Jump to content



Кой кандидат искате да бъде Модератор? (06.2021-05.2022)


Кой кандидат искате да бъде Модератор?  

75 потребители гласуваха

  1. 1. Кой кандидат искате да бъде Модератор?


Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

преди 3 часа , meleto каза:

Каква е тая диктатура на @pechenko? 50%

Живков, ти ли си?

Споко, вече се виждат резултати - първите мърви души дошли специално да гласоподадат за всички знаеме кого са налице. Скоро очаквам ДПС да стане първа форумна силна по зрителски вот. 

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Lelqtian каза:

Споко, вече се виждат резултати - първите мърви души дошли специално да гласоподадат за всички знаеме кого са налице. Скоро очаквам ДПС да стане първа форумна силна по зрителски вот. 

Аз се скъсвам от комуникация с AleX и ribaton тук, ти не знам как си ги пропуснал? :D

...с miliesto редовно нищим пък всякакви теми...

  • Like 1
  • Haha 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех да не пускам допълнителен вот, но май се налага. В анкетата съм гласоподал за @pechenko

Кандидат Fiklena 

  • Обективност 2
  • Отзивчивост 2
  • Активност 1

Кандидат pechenko 

  • Обективност 2
  • Отзивчивост 2
  • Активност 1

Кандидат omline

  • Обективност 2
  • Отзивчивост 2
  • Активност 1

Кандидат Stela

  • Обективност 2
  • Отзивчивост 2
  • Активност 1

Кандидат The IIconic

  • Обективност 2
  • Отзивчивост 2
  • Активност 1

Кандидат Fast

  • Обективност 0
  • Отзивчивост 0
  • Активност 0
  • Негативни точки - 5
  • Like 1
  • Thanks 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, omline каза:

@meleto Меле, тече ли медец на душичката, че толкова хора се борят за модераторски пост? :D

Не. Щото се прецаках като казах 2 броя. Трябваше 3. Ама като очаквах 3 кандидати...

преди 7 минути, Lelqtian каза:

Споко, вече се виждат резултати - първите мърви души дошли специално да гласоподадат за всички знаеме кого са налице. Скоро очаквам ДПС да стане първа форумна силна по зрителски вот. 

Аз, един вид, съм мъртва душа. Фигурирам там, пък не ми е зачетен гласа. :D Фаст си е ГЕРБ... всички срещу него. Стела е ДПС-то :D ИТН е печенко, а Мая Манолова е Фиклена. :D За БСП остава TheIlconic :D 

Току що, omline каза:

Аз се скъсвам от комуникация с AleX и ribaton тук, ти не знам как си ги пропуснал? :D

То не винаги като не пишат значи, че са неактивни.

  • Like 2
  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

:D Фаст си е ГЕРБ... всички срещу него. Стела е ДПС-то :D ИТН е печенко, а Мая Манолова е Фиклена. :D За БСП остава TheIlconic :D 

И аз ще взема да се възмутя, че ме пропускаш - всички ги оприличи само мен кучета ме яли. :D

  • Like 1
  • Haha 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Не. Щото се прецаках като казах 2 броя. Трябваше 3. Ама като очаквах 3 кандидати...

Аз, един вид, съм мъртва душа. Фигурирам там, пък не ми е зачетен гласа. :D Фаст си е ГЕРБ... всички срещу него. Стела е ДПС-то :D ИТН е печенко, а Мая Манолова е Фиклена. :D За БСП остава TheIlconic :D 

То не винаги като не пишат значи, че са неактивни.

1) Още не е късно 

2) Ти си имаш специална преференция ;) Останалото който както иска да се разпознава в определението ДПС 

3) След като не пишат, нямат нужда от модериране ... да продължавам ли или няма нужда че схващаш накъде бия? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, omline каза:

И аз ще взема да се възмутя, че ме пропускаш - всички ги оприличи само мен кучета ме яли. :D

За теб екзит полът мълчи. Нов играч си. Въпросът е дали си ВМРО или Българско лято :D 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

1) Още не е късно 

2) Ти си имаш специална преференция ;) Останалото който както иска да се разпознава в определението ДПС 

3) След като не пишат, нямат нужда от модериране ... да продължавам ли или няма нужда че схващаш накъде бия? 

Мечтая си за момента, в който се кандидатираш за модератор.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, meleto каза:

Като потребител, който гони някаква правда, е редно да забележиш, че гласовете ми не са валидни и не са зачетени. Просто тествах опцията за множествено гласуване, когато създавах темата, а после го отмених. 

И да, разбира се, че има пристрастия, но моите са базирани на аргументи, а не на симпатии.

И за Фаст са гласували 2 фейк профила. Не 300, а 50 коментара нямат

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

И за Фаст са гласували 2 фейк профила. Не 300, а 50 коментара нямат

Както се прави на избори, ще ви дам възможност да оспорвате резултата :D . Подготвяй жалбата. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Мечтая си за момента, в който се кандидатираш за модератор.

Аз си мечтая за модераторски екип - Фокс, Фаст, Фиклена - Трипъл F :D епично ще е просто, ако трябва да вземат решения с пълно единодушие. 

  • Like 1
  • Haha 5
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, meleto каза:

 

Аз, един вид, съм мъртва душа. Фигурирам там, пък не ми е зачетен гласа. :D Фаст си е ГЕРБ... всички срещу него. Стела е ДПС-то :D ИТН е печенко, а Мая Манолова е Фиклена. :D За БСП остава TheIlconic :D 

 

 

Още когато се кандидатирах, казах "Мутри вън"! 

 

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, meleto каза:

Както се прави на избори, ще ви дам възможност да оспорвате резултата :D . Подготвяй жалбата. 

За мен не е на живот и смърт. Ако не стане да сме живи и здрави, ако стане тогава ще му мислим. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, THE IIconic каза:

За мен не е на живот и смърт. Ако не стане да сме живи и здрави, ако стане тогава ще му мислим. 

Какви ти "Мутри вън!", ти си същински Слави! :)

  • Like 1
  • Haha 4
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , meleto каза:

За теб екзит полът мълчи. Нов играч си. Въпросът е дали си ВМРО или Българско лято :D 

Аз съм тук за субсидиите, така че ти по-добре му мисли. :D

  • Like 1
  • Haha 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FikLena каза:

3

berryJ,kotaraka,Alex

 

Котарака го знаем кой е, но интересно е че не е активен от две години и изведнъж влезна и реши да гласува за Фаст. И аз общувам със стари неактивни потребители, но не ми е на живот и смърт като на уважаемия.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, чушка. каза:

Предлагам след изоборите, първият ден от светлия ден за всички нас, заседанието да бъде открито от най-възрастният потребител във форума, а именно @foxy_vd, досущ като Мика Зайкова.

А ти ще влезеш в ролята на Ива Митева като прецедател на НС! 😂😂😂

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, THE IIconic каза:

Котарака го знаем кой е, но интересно е че не е активен от две години и изведнъж влезна и реши да гласува за Фаст. И аз общувам със стари неактивни потребители, но не ми е на живот и смърт като на уважаемия.

И защо ми е да моля потребители, които очевидно не отговарят на критериите да гласуват за мен? Повтаряте като папагали глупостите на обсебения. 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

И защо ми е да моля потребители, които очевидно не отговарят на критериите да гласуват за мен? Повтаряте като папагали глупостите на обсебения. 

Знаем колко ти е "Важно"! Недей мисли, че пасем трева. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unlocked this Тема
  • meleto unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...