Jump to content

Кой кандидат искате да бъде Модератор? (06.2021-05.2022)


Кой кандидат искате да бъде Модератор?  

75 потребители гласуваха

  1. 1. Кой кандидат искате да бъде Модератор?


Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

И на мен ми нацъка палчета надолу на всичките коментари в тази тема. Жалкарска работа.

Добре, обещавам да ти ги нацъкам и в другите теми, че да не се сърдиш, че са само в тази. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, plambata каза:

Ще давам минус на който и когато преценя. Ясно е, че ръководството ще си прокара Фастчо като вечен модератор, макар че 90% от потребителите не могат да го траят. Да живее демокрацията в Рамания!

И как прецени, че е ясно? И как изчисли тези 90%? 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

И как прецени, че е ясно? И как изчисли тези 90%? 

 

Ами ясно е като бял ден. Винаги си го защитавал, дори когато очевадно не е прав. 90% от редовните потребители - така по-добре ли е? 

  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, plambata каза:

Ами ясно е като бял ден. Винаги си го защитавал, дори когато очевадно не е прав. 90% от редовните потребители - така по-добре ли е? 

За да използваш думата "винаги" трябва да си бил запознат с всяка драма. Е, не си.

А само Fast ли е модератор? Дори той да е компрометиран, защо не добавим и другите модове в уравнението? Щото взимат решения заедно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

За да използваш думата "винаги" трябва да си бил запознат с всяка драма. Е, не си.

А само Fast ли е модератор? Дори той да е компрометиран, защо не добавим и другите модове в уравнението? Щото взимат решения заедно.

Не от 9, а от 19 кладенеца вода да ми донесеш, резлтатът е ясен - Fast ще бъде модератор, въпреки нежеланието на мнозинството от активните потребители. След няколко дни тази ми хипотеза ще получи институционалното си потвърждение в твое лице. Да е жив и здрав Фастчо, щом тази пирова победа го радва.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 16.05.2021 г. от 10:52, meleto каза:

Ще загубиш гласовете от чужбина. :D Освен това не са местни, а национални избори.

50 коментара... кой ще ги проследи? Ако някой се навие - да го направи, поне за справка, за да се види въобще това има ли полза да се прилага. И нека тези 50 да са съществени, а не спам коментари.

Анкетата съставлява 25% от избора за модератори. Имаме още 25% от оценките в темата.

 

Това със съветниците... ами то всеки може да докладва в момента. Какви права ще имат тези "съветници"?

ИТН иска да се коалира ? Интересно. Но идеята генерално не е лоша. Съветници да се окажат подгласниците в класирането. Един вид - тъкмо да се подготвят за следващи избори. Приемственост да има.

За начало поне 5-6 видях, които имат 300 коментара, но не са писали последната година. Лакибебе пък има 300 коментара, но не е писала от две години, нито пък е даваша някаква реакция на коментари и претендира, че чете и иска да гласува. За момента гласът и минава, но ако се приложи това правило тя и останалите отпадат. Идеята на това правило е да се избегне максимално “купен” вот и такива като лакибебе и останалите да не им се зачитат гласовете. Твоят вот и останалите 25% играят голямата роля, но за да са доволни всички и да се спрат всякакви спекулации и манипулации е добре да се вкара правилото ( мое мнение ).

Съветниците ще имат някакви минимални права като криене на коментари и ще имат задачата да следят всеки коментар, който нарушава правилата ( Трябва да се доизмисли ).

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Fast

  • Обективност 2
  • Отзивчивост 2
  • Активност 1

@Stela

  • Обективност 2
  • Отзивчивост 2
  • Активност 1

@FikLena

  • Обективност 3
  • Отзивчивост 1
  • Активност 1

 

@omline

  • Обективност 2
  • Отзивчивост 1
  • Активност 2

@THE IIconic

  • Обективност 2
  • Отзивчивост 2
  • Активност 1

Ето и от мен.. щях да малко да Ви похваля и нахейтЪ, но @meleto ще ми се скара, че пускам късно вота и трябва да умножава и събира, а пък математиката не му е силна страна. :phpgrin2:

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pechenko каза:

@Fast

  • Обективност 2
  • Отзивчивост 2
  • Активност 1

@Stela

  • Обективност 2
  • Отзивчивост 2
  • Активност 1

@FikLena

  • Обективност 3
  • Отзивчивост 1
  • Активност 1

 

@omline

  • Обективност 2
  • Отзивчивост 1
  • Активност 2

@THE IIconic

  • Обективност 2
  • Отзивчивост 2
  • Активност 1

Ето и от мен.. щях да малко да Ви похваля и нахейтЪ, но @meleto ще ми се скара, че пускам късно вота и трябва да умножава и събира, а пък математиката не му е силна страна. :phpgrin2:

 

Зачетох гласа, той така и не променя крайната картина. Не се приемат повече нови гласове.

  • Like 1
  • Love 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито!!

