Jump to content

Кой кандидат искате да бъде Модератор? (06.2021-05.2022)


Кой кандидат искате да бъде Модератор?  

75 потребители гласуваха

  1. 1. Кой кандидат искате да бъде Модератор?


Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

преди 1 минута, omline каза:

О, много мило, че си загрижен за моралните ми устои, но мисля, че ще издържат на този "нечовешки" натиск, на който са подложени.

В този смисъл пък към теб имам въпрос поради що трябва според теб да се извинявам на Фаст, че не ми стана ясно?


Поради факта, че изтъкна многобройно, че той ме е накарал да гласувам за него, възраждайки ме от творческата смърт, в което няма нищо вярно.


Не се възгордявай, не си ми фактор и за момента няма наченки да се превърнеш в такъв. Поради искането ти да се превърнеш в модератор, се налага да служиш за пример на микро обществото тук с морални устои.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:


Поради факта, че изтъкна многобройно, че той ме е накарал да гласувам за него, възраждайки ме от творческата смърт, в което няма нищо вярно.

 

Изтъквал съм? Многобройно? Брей майка му стара в толкова ли много неща съм се провинил за има няма 12 часа пък нищо да не помня?

  • Like 1
  • Haha 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, omline каза:

Изтъквал съм? Многобройно? Брей майка му стара толкова ли много неща съм се провинил за има няма 12 часа пък нищо да не помня?

Нямам намерение да си правя труда да броя, макар че нищо не може да се изплъзне на моя изследващ прецизен поглед и остра мисъл.
Даде ти се шанс да се докажеш в моите очи, а и в тези на останалите, да затвърдиш мъжественост, морал, възпитание и принципност - ти го пропиля, слугувайки на голямото си его. Оттук-насетне можеш да се чувстваш освободен от длъжността заговарящ ме.

Аз с безпринципни индивиди диалог не водя и ни на сантиментър не им позволявам да се докоснат до магичната ми аура и личност.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че Фаст е агитирал, но се съгласете, че няма как да накара някого на сила да гласува за него, освен ако другия няма желание? 

Тези моменти, лесно могат да бъдат избегнати, ако има правило за активност на потребител през изминалата година и те да имат право на глас.

Фаст е амбициозен човек, що се отнася да бъде модератор във форума, незнайно защо, явно никъде другаде не е ценен и няма власт, и избива комплекси и се успокоява като е някъде си там в пространството.

 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 10.05.2021 г. от 23:57, meleto каза:

Не. Щото се прецаках като казах 2 броя. Трябваше 3. Ама като очаквах 3 кандидати...

Аз, един вид, съм мъртва душа. Фигурирам там, пък не ми е зачетен гласа. :D Фаст си е ГЕРБ... всички срещу него. Стела е ДПС-то :D ИТН е печенко, а Мая Манолова е Фиклена. :D За БСП остава TheIlconic :D 

То не винаги като не пишат значи, че са неактивни.

Форумът е отражение на действителността. Изборите могат да се ползват като екзитпол. :D 

ГЕРБ поведе с 34,38% ИТН, която пък убедително запазва второто място с 29,69%. Трета политическа сила е БСП, получила 14,06% от гласовете.

За четвъртото място спорят две политически сили. Техните резултати са изравнени на 9,38%. Това са ДПС и Демократична България. 

Под чертата остава Мутри вън с резултат от 3,13%.

