Jump to content



Кой кандидат искате да бъде Модератор? (06.2021-05.2022)


Кой кандидат искате да бъде Модератор?  

75 потребители гласуваха

  1. 1. Кой кандидат искате да бъде Модератор?


Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

преди 36 минути, THE IIconic каза:

@Fast много си нагъл! Лакибебе не е влизала отдавна и изведнъж  реши да влезне да гласува за теб! Не те ли е срам? 

Тук съм всеки ден, ама само чета. Не пиша по мое желание. Тие с които комуникирам, знаят че е така. Фаст няма никаква вина.

  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, lakibebe каза:

Тук съм всеки ден, ама само чета. Не пиша по мое желание. Тие с които комуникирам, знаят че е така. Фаст няма никаква вина.

Така ще кажеш! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@pechenko

  • Обективност 2
  • Отзивчивост 2
  • Активност 1

@omline

  • Обективност 2
  • Отзивчивост 2
  • Активност 1

@Stela

  • Обективност 2
  • Отзивчивост 2
  • Активност 1

@THE IIconic 

  • Обективност 2
  • Отзивчивост 2
  • Активност 1

@Fast

  • Обективност 0
  • Отзивчивост 0
  • Активност 0
  • Негативни точки - 5
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 11.05.2021 г. от 12:31, чушка. каза:

Предлагам след изоборите, първият ден от светлия ден за всички нас, заседанието да бъде открито от най-възрастният потребител във форума, а именно @foxy_vd, досущ като Мика Зайкова.

Приема се! Заседанието се открива в 19:00 с новият дует на Камелия с Александър Робов. 

Дзъннн, звънеца! 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, foxy_vd каза:

Приема се! Заседанието се открива в 19:00 с новият дует на Камелия с Александър Робов. 

Дзъннн, звънеца! 

Списъка с хвалебствия готов ли е? :D

  • Like 1
  • Haha 4
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кандидат: @omline

Положителни оценки (общо 5 точки за трите по-долу, може да поставите от 0 до 5)

  • Обективност: 2
  • Отзивчивост: 1
  • Активност: 2

Отрицателна оценка (общо 5 точки, може да поставите от 0 до 5 )

  • Негативни точки: 0

Кандидат: @THE IIconic

Положителни оценки (общо 5 точки за трите по-долу, може да поставите от 0 до 5)

  • Обективност: 1
  • Отзивчивост: 2
  • Активност: 2

Отрицателна оценка (общо 5 точки, може да поставите от 0 до 5 )

  • Негативни точки: 0

Кандидат: @pechenko

Положителни оценки (общо 5 точки за трите по-долу, може да поставите от 0 до 5)

  • Обективност: 1
  • Отзивчивост: 2
  • Активност: 2

Отрицателна оценка (общо 5 точки, може да поставите от 0 до 5 )

  • Негативни точки: 0

Кандидат: @Fast

Положителни оценки (общо 5 точки за трите по-долу, може да поставите от 0 до 5)

  • Обективност: 0
  • Отзивчивост: 0
  • Активност: 0

Отрицателна оценка (общо 5 точки, може да поставите от 0 до 5 )

  • Негативни точки: 5

То не беше дъвчене със седмици на администраторско решение относно някакъв пост, предложения за забраняване  коментирането на модераторските действия и ограничаване на прозрачността чрез "тайни" банове... Определено се нуждае от почивка ако не от форума изобщо, то поне от модерирането.

  • Like 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Gerganafen каза:

То не беше дъвчене със седмици на администраторско решение относно някакъв пост, предложения за забраняване  коментирането на модераторските действия и ограничаване на прозрачността чрез "тайни" банове... Определено се нуждае от почивка ако не от форума изобщо, то поне от модерирането.

