата на Румен Радев за втори мандат?  

22 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Не. И на предните избори не гласувах за него. Нужен е млад и представителен Про-ЕС настроен човек за поста, а не ядосан на света чичка със соц. манталитет, фантазиращ за президентска държава. Цялостно изпитвам недоверие към на ченгета и военни.

  • Like 8
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , FolkEmpire каза:

Както казах прилича ми на дядка от село :D

Прилича на Тато.

Това е най-слабият президент в историята ни. Не изпъква с никакви качества. Всичко в речите му е назубрено и изкуствено. 

Даже мисля че не е особено интелигентен.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

От президента в България се искат две неща:
 - Да е представителна фигура за страната
 - Да е безпартиен

Не се справя в нито едно от двете мъ задачи. След случая с руския поп, който му е тропал на масата, не мисля, че искам такава фигура да е лицето на страната ни.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Подкрепям го, по простата причина, че друг адекватен човек на този етап не знам дали ще се кандидатира. Кого да избера - Стъки, Кубрат Пулев, Бойко Борисов, Шкембе Войвода, Магарешки или поредната леля от Герб ли? 🤣🤣🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Moovit каза:

Подкрепям го, по простата причина, че друг адекватен човек на този етап не знам дали ще се кандидатира. Кого да избера - Стъки, Кубрат Пулев, Бойко Борисов, Шкембе Войвода, Магарешки или поредната леля от Герб ли? 🤣🤣🤣

Луна! 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Fast каза:

Не. И на предните избори не гласувах за него. Нужен е млад и представителен Про-ЕС настроен човек за поста, а не ядосан на света чичка със соц. манталитет, фантазиращ за президентска държава. Цялостно изпитвам недоверие към на ченгета и военни.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

В България президента има по-скоро представителна функция, така че е важно образованието му, ораторските му възможности, дори визията му до някаква степен.
Радев не го харесвам, защото беше подкрепен от БСП, като се носят слухове, че за кампанията му Корнелия Нинова е ходила до Кремъл и се е върнала с куфарчета с пари.Той се яви като "независим" кандидат, а от къде е намерил пари за финансиране на кампанията си така и не стана ясно, така че в тая теория на конспирацията може да има доза истина.
Отделно, аз не разбирам как може да си бил няколко години в щатите, да си учил там, а пък да си про-руски настроен!?!Ми що не отиде в Москва да учиш, като толкова ги тачиш руснаците?Същото чудене имам и за Нинова, която е отявлена комунистка, про-руски настроена, пък пратила сина си да учи в щатите.Ма що все така правят тия комуняги?
Трябва ни про-европейски президент, знаещ няколко езика(да не ни излага като Борисов) и знаещ каква е позицията му във властта, защото Радев освен да плюе, друго нищо не може а и дефакто не прави.Най-много ме дразни като се появи в 00:00 часа на Нова година и почне да бълва змии и гущери!Абе хората имат един такъв ден в годината, седнали са на маса да празнуват и за малко да забравят всичко лошо в тая държава, а ти точно тогава си решил да се покажеш и да изплямпаш един тон глупости, които ние така или иначе си ги знаем.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...