  • Like 2
  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Fast

  • Обективност (1)
  • Отзивчивост (2)
  • Активност (2)
  • Негативни точки: (0)

@pechenko

  • Обективност (1)
  • Отзивчивост (2)
  • Активност (2)
  • Негативни точки: (0)

@Stela

  • Обективност (2)
  • Отзивчивост (2)
  • Активност (1)
  • Негативни точки: (0)

@FikLena

  • Обективност (2)
  • Отзивчивост (1)
  • Активност (2)
  • Негативни точки: (0)

@omline

  • Обективност (2)
  • Отзивчивост (1)
  • Активност (2)
  • Негативни точки: (0)

@THE IIconic

  • Обективност (2)
  • Отзивчивост (1)
  • Активност (2)
  • Негативни точки: (0)

Оценките не ми харесват, които дадох, но нямаме право да даваме отлични оценки по определените критерии, като не искам да засягам никоя личност от кандидатите . :)

Успех на престрашилите се да се нагърбят с не леката задача да са мини Шефове на потребтелите, което е голяма отговорност и все на някой си крив накрая . :)

Браво на Мелето за предоставеният шанс и даде право отново на хора да се изявят какво могат във виртуалното пространство за пореден път .

С уважение: Пепи

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

ПП “Има такъв народ” предлага да се допълни правилото  за всички, които нямат минимум 50 коментара за последните шест месеца да нямат право да гласуват ( да не се зачита гласът им ).

Призраците на форума не може да решават съдбата на активните потребители, които денонощно вдигат скандали и са активни. Няма как един “мъртвец” да се събуди и да парадира, че има право на глас и иска да гласува.

Ако не искат да са дискриминирани да си направят труда да стигнат прага от 50 коментара за последните 6 месеца и 100 за година, така ще има повече активност и ще имат право да гласуват за модератори.

Така изборите ще са максимално честни и ще се отсеят призрачните гласове.

Не може да нямаш нито един коментср или реакция за последните две години, след това да излизаш и казваш, че не пишеш, но искаш да глсуваш, е няма как да стане.

Предлагаме също кметовете ( модовете )  да имат съветници ( помощници ) с ограничени права. Всяко тяхно действие ще докладват от репорт бутона и модератора ще решава дали е правилно или не + това ще улесни модераторите. Мелето също ще има представа за тях какви са, какво могст и няма да се хвърля на сляпо при нови избори за модератори.

 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, pechenko каза:

ПП “Има такъв народ” предлага да се допълни правилото  за всички, които нямат минимум 50 коментара за последните шест месеца да нямат право да гласуват ( да не се зачита гласът им ).

Призраците на форума не може да решават съдбата на активните потребители, които денонощно вдигат скандали и са активни. Няма как един “мъртвец” да се събуди и да парадира, че има право на глас и иска да гласува.

Ако не искат да са дискриминирани да си направят труда да стигнат прага от 50 коментара за последните 6 месеца и 100 за година, така ще има повече активност и ще имат право да гласуват за модератори.

Така изборите ще са максимално честни и ще се отсеят призрачните гласове.

Не може да нямаш нито един коментср или реакция за последните две години, след това да излизаш и казваш, че не пишеш, но искаш да глсуваш, е няма как да стане.

Предлагаме също кметовете ( модовете )  да имат съветници ( помощници ) с ограничени права. Всяко тяхно действие ще докладват от репорт бутона и модератора ще решава дали е правилно или не + това ще улесни модераторите. Мелето също ще има представа за тях какви са, какво могст и няма да се хвърля на сляпо при нови избори за модератори.

 

Много разумно за 50-те поста! И много интересно за съветниците! Подкрепям х2! 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , pechenko каза:

ПП “Има такъв народ” предлага да се допълни правилото  за всички, които нямат минимум 50 коментара за последните шест месеца да нямат право да гласуват ( да не се зачита гласът им ).

Призраците на форума не може да решават съдбата на активните потребители, които денонощно вдигат скандали и са активни. Няма как един “мъртвец” да се събуди и да парадира, че има право на глас и иска да гласува.

Ако не искат да са дискриминирани да си направят труда да стигнат прага от 50 коментара за последните 6 месеца и 100 за година, така ще има повече активност и ще имат право да гласуват за модератори.

Така изборите ще са максимално честни и ще се отсеят призрачните гласове.

