Jump to content



Бонус точки [Ела и си вземи]


Препоръчани коментари

  • Отговори 135
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 13 минути, FikLena каза:

Махната е 1 точка, от онзи ден ;) Само така. Остават 14.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , asylum каза:

Аз бях топ потребител сто пъти и спрях да следя, след като не ми бе премахната нито една точка. 

Това не е вярно и на предната страница съм писал какво ти е махано и какво не. Ръчно се махат точките, така че все път трябва по процедура да поискаш. Ти може да си бил и 365 дни първи, но ако не заявиш бонус точки няма да получиш нито една.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , meleto каза:

Това не е вярно и на предната страница съм писал какво ти е махано и какво не. Ръчно се махат точките, така че все път трябва по процедура да поискаш. Ти може да си бил и 365 дни първи, но ако не заявиш бонус точки няма да получиш нито една.

Заявих ги няколко пъти и още си стоят в профила ми. Влизах и преди и след заявките, все си бяха 3 точки. И сега са 3 точки. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, asylum каза:

Заявих ги няколко пъти и още си стоят в профила ми. Влизах и преди и след заявките, все си бяха 3 точки. И сега са 3 точки. 

Реално нямаш точки, просто имаше някакъв бъг дето показва 3.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здрасти @meleto,

Има ли място хомо пропагандата в игрите които се играя от деца ? - Страница 4 - Общи приказки - Ramania (ramania-bg.com)

тая тема поне стана популярна. Сега ако покрива критериите ми махни 10 точки. Иначе мисля да пусна дебат и за марихуана/проституцията за легализация. Дано не ме убият с камъни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, WindWalkerMonk каза:

Здрасти @meleto,

Има ли място хомо пропагандата в игрите които се играя от деца ? - Страница 4 - Общи приказки - Ramania (ramania-bg.com)

тая тема поне стана популярна. Сега ако покрива критериите ми махни 10 точки. Иначе мисля да пусна дебат и за марихуана/проституцията за легализация. Дано не ме убият с камъни. 

Премахнати са 10 точки, остават 9.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Ти беше ТОП потребител на Юли 18

Поздравления, ти имаш най-харесваното съдържание!

Не мога да ти махна точка, вече са ти х2 и х3. Като направиш още един ден и тогава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, meleto каза:

Две победи - 2 точки. Просто наказанията му са по две точки, а не по 1.

Добави го в първия пост, щото не е ясно как точки се махат спрямо наказанията, а не поединично. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...