Jump to content

Кой кандидат искате да бъде Модератор? (06.2021-05.2022)


Кой кандидат искате да бъде Модератор?  

75 потребители гласуваха

  1. 1. Кой кандидат искате да бъде Модератор?


Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Kriminal каза:

Не говоря само за това. Разбирам че вие го мислите за субективен, но, няма да повярвате, той е съвсем обективен в модераторската група, където се взимат решения. Май същото важи и за Печенко, за който аз въобще не очаквах да е обективен като модератор, а се оказа обратното.

Да, съгласен съм - не ти вярвам ;) В тоя ред на мисли, актуалния му форумен образ на нагъл диктатор и това което ти сега ни обясняваш не мислиш ли че се разминават до степен на лицемерие? или не желаеш да получиш 3 наказателни точки та съответно няма да отговориш на този въпрос? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kriminal каза:

Не говоря само за това. Разбирам че вие го мислите за субективен, но, няма да повярвате, той е съвсем обективен в модераторската група, където се взимат решения. Май същото важи и за Печенко, за който аз въобще не очаквах да е обективен като модератор, а се оказа обратното.

Така е, 2 години нямах проблем с никой от модераторите, напротив, супер лесно и взаимно се взимат решения.

От всички останали кандидати, не съм запознат само с Omline и ми е доста интересен като потребител. Не го подкрепих само защото усещaм че Мелето ще го направи и ще му даде шанс, а моят вот беше за дружките с които пишем и чатим в форума.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Andrew Cunanan. каза:

Това си е лично мое мнение и не задължавам никого да се съгласява с него,нито го навирам и натрапвам в нечие лице. И ни най-малко не ме вълнува кой е съгласен и кой не. Доброто възпитание изисква да не апострофираш някого, когато не си съгласен с изказаната от него теза и да се опитваш да му втълпиш своето мнение. 

Ох, мило айде да не се правим на светици, може ли? 
Не съм те цитирал с лоши чувства, просто не си бил тук през мандатът му и не знаеш как е действал.
Ти пак си имай мнение, няма лошо, аз само те информирам.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Ох, мило айде да не се правим на светици, може ли? 
Не съм те цитирал с лоши чувства, просто не си бил тук през мандатът му и не знаеш как е действал.

Аз съм си Светец и икона, чакам само Българската Патриаршия да ме канонизира.
Просто не тая добри чувста към него като личност от предишни свади и сдърпвания. И не вярвам, че на 18 след като не си имал ценностна система и ясно обосновани понятия за добро и лошо - на 30 ще ги придобиеш, ей така от нищото след следобедна дрямка.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Ох, мило айде да не се правим на светици, може ли? 
Не съм те цитирал с лоши чувства, просто не си бил тук през мандатът му и не знаеш как е действал.
Ти пак си имай мнение, няма лошо, аз само те информирам.

Ама не се занимавай с този предател! И го казвам за горе написаното за мен. Много ме разочарова този път. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

Ама не се занимавай с този предател! И го казвам за горе написаното за мен. Много ме разочарова този пъг

Щом заобикалящата те действителност не оправдава очакванията ти, пробий розовият балон, в който си се озовал, и работи над себе си. На 30 си, имаш толкова много години пред себе си, ако наистина имаш желание и хъс и положиш достатъчно трудолюбие, някой ден може да претърпиш метаморфоза и да станеш наистина стойностен човек с голям набор от интереси. :)

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Willy каза:

От всички останали кандидати, не съм запознат само с Omline и ми е доста интересен като потребител. Не го подкрепих само защото усещaм че Мелето ще го направи и ще му даде шанс, а моят вот беше за дружките с които пишем и чатим в форума.

@meleto Меле от сега те предупреждавам - аз и Фаст модератори е равно на твоето изгубено време. :D Смея се, но съм сериозен.

  • Like 1
  • Haha 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Щом заобикалящата те действителност не оправдава очакванията ти, пробий розовият балон, в който си се озовал, и работи над себе си. На 30 си, имаш толкова много години пред себе си, ако наистина имаш желание и хъс и положиш достатъчно трудолюбие, някой ден може да претърпиш метаморфоза и да станеш наистина стойностен човек с голям набор от интереси. :)

Повече не ми говори! 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, THE IIconic каза:

Повече не ми говори! 