Не може да нямаш нито един коментср или реакция за последните две години, след това да излизаш и казваш, че не пишеш, но искаш да глсуваш, е няма как да стане.

Предлагаме също кметовете ( модовете )  да имат съветници ( помощници ) с ограничени права. Всяко тяхно действие ще докладват от репорт бутона и модератора ще решава дали е правилно или не + това ще улесни модераторите. Мелето също ще има представа за тях какви са, какво могст и няма да се хвърля на сляпо при нови избори за модератори.

 

+безкрайност. Вкрайна сметка ако нямам адресна регистрация, а живея в друго населено място, не участвам в томболата за местно управление. 

ПС - бих се съгласил и на 5 коментара ;) 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , pechenko каза:

ПП “Има такъв народ” предлага да се допълни правилото  за всички, които нямат минимум 50 коментара за последните шест месеца да нямат право да гласуват ( да не се зачита гласът им ).

Призраците на форума не може да решават съдбата на активните потребители, които денонощно вдигат скандали и са активни. Няма как един “мъртвец” да се събуди и да парадира, че има право на глас и иска да гласува.

Ако не искат да са дискриминирани да си направят труда да стигнат прага от 50 коментара за последните 6 месеца и 100 за година, така ще има повече активност и ще имат право да гласуват за модератори.

Така изборите ще са максимално честни и ще се отсеят призрачните гласове.

Не може да нямаш нито един коментср или реакция за последните две години, след това да излизаш и казваш, че не пишеш, но искаш да глсуваш, е няма как да стане.

Предлагаме също кметовете ( модовете )  да имат съветници ( помощници ) с ограничени права. Всяко тяхно действие ще докладват от репорт бутона и модератора ще решава дали е правилно или не + това ще улесни модераторите. Мелето също ще има представа за тях какви са, какво могст и няма да се хвърля на сляпо при нови избори за модератори.

 

И аз съм "За"! 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , pechenko каза:

ПП “Има такъв народ” предлага да се допълни правилото  за всички, които нямат минимум 50 коментара за последните шест месеца да нямат право да гласуват ( да не се зачита гласът им ).

Призраците на форума не може да решават съдбата на активните потребители, които денонощно вдигат скандали и са активни. Няма как един “мъртвец” да се събуди и да парадира, че има право на глас и иска да гласува.

Ако не искат да са дискриминирани да си направят труда да стигнат прага от 50 коментара за последните 6 месеца и 100 за година, така ще има повече активност и ще имат право да гласуват за модератори.

Така изборите ще са максимално честни и ще се отсеят призрачните гласове.

Не може да нямаш нито един коментср или реакция за последните две години, след това да излизаш и казваш, че не пишеш, но искаш да глсуваш, е няма как да стане.

Предлагаме също кметовете ( модовете )  да имат съветници ( помощници ) с ограничени права. Всяко тяхно действие ще докладват от репорт бутона и модератора ще решава дали е правилно или не + това ще улесни модераторите. Мелето също ще има представа за тях какви са, какво могст и няма да се хвърля на сляпо при нови избори за модератори.

 

Ще загубиш гласовете от чужбина. :D Освен това не са местни, а национални избори.

50 коментара... кой ще ги проследи? Ако някой се навие - да го направи, поне за справка, за да се види въобще това има ли полза да се прилага. И нека тези 50 да са съществени, а не спам коментари.

Анкетата съставлява 25% от избора за модератори. Имаме още 25% от оценките в темата.

 

Това със съветниците... ами то всеки може да докладва в момента. Какви права ще имат тези "съветници"?

ИТН иска да се коалира ? Интересно. Но идеята генерално не е лоша. Съветници да се окажат подгласниците в класирането. Един вид - тъкмо да се подготвят за следващи избори. Приемственост да има.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 9.05.2021 г. от 22:58, Willy каза:


@Fast
 

  • Обективност 2
  • Отзивчивост 2
  • Активност 1



@Stela

  • Обективност 2
  • Отзивчивост 2
  • Активност 1


    Горе гласувах за Печенко.

