Jump to content



Втори полуфинал на Евровизия 2021


Препоръчани коментари

преди 1 час, asylum каза:

Кой каза, че сърбелите ще се класират? 

Много ми харесва как се зариби по конкурса :D

Аз имам усещането, че Сърбия ще мине. Особено в конфигурация от три жени. Винаги като има тройки и се класират. Освен това нали не очакваме всички екс-юго държави да бъдат отсвирени?

По-скоро очаквам Гърция яко да увехне.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

На Гърция зеленият екран е повече от ужасен и евтин. На моменти дори се маха ефекта и има част дето е 1:1 със Сергей 2016.

Лъха на евтинджос, дори хърватската беше по-добре.

Ти да не ни снасяш инфо директно от Ротердам?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ANGEL каза:

 

Iceland*, sorry :D :D

Ще се класират и още как. Напълно заслужено даже, имат най-добър перформанс. Ако бяха на живо от залата можеше и да са първи в полуфиналът.

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Ще се класират и още как. Напълно заслужено даже, имат най-добър перформанс. Ако бяха на живо от залата можеше и да са първи в полуфиналът.

Мислиш ли, че това въобще има значение? В смисъл, ако не бяха казали и в последствие показали, че Австралия липсва никой нямаше да разбере. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, meleto каза:

Много ми харесва как се зариби по конкурса :D

Аз имам усещането, че Сърбия ще мине. Особено в конфигурация от три жени. Винаги като има тройки и се класират. Освен това нали не очакваме всички екс-юго държави да бъдат отсвирени?

По-скоро очаквам Гърция яко да увехне.

Чак зарибил, не знам. Малко ме мързи да гледам довечера, но ще! Преди години ми беше много интересно, после не знам що спрях да го следя. Мисля, само 2 или 3 издания съм гледал и знаех регламент и всичко. Сега ме кефи да го гледам без претенции, току-виж нещо ми грабне ухото, както Ефендито, хъ-хъ. Мечтая да пратим готина песен някой ден. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, meleto каза:

Мислиш ли, че това въобще има значение? В смисъл, ако не бяха казали и в последствие показали, че Австралия липсва никой нямаше да разбере. 

То на 2 пъти за време на перформанса показва и снимка от хотела как се радват и гледат перформанса, абсолютно всеки ще разбере че не са директно на живо от залата. Ако не бяха казвали, публиката нямаше да разбере и нямаше да има никакво влияние, но сега има.

Тунайт ще включат и Хелена Папаризу, а Дънкан има ковид и няма да настъпи на финала, не и директно i guess.

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

То на 2 пъти за време на перформанса показва и снимка от хотела как се радват и гледат перформанса, абсолютно всеки ще разбере че не са директно на живо от залата. Ако не бяха казвали, публиката нямаше да разбере и нямаше да има никакво влияние, но сега има.

Тунайт ще включат и Хелена Папаризу, а Дънкан има ковид и няма да настъпи на финала, не и директно i guess.

Оти ще я включват Елена? 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Оти ще я включват Елена? 

Не знам, вчера включиха и нея за малко от "roof top party" което ни очаква на финала и ще пеят:
Lenny Kuhr (De Troubadour, 1969), Teach-In with Getty Kaspers (Ding-a-dong, 1975), Sandra Kim (J'aime La Vie, 1986), Helena Paparizou (My Number One, 2005), Lordi (Hard Rock Hallelujah, 2006), Måns Zelmerlöw (Heroes, 2015).

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Olay каза:

 

преди 24 минути, meleto каза:

Лъха на евтинджос, дори хърватската беше по-добре.

Ето и продължението. Най-лошата част, щe стане за смях. (Без звук е заради copyright)
https://streamable.com/hw87p9

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Olay каза:

Ефенди вече се класира на финала, няма пак да пее на полуфинал :D 

Аз ппц не гласувам затва го казах

преди 9 часа , Lelqtian каза:

И да ти хареса, вие бяхте и гласувахте на предния полуфинал ;)  

  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Не знам, вчера включиха и нея за малко от "roof top party" което ни очаква на финала и ще пеят:
Lenny Kuhr (De Troubadour, 1969), Teach-In with Getty Kaspers (Ding-a-dong, 1975), Sandra Kim (J'aime La Vie, 1986), Helena Paparizou (My Number One, 2005), Lordi (Hard Rock Hallelujah, 2006), Måns Zelmerlöw (Heroes, 2015).

Интересно. Аз гледах, когато Елена спечели. Беше много яка. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

15:10 Типична модерна мома която мрази и подценява балканската музика. Само да не я видим и нея в Планета в дует с Джена след 2 години!

 

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Willy каза:

15:10 Типична модерна мома която мрази и подценява балканската музика. Само да не я видим и нея в Планета в дует с Джена след 2 години!

 

Джена ту хев а концерт он да Евровизия! 

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

 

Ето и продължението. Най-лошата част, щe стане за смях. (Без звук е заради copyright)
https://streamable.com/hw87p9

Ужасна е. Ще се изненадам ако мине напред.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

15:10 Типична модерна мома която мрази и подценява балканската музика. Само да не я видим и нея в Планета в дует с Джена след 2 години!

 

Малко са простички... как не разпознават португалски ? Или тоя пее "београд, београд" хахах.. И наистина ли Само Шампиони звучи толкова непознато. Не им прилича на руски ли? А те някакви абсурдни отговори. Тя и Виктория показа ужасно слаба обща култура.

Съжалих, че го гледах това. :D

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Малко са простички... как не разпознават португалски ? Или тоя пее "београд, београд" хахах.. И наистина ли Само Шампиони звучи толкова непознато. Не им прилича на руски ли? А те някакви абсурдни отговори. Тя и Виктория показа ужасно слаба обща култура.