Но аз не ти говоря, а те цитирам.
Но не се цупи, ще ти излязат бръчки.

  • Like 1
  • Confused 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, omline каза:

@meleto Меле от сега те предупреждавам - аз и Фаст модератори е равно на твоето изгубено време. :D Смея се, но съм сериозен.

Аз бих отстъпил правата си на теб или @FikLena само за да се насладя на цирка. :1000(29):

@omline композирал ли си някакви мелодии за песни преди години? 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, pechenko каза:

Аз бих отстъпил правата си на теб или @FikLena само за да се насладя на цирка. :1000(29):

@omline композирал ли си някакви мелодии за песни преди години? 

Сакън недей! :D

Имах такива периоди, да. Да не би да пазиш нещо?

преди 9 минути, pechenko каза:

Ще има ли комисия за ревизия на управлението на @Fast за последните 5 години? :1000(29):

Не вярвам да се намерят хора, готови да жертват от IQ-то си. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, omline каза:

Сакън недей! :D

Имах такива периоди, да. Да не би да пазиш нещо?

 

Преди доста години ми беше пратил две много яки дема и съм те запомнил с това, че композираш. 
Май ги пазя на старият компютър, но не съм сигурен

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, omline каза:

@meleto Меле от сега те предупреждавам - аз и Фаст модератори е равно на твоето изгубено време. :D Смея се, но съм сериозен.

От сега ти казвам, че не се поддавам на предупреждения. Ама гледай го този малък... настоящ... бивш модератор как разпространява слухове. Но ми харесва, че е опознал стила ми. :) @Willy

Ако трябва да напомням, че печенко беше анти персона на предишните избори и половината форум не го искаше. Уж с Фаст щяха да се убиват, а каква хармония има между тях с днешна дата. 

А какво да кажем за македоно-сръбската следа? Криминал и Уили бяха уж смъртни врагове, а кой помни тази вражда между тях?

Прекрасно е да има враждуващи персони в модераторския екип. Лошото е, че винаги до сега са се сработвали дотолкова, че винаги са в консенсус по всички въпроси и малко обективността изчезва.

Но кой знае, този път може да се прокрадне хъни баджър в екипа. Малко да разбърка кошера.

 

  • Like 3
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

От сега ти казвам, че не се поддавам на предупреждения. Ама гледай го този малък... настоящ... бивш модератор как разпространява слухове. Но ми харесва, че е опознал стила ми. :) @Willy

Тоест да разбирам, че организацията ти е строго пайнерска - има някво там гласуване, ама последната дума е твоя...

  • Like 1
  • Haha 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, omline каза:

Тоест да разбирам, че организацията ти е строго пайнерска - има някво там гласуване, ама последната дума е твоя...

В първия пост става ясно. 50% си е ваш изборът. А ако погледнеш стари гласувания - рядко налагам съществено различен вот. Един път направих последния първи и съжалих за години напред.

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, meleto каза:

От сега ти казвам, че не се поддавам на предупреждения. Ама гледай го този малък... настоящ... бивш модератор как разпространява слухове. Но ми харесва, че е опознал стила ми. :) @Willy

Ако трябва да напомням, че печенко беше анти персона на предишните избори и половината форум не го искаше. Уж с Фаст щяха да се убиват, а каква хармония има между тях с днешна дата. 

А какво да кажем за македоно-сръбската следа? Криминал и Уили бяха уж смъртни врагове, а кой помни тази вражда между тях?

Прекрасно е да има враждуващи персони в модераторския екип. Лошото е, че винаги до сега са се сработвали дотолкова, че винаги са в консенсус по всички въпроси и малко обективността изчезва.

Но кой знае, този път може да се прокрадне хъни баджър в екипа. Малко да разбърка кошера.

 

Тайната е, че не си заповядваме един на друг, а обсъждаме, без да се водим по лични предпочитания и предразсъдъци.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

Тайната е, че не си заповядваме един на друг, а обсъждаме, без да се водим по лични предпочитания и предразсъдъци.

