Jump to content



Еврoвизия - предпoлoжения и предпoчитания


Препоръчани коментари

Току що, Willy каза:

Наталия щото много пя нали и пак беше в първата половина ха-ха. Гледам че Галена и Киркоров се следват, да я взима да й купи гласове от цяла Европа и да мачкате с женски bop.

Не знам, тя самата Галена не вярвам да има желание да oтиде, пък и видяхме Наталия дo къде стигна. Акo oтиде Галена, пoне да вземе някoй интересен с нея, да не е съвсем зле пеенетo. (да изпеят Скандал на английски с Медия.) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Саня няма общо тази година. Ако има пари, може без проблем.

Никога не е имала общо с конкурса. Беше в делегацията на Кристиян като негов продуцент по онова време, нищи повече.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

Не знам, тя самата Галена не вярвам да има желание да oтиде, пък и видяхме Наталия дo къде стигна. Акo oтиде Галена, пoне да вземе някoй интересен с нея, да не е съвсем зле пеенетo. (да изпеят Скандал на английски с Медия.) 

Аз се шегувам, разбира се, но би ми било доста интересно. Тя Ната завърши над песни като Ел Диабло и Локо Локо които мачкаха с интерес. Топ 13 с 0 вокали не е никак за подценяване. Високите ноти й ги изпяха бек вокалите , а тя се правеше че ги пее.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Lelqtian каза:

В хомофобска Русия много ще им хареса Кристиана. 

В тоя случай предлагам ние също да си внесем изпълнител от чужбинско да ни представя. Аман от наште бездарници, време е да се покажем като космополитен участник в конкурса. 

Предлагам да викнем Ефенди. Или Сенит. Или и двете. Заедно с Кейно. Супергрупа един вид, може да включим и Васето за цвят, нали вече е от нашта страна на границата. 

Ми да, Ефенди да си плати масрафа и да идва! Вече я познават на Женския пазар и Витошка! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Аз се шегувам, разбира се, но би ми било доста интересно. Тя Ната завърши над песни като Ел Диабло и Локо Локо които мачкаха с интерес. Топ 13 с 0 вокали не е никак за подценяване. Високите ноти й ги изпяха бек вокалите , а тя се правеше че ги пее.

Хич не ми харесва тази песен на Ната, мнoгo ми е скучна. Ел Диаблo падна дoста нискo, незнайнo защo.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Първа песен от чалгарка която пасва за конкурска, за която се сетих:

Повече от музиката само!

Аз предлагам да залoжим на екзoтиката, кактo направи кралица Ефенди и да пратим: 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Lelqtian каза:

тоя случай предлагам ние също да си внесем изпълнител от чужбинско да ни представя. Аман от наште бездарници,

Вече го направихме с Екуинокс. Вярно, взехме от Али Експрес супер звезди, но тя и Сенхит пробва с топ зведа като Флорайда и флопна здраво. На Евровизия не са важни изпълнителите, а песента.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Вече го направихме с Екуинокс. Вярно, взехме от Али Експрес супер звезди, но тя и Сенхит пробва с топ зведа като Флорайда и флопна здраво. На Евровизия не са важни изпълнителите, а песента.

Тя Сенхит за втори път било флопва, видях, че и преди е участвала.

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, BobiTo каза:

Тя Сенхит за втори път било флопва, видях, че и преди е участвала.

 

Тогава беше просто Сенит, сега добави х-то в името и е на финал. Догодина да добави още нещо и да печели. Валентина Монета ще оправи двора.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Тогава беше просто Сенит, сега добави х-то в името и е на финал. Догодина да добави още нещо и да печели. Валентина Монета ще оправи двора.

Ако иска и Сенхит Великова да се кръсти, пак нищо няма да стане. А тя беше сигурна, че печели вчера и накрая с пръст в уста.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Blueberry каза:

Тогава беше просто Сенит, сега добави х-то в името и е на финал. Догодина да добави още нещо и да печели. Валентина Монета ще оправи двора.

Yes, we're ready for a little chat ... Направо да пращат Валентина пак. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...