Допреди не се беше случвало администратор така спонтанно да се намесва в общите ни решения, и направих всичко по силите си да защитя интегритета на екипа, защото действително ставаше въпрос за видно хомофобски, поляризиращ и заядлив коментар, и дори ако сме сбъркали в очите на някои от вас, намирам за опасно да се отменят наказания, засягащи чувствителни теми по толкова показен начин. Създава грешно впечатление за форума, а в най-лошия случай, може да бъде използвано като аргумент за несправедлива отмяна на други валидни наказания от същата тематика. Колкото до предложенията, те целят да намалят притока на неоснователни обвинения и конспиративни теории.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Fast каза:

Допреди не се беше случвало администратор така спонтанно да се намесва в общите ни решения, и направих всичко по силите си да защитя интегритета на екипа, защото действително ставаше въпрос за видно хомофобски, поляризиращ и заядлив коментар, и дори ако сме сбъркали в очите на някои от вас, намирам за опасно да се отменят наказания, засягащи чувствителни теми по толкова показен начин. Създава грешно впечатление за форума, а в най-лошия случай, може да бъде използвано като аргумент за несправедлива отмяна на други валидни наказания от същата тематика. Колкото до предложенията, те целят да намалят притока на неоснователни обвинения и конспиративни теории.

Туко що писах със Сенуж и каза, че си го молил да влезе и да гласува за теб! Обясни ни това! 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, THE IIconic каза:

Ми половината гласували за него не са писали едни от година, други от години, а трети изобщо не ги знам! 

Да, и първите два дни имаше много малко гласове, а после рязко догони Печенко, който от самото начало се изстреля с голяма подкрепа. А после се смеем на купените гледания на певачиците. :D 

  • Like 7

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Да, и първите два дни имаше много малко гласове, а после рязко догони Печенко, който от самото начало се изстреля с голяма подкрепа. А после се смеем на купените гледания на певачиците. :D 

То хората виждат! 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, THE IIconic каза:

Ми половината гласували за него не са писали едни от година, други от години, а трети изобщо не ги знам! 

Какво стана с твърдението ти, че не ти е на живот и смърт? :D
Впрочем, не съм ангажирал никого да гласува за мен. Аз също не познавам по-голямата част от гласоподавателите. Излезте малко от този сапунен балон, и се научете да имате собствено мнение.

  • Like 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Какво стана с твърдението ти, че не ти е на живот и смърт? :D
Впрочем, не съм ангажирал никого да гласува за мен. Аз също не познавам по-голямата част от гласоподавателите. Излезте малко от този сапунен балон, и се научете да имате собствено мнение.

Да разбираме ли, че Сенуж лъже, а Iconic е долен клеветник тогава?

  • Like 1
  • Love 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Какво стана с твърдението ти, че не ти е на живот и смърт? :D
Впрочем, не съм ангажирал никого да гласува за мен. Аз също не познавам по-голямата част от гласоподавателите. Излезте малко от този сапунен балон, и се научете да имате собствено мнение.

Не ми е важно да стана модератор, но ми е важно ти да не станеш такъв! Разбрано? 

  • Like 3
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кандидат: @Fast

Положителни оценки (общо 5 точки за трите по-долу, може да поставите от 0 до 5)

  • Обективност: 1
  • Отзивчивост: 2
  • Активност: 2

Кандидат: @pechenko

Обективност: 3

 

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тва почна да става дори по-пародийно, отколкото очаквах, реалността за пореден път бива брутално отричана, и поредния развалящ комфорта на розовите очила, разбира се, е проектиран в балона . 

Аз предлагам да отменяме зрителския вот, @meleto избирай си двама модератора на произволен принцип и да приключваме.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Тва почна да става дори по-пародийно, отколкото очаквах, реалността за пореден път бива брутално отричана, и поредния развалящ комфорта на розовите очила, разбира се, е проектиран в балона . 

Аз предлагам да отменяме зрителския вот, @meleto избирай си двама модератора на произволен принцип и да приключваме.

Тамън гледах резултатите и се чудех защо двама? Нека всички желаещи бъдат превърната в модератори! 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, omline каза:

Да разбираме ли, че Сенуж лъже, а Iconic е долен клеветник тогава?

Ами да. Даже се изненадвам как не му омръзна на този индивид постоянно да плете интриги в чалга форум. Като гледам гласувалите за него са само фенове на Кама,100% и той яко агитира + че и те не пишат редовно.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unlocked this Тема
  • meleto unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...