Съжалих, че го гледах това. :D

 

Аз вчера гледах изпълнението ни на Само Шампиони и е много яко. Много по-интересна песен от Вода, но язък - не се е класирала. В коментарите обвиняваха журито. Много гърци и турци я възхваляват, че им била любимата и фаворит да титлата, но имаше и от северни народи хвалебствия! 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, asylum каза:

Аз вчера гледах изпълнението ни на Само Шампиони и е много яко. Много по-интересна песен от Вода, но язък - не се е класирала. В коментарите обвиняваха журито. Много гърци и турци я възхваляват, че им била любимата и фаворит да титлата, но имаше и от северни народи хвалебствия! 

Имаше много проблеми. Елица направи много грешки по сцената. Самото представяне беше гювеч и половина. А песента е доста примитивна. Не блести кой знае колко. Криско й е автор,  да отчетем.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, FikLena каза:

новите ми любимки !! мачкат с гледания

02:41 Epic Moment !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 значи или Раша или Юкрейн или Итали трябва да спечелият Евровизия 2021 ТОЧКА !!!!!!!!!!!!!

 

 

И аз харесах Раша и Юкрейн! 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Раша и Юкрейн имат толкова гледания, защото в техните страни има огромен хайп по тях. 

В Русия например се пишат стотици статии на ден за Манижа. А украинската песен представя техен фолклор и патриотите са се задействали, както се случи при нас през 2007.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Имаше много проблеми. Елица направи много грешки по сцената. Самото представяне беше гювеч и половина. А песента е доста примитивна. Не блести кой знае колко. Криско й е автор,  да отчетем.

Трите женици не стояха на място и не се чуваха особено. Но беше доста разчупено представяне, имаше и танци-манци, и бирибани, и гайди, мен ме кефи такова разнообразие, но самата песен е хаотична - много парчета, които поотделно са добре, но заедно... малко забравяш какво слушаш. За нас е хубава песен, но не очаквам да бъде възприета от чужденци, камо ли на български. Също така, може да ме линчувате, но Елица не ме впечатлява с фолклорната си постановка - по-добре да бе отишла Екстра Нина. :D 

2-ра тема - довечера може да гласуваме. Вчера се замислих дали някоя държава, която ни е дала 12 точки преди, се е нацупила, ако не е получила николко от нас? :D Имало ли е подобни коментари, статистики? 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Трите женици не стояха на място и не се чуваха особено. Но беше доста разчупено представяне, имаше и танци-манци, и бирибани, и гайди, мен ме кефи такова разнообразие, но самата песен е хаотична - много парчета, които поотделно са добре, но заедно... малко забравяш какво слушаш. За нас е хубава песен, но не очаквам да бъде възприета от чужденци, камо ли на български. Също така, може да ме линчувате, но Елица не ме впечатлява с фолклорната си постановка - по-добре да бе отишла Екстра Нина. :D 

2-ра тема - довечера може да гласуваме. Вчера се замислих дали някоя държава, която ни е дала 12 точки преди, се е нацупила, ако не е получила николко от нас? :D Имало ли е подобни коментари, статистики? 

Ти харесваш такива зрелищни и "многопластови" творби, но на Евровизия такъв кич рядко работи в полза на автора.

Преди години вечно давахме много точки на Гърция, а напоследък сме студени едни към други. Но е малко относително, защото журитата гласуват и стратегически. При телевота нещата са доста плаващи. Първо щото в някои държави лесно се печелят гласовете (както Каффе през 2005 направиха) и второ - емоционалната настройка на зрителите. Ще се изненадам ако от Македония получим и една точка след всички скандали с Васил и политическите такива.

В тази връзка, може би не знаеш, но от години действа система, която разпределя държавите в полуфиналите така, че да се паднеш с други, които не са подкрепяли страната напоследък. 

Затова се паднахме в полуфинал 2, защото често даваме на Азербайджан, Кипър, Македония на нас и т.н

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, meleto каза:

Ти харесваш такива зрелищни и "многопластови" творби, но на Евровизия такъв кич рядко работи в полза на автора.

Преди години вечно давахме много точки на Гърция, а напоследък сме студени едни към други. Но е малко относително, защото журитата гласуват и стратегически. При телевота нещата са доста плаващи. Първо щото в някои държави лесно се печелят гласовете (както Каффе през 2005 направиха) и второ - емоционалната настройка на зрителите. Ще се изненадам ако от Македония получим и една точка след всички скандали с Васил и политическите такива.

В тази връзка, може би не знаеш, но от години действа система, която разпределя държавите така, че да се паднеш с други, които не са подкрепяли страната напоследък. 

Затова се паднахме в полуфинал 2, защото често даваме на Азербайджан, Кипър, Македония на нас и т.н

Тоест за полуфиналите не хвърлят чоп, както оня ден, когато теглиха в коя половина да са на финала? Хитро. 

Иначе ясно, че многопластовите творби нямат голям шанс, защото това е конкурс за песен, която може да стане по-масов хит, а на манджа с грозде какво да запомниш, освен да си я консумираш вкъщи... Кичозна визия грабва, но кичозна песен - йок! :D

Ако стигнем финала, предвиждаш ли да подкрепим Ефендито - все пак има хороводна част към края? :D Виж как финландците ни объркаха с Азербайджан, а португалците - с Гърция, Турция и Кипър едновременно, на клипчето за Познай песента по-горе. Хъ-хъ! Като изключим езика, фолклорът е сходен...

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕеее   :( :( :(

 

Duncan Laurence tests positive for COVID-19

Duncan Laurence, winner of the 2019 Eurovision Song Contest for the Netherlands and was scheduled to perform live during Saturday’s Grand Final, has tested positive for COVID-19,

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...