Jump to content


Кой е най-успешният ТВ сериал през пролетния сезон 2021?


Кой е най-успешният ТВ сериал през пролетния сезон 2021?  

52 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Съни бийч и Отдел издирване следях с интерес, на другите съм хвърлял по едно око и не ме впечатлиха особено.

Съни бийч определено е най-свежият бг сериал в последно време, не се усещат 50-те минути. 
 

Ако някой е гледал “Порталът” нека каже дали е интересен, че изглежда ок, малко копиране на Дарк ми се струва. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, devotioner каза:

 

Ако някой е гледал “Порталът” нека каже дали е интересен, че изглежда ок, малко копиране на Дарк ми се струва. 

Първата серия ми хареса. Втората - пълен траш. Не успях да я издържа. Спрях да го гледам.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм фен на "Откраднат живот". Интересни сюжетни линии, в някои от които се разкриват актуалните проблеми на българското общество. Най-много ми харесва, че са събрани едни от най-добре играещите актьори. Повечето имат много реалистична актьорска игра, противно на всеобщото мнение, че бг артисти прекалено театралничат в кино и ТВ продукциите. 

Кефи ме и "Съни бийч". 

"Отдел "Издирване" - само съм попоглеждал отделни сцени. Не съм "навътре" с този филм, но от видяното и тук ми хареса актьорската игра. 

"Порталът" от рекламата ми се видя интересен, но не съм го гледал. 

В очакване съм на "Дяволското гърло" - втори сезон. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, ice_hot_sm каза:

 

В очакване съм на "Дяволското гърло" - втори сезон. 

Нещо ново ли е излязло, защото преди казаха, че няма да има втори сезон, щото бил много скъп. А и предвид, че пуснаха Отдел Издирване, по-скоро ще продължат него. Същото се получи с Пътят към честта.

Май повечето сериали ще имат следващ сезон с изключение на Откраднат живот. Ааа и Белези май го канселират. Но Съни Бийч и Отдел Издирване така приключиха - сякаш продължават наесен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Нещо ново ли е излязло, защото преди казаха, че няма да има втори сезон, щото бил много скъп. А и предвид, че пуснаха Отдел Издирване, по-скоро ще продължат него. Същото се получи с Пътят към честта.

Май повечето сериали ще имат следващ сезон с изключение на Откраднат живот. Ааа и Белези май го канселират. Но Съни Бийч и Отдел Издирване така приключиха - сякаш продължават наесен.

Да, готви се втори сезон. 

https://www.24chasa.bg/amp/9643805

преди 40 минути, FikLena каза:

всичките са толкова аматъорски !

 

Не гледам бг сериали

Говориш наизуст. 

За съжаление много българи все още са с подобно отношение към бг продукция. Но от всичкото телевизионно и игрално бг съдържание, което е излязло през последните, едно 10-на години, определено има доста сполучливи неща. Разбира се, има такива на другия полюс. Но така е във всяка една сфера и във всяка една страна - не всичко става успешно. Въпросът е, че България вече вдига нивото и съотношението успешни-неуспешни продукции вече не е в превес на първите. Не знам дали двете са се изравнили, но определено нещата са правилната посока. И със сигурност имаме не малко качествени актьори. Както споменах в предния ми пост, една от главните причини за интереса ми към "Откраднат живот" е именно съставът. Повечето са толкова органични и естествени, че наистина би им повярвал, че реално те са тези личности, които играят. 🙂

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, ice_hot_sm каза:

Между другото, ще има и продължение на "Пътят на честта". Главните актьори били постнали съобщения в инста профилите си. 

Сериозно? 

Стана интересно. Продуцентите казваха, че една серия им струва 50 хилки и не смятат да инвестират повече там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не гледам бг сериали, като единствената причина е, че просто не вярвам на героите. Т.е. по никакъв начин не съпреживявам случващото се с тях, изглеждат ми фалшиви. Отделно смятам, че начинът на говорене на българина няма нищо общо с това, което чуваме в тези сериали. Това е и причината американските и английски филми да са някак по-реалистични - тези хора както си говорят в живота, така са и в киното. Големи лицемери и оттам - големи актьори. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, meleto каза:

Сериозно? 

Стана интересно. Продуцентите казваха, че една серия им струва 50 хилки и не смятат да инвестират повече там.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4113144792084587&id=200635630002209

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4108734219192311&id=200635630002209

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...