Ще кажеш ли дали беше лъжа това, което Iconic каза? Питам съвсем спокойно.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Не ти ли стана ясно досега, че Smith е иронизирал, и Iconic го е взел несериозно?

Аз също казвам доста истини през иронията, затова ми се ще да си говорим с прости думи сега. Да или не?

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , omline каза:

Ще кажеш ли дали беше лъжа това, което Iconic каза? Питам съвсем спокойно.

Ох, не и ти да продължаваш да драпаш с това абсурдно твърдение. 
Доста тъжно е, че си склонен да повярваш на всяко твърдение, независимо колко очеизвадно е съшито с бели конци, само и само, защото подкрепя личните ти убеждения. Ето ти хронологията на личната ми кореспондеция с @Fast от двата ми профила във фб. Не е окей да се тиражират лични неща, но ще ги споделя, само и само, за да ви затворя устите. Де да бяхте толкова мнителни и недоверчиви към определени персони от чалга гилдията, които създадоха партийни движения и стигнаха до 2-ро място на парламентарните избори за сформиране на 45-то народно събрание. 
Реших да скрия името на @Fast там, тъй като не намирам за коректно да го разпространявам.
 

Untitled-2.jpg 

Untitled1.png 

На първият скрийншот се забелязва времевата разлика от близо две години, в които не сме водили кореспонденция. А на втория - как изобщо в другият ми профил - не сме.

@omline Това е доста показателен тест за твоята ценностна и морална система. Дали ще го издържиш зависи само и единствено от теб. Внимавай! Подхлъзването по тънкия лед на личните убеждения и неистовото чувство и желание те да бъдат истина е много вероятно. Дали ще се извиниш на @Fast конкретно за този случай и ще покажеш мъжество или ще решиш да продължаваш да вярваш на лъжи, носейки се по бурните вълни на самозаблудата, които няма да те отведат там, където желаеш.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , omline каза:

Аз също казвам доста истини през иронията, затова ми се ще да си говорим с прости думи сега. Да или не?

"Ти може да искаш много неща, отговор получи!"
- Кралица Албена Ву.

2eRqPyZc-DqtUKt8MqfWAdU0e96l0PFlkJHI-odt

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ох, не и ти да продължаваш да драпаш с това абсурдно твърдение. 
Доста тъжно е, че си склонен да повярваш на всяко твърдение, независимо колко очеизвадно е съшито с бели конци, само и само, защото подкрепя личните ти убеждения. Ето ти хронологията на личната ми кореспондеция с @Fast от двата ми профила във фб. Не е окей да се тиражират лични неща, но ще ги споделя, само и само, за да ви затворя устите. Де да бяхте толкова мнителни и недоверчиви към определени персони от чалга гилдията, които създадоха партийни движения и стигнаха до 2-ро място на парламентарните избори за сформиране на 45-то народно събрание. 
Реших да скрия името на @Fast там, тъй като не намирам за коректно да го разпространявам.
 

Untitled-2.jpg 

Untitled1.png 

На първият скрийншот се забелязва времевата разлика от близо две години, в които не сме водили кореспонденция. А на втория - как изобщо в другият ми профил - не сме.

@omline Това е доста показателен тест за твоята ценностна и морална система. Дали ще го издържиш зависи само и единствено от теб. Внимавай! Подхлъзването по тънкия лед на личните убеждения и неистовото чувство и желание те да бъдат истина е много вероятно. Дали ще се извиниш на @Fast конкретно за този случай и ще покажеш мъжество или ще решиш да продължаваш да вярваш на лъжи, носейки се по бурните вълни на самозаблудата, които няма да те отведат там, където желаеш.

О, много мило, че си загрижен за моралните ми устои, но мисля, че ще издържат на този "нечовешки" натиск, на който са подложени.

В този смисъл пък към теб имам въпрос поради що трябва според теб да се извинявам на Фаст, че не ми стана ясно?

  • Like 1
  • Haha 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unlocked this Тема
  • meleto unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...