 

@THE IIconic

  • Обективност 2
  • Отзивчивост 2
  • Активност 1

@omline
 

  • Обективност 2
  • Отзивчивост 2
  • Активност 1

    Реших да дам шанс и на него. Успех!
  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, THE IIconic каза:

@omline не съм те подкрепил защото знам, че мелето ще го направи. 

xDDDD ако иронизираш това което написах преди, след като видях резултатите от анкетата, реших да го подкрепя и аз. Няма лошо, Мелето пак ще му даде високи точки.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

xDDDD ако иронизираш това което написах преди, след като видях резултатите от анкетата, реших да го подкрепя и аз. Няма лошо, Мелето пак ще му даде високи точки.

Няма такива неща. Дори нямам спомен да си писал такива неща! 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Danger. каза:

Защо си го причинявате това? 

Форумът е сравнително малък и модерирането не представлява особена трудност за мен, нито ми изяжда твърде много от свободното време. Стремя се да бъда в някаква полза на обществата, в които взимам активно участие по един или друг начин. Препоръчвам на всички активни потребители, които са достатъчно зрели и безпристрастни, нямат проблеми с нервите, и са способни да работят в екип без да се налагат и предизвикват вътрешни конфликти да се кандидатират поне веднъж.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Fast каза:

Форумът е сравнително малък и модерирането не представлява особена трудност за мен, нито ми изяжда твърде много от свободното време. Стремя се да бъда в някаква полза на обществата, в които взимам активно участие по един или друг начин. Препоръчвам на всички активни потребители, които са достатъчно зрели и безпристрастни, нямат проблеми с нервите, и са способни да работят в екип без да се налагат и предизвикват вътрешни конфликти да се кандидатират поне веднъж.

Значи не е за мен.

  • Like 1
  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

@pechenko

  • Обективност 2
  • Отзивчивост 2
  • Активност 1

 

@Stela

  • Обективност 2
  • Отзивчивост 2
  • Активност 1

 

@Fast

  • Обективност 0
  • Отзивчивост 0
  • Активност 1
  • Негативни точки 5
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, meleto каза:

Разликата между ГЕРБ и ИТН все повече расте (вече с над 10 процента).

ГЕРБ 37.68%

ИТН 27,54%

БСП 14,49%

ДБ 8,7%

ДПС 8,7%

Все под чертата остава МУтри вън с 2,9%

Оххх, ГРОБ и всичко над 20% и първо място звучи толкова сюрреалистично, че няма накъде...🤣🤣🤣

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 14.05.2021 г. от 23:59, Kriminal каза:

айде айде, без Фаст в екипа никой не знае кое как се прави, мога да го кажа щот бях модератор половин година (не особено добър но тва не е темата), той наистина е нужен във всеки модераторски екип и го искам със ДОЖИВОТЕН МАНДАТ! Аве Фаст! Фаст акбар! 

@plambata ти бил ли си част от модераторския екип някога, че да ми даваш минус, бе?! Къв ти е проблема на тебе, бе?! Искам и ако Фаст стане модератор на Пломбичката да му се даде доживотен бан, щом Фаст е тиранин и недемократичен, сигурно ще ми изпълни желанието. 

  • Like 2
  • Dislike 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kriminal каза:

@plambata ти бил ли си част от модераторския екип някога, че да ми даваш минус, бе?! Къв ти е проблема на тебе, бе?! Искам и ако Фаст стане модератор на Пломбичката да му се даде доживотен бан, щом Фаст е тиранин и недемократичен, сигурно ще ми изпълни желанието. 

Ще давам минус на който и когато преценя. Ясно е, че ръководството ще си прокара Фастчо като вечен модератор, макар че 90% от потребителите не могат да го траят. Да живее демокрацията в Рамания!

  • Like 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unlocked this Тема
  • meleto unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...