Познах кой ще обере вота на @meleto и кои двама ще са в топ 2. Напоследък доста ми се получава, @VulkoIsTheBest пази се, идвам за кариерата ти на магьосник!

Айде Меле, давай ми табелка Respect и да си взимам заслужената почивка! Ще им я вземем догодина обещавам! 🤭

  • Like 3
  • Love 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Честито!!

Познах кой ще обере вота на @meleto и кои двама ще са в топ 2. Напоследък доста ми се получава, @VulkoIsTheBest пази се, идвам за кариерата ти на магьосник!

Айде Меле, давай ми табелка Respect и да си взимам заслужената почивка! Ще им я вземем догодина обещавам! 🤭

Давам ти всичко, шеф! Табели, права, награди - твои са. Изглежда съм доста лесен за разгадаване. 

Ще е интересно да видим @Fast като редови потребител.

Само да кажа, че първо дадох админската оценка и после изчислих другите два модула. Изненадам съм от негативната оценка за Фаст във Въпросника. 

Смятам, че няма нужда да смятаме и ограничаваме до 50 коментара при анкетата, защото при Въпросника този въпрос се изчиства. Анкетата е за пасивните потребители, а Въпросникът за активните. Така излезе.

Явно навремето като мъдрих тази процедура по избор на модератори съм го предвидил.

 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

 

Смятам, че няма нужда да смятаме и ограничаваме до 50 коментара при анкетата, защото при Въпросника този въпрос се изчиства. Анкетата е за пасивните потребители, а Въпросникът за активните.

За другия път фантомите ще знаят да попълнят и въпросника - хъ-хъ. Най-вероятно ще е копи-пейст. 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, meleto каза:

Фаст има най-голям опит, но в последния мандат допусна да получи предупреждение. Трудно приема различна гледна точка. По ниво обективност, смятам, имаше доста пропуски.

Т.е. даваш по-малко точки, защото не приемам вербалната форма на агресия и тормоз (в сл. хомофибия, трансфобия и расизъм) като различно мнение/гледна точка? 

  • Like 2
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Fast каза:

Т.е. даваш по-малко точки, защото не приемам вербалната форма на агресия и тормоз (в сл. хомофибия, трансфобия и расизъм) като различно мнение/гледна точка? 

Бай, бай, бай

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Fast каза:

Т.е. даваш по-малко точки, защото не приемам вербалната форма на агресия и тормоз (в сл. хомофибия, трансфобия и расизъм) като различно мнение/гледна точка? 

Не, защото при няколко случая всички се опитахме да обясним една и съща гледна точка,  а ти дори не опита да я разбереш и остана в отбранителна позиция. 

В предишни мандати бе далеч по-диалогичен и дори арбитър. Бих казал, че се справяше далеч по-добре от всички други модератори взети заедно. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Брей, ето че понякога имало смисъл от протестите. Няма да си кривя душата и ще поздравя @meleto за решението. Форумът ще бъде едно по-спокойно и приятно място със сигурност. Сега Fast вероятно ще се прави на Иван Костов, който след като изгуби изборите през 2001 г. не говореше на българите няколко години. 

  • Like 3
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, plambata каза:

Брей, ето че понякога имало смисъл от протестите. Няма да си кривя душата и ще поздравя @meleto за решението. Форумът ще бъде едно по-спокойно и приятно място със сигурност. Сега Fast вероятно ще се прави на Иван Костов, който след като изгуби изборите през 2001 г. не говореше на българите няколко години. 

Моля, Админа ако всичко е решено да затвори темата.

Fast или друг на неговото място не заслужава подигравки.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

Не, защото при няколко случая всички се опитахме да обясним една и съща гледна точка,  а ти дори не опита да я разбереш и остана в отбранителна позиция. 

В предишни мандати бе далеч по-диалогичен и дори арбитър. Бих казал, че се справяше далеч по-добре от всички други модератори взети заедно. 

 

Линията между гледна точка и вербална злоупотреба по такива поляризиращи въпроси е много тънка. А веднъж стигне ли се до такава, престава да бъде гледна точка. Кое е толкова трудно за разбиране? 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , meleto каза:

Краен резултат:

@Fast  15+1+18 = 34

@Stela    3+3+6 = 12

@FikLena    1+6+3 = 10

@omline   6+9+30 = 45 (Сигурна позиция)

@THE IIconic  9+15+12 = 36 

@pechenko  12+12+24 = 48 (Сигурна позиция)

Не съм му голям почитател, но за да предпазя форума от действителна авторитарна диктатура, не виждам какво друго мога да направя освен да отстъпя точките си на @THE IIconic . Съдейки по честите му доклади, очевидно му се занимава. Успех с модерирането.

Изказвам своите искрени благодарности на всички, които гласуваха за мен. Не смятам да се кандидатирам повече, освен ако не се наложи по спешност. Очаквам си Респект табелката и аз.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unlocked this Тема
  • meleto unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...