Jump to content

Препоръчани коментари

преди 21 минути, Willy каза:

В тренда дори и на първо място да беше нямаше да направи +7к лайкс през нощта, ама нека, вярвайте в каквото искате. 

Добре,песен с огромен replay value,в трендинг,рекламирана от Азис,който е слушан в няколко държави и от цигани,от Фики,финалист в едно от най-гледаните предавания в България и тийн идолите-Галин и Лидия не може да направи 350к+ гледания за 24 часа и ~20к лайка,а "Скандал" е хитът на годината. Така си съгласен предполагам?

• Like 4

Правиш стъпка напред, и вдъхновен гледаш мен. Tози момент ще отлети - сам прецени, дали го искаш. Аз го искам. Правя стъпка напред.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, xroflx9 каза:

Добре,песен с огромен replay value,в трендинг,рекламирана от Азис,който е слушан в няколко държави и от цигани,от Фики,финалист в едно от най-гледаните предавания в България и тийн идолите-Галин и Лидия не може да направи 350к+ гледания за 24 часа и ~20к лайка,а "Скандал" е хитът на годината. Така си съгласен предполагам?

"Ще поканя всички колеги, че да изглежда, че интересът е заради тях, а не заради мен. Ще купя гледания и никой няма да забележи. Хитра ли съм, а? :D" - Фатме. 

• Like 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Според мен е възможно причината за тези странни показатели да е, че каналът за всичките години никога не е имал толкова силна премиера, нито пък е имал висока гледаемост извън България (заради Азис и дори заради сравнението с Prodigy). Не се знае как може да зацикли системата при такъв неочакван трафик. 

Завършваме първите 24h с 353k гледания, 19k харесвания и 930 коментара. Нито най-силното напоследък, нито най-съмнителното, стига да не сме предубедени към изпълнителката. Дори и да махнем първите 20k и някой и друг лайк, пак си оставаме с най-силния старт на Деси Слава. :)

• Like 4
  • Haha 5
  • Confused 1
  • Dislike 6

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, SG каза:

Според мен е възможно причината за тези странни показатели да е, че каналът за всичките години никога не е имал толкова силна премиера, нито пък е имал висока гледаемост извън България (заради Азис и дори заради сравнението с Prodigy). Не се знае как може да зацикли системата при такъв неочакван трафик. 

Завършваме първите 24h с 353k гледания, 19k харесвания и 930 коментара. Нито най-силното напоследък, нито най-съмнителното, стига да не сме предубедени към изпълнителката. Дори и да махнем първите 20k и някой и друг лайк, пак си оставаме с най-силния старт на Деси Слава. :)

Завършвате първите 24h с купени гледания и лайкове, затова по-добре не се хаби да пишеш за този проект. Да, интересно представена е песента, но в крайна сметка това е ДесиСлава. 

• Like 7
  • Love 1
  • Dislike 1

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 16 часа , Stela каза:

Колко е млада тук. И сладка.

Жестока е тази песен и първата й слушаема преди "Мъжете всичко искат".

• Love 1

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Песен на Десислава е абсурдно да има толкова гледания.  Клипът е интересен до някаква степен, а това с купонът, където влизат в Плаза, може да го видим само по клиповете й, тъй като реалността е обратната при нейните учактия 😂

• Like 1
  • Haha 4

podpis.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 16 часа , Stela каза:

Колко е млада тук. И сладка.

Да много е хубава тук, а и песента ми харесва. Луна миналата година в капките спомена за въпросното участие на Юли Вергов в клипа на въпросната песен, само за да спре да говори против фолка.

• Like 3

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, stereoto_ каза:

Завършвате първите 24h с купени гледания и лайкове, затова по-добре не се хаби да пишеш за този проект. Да, интересно представена е песента, но в крайна сметка това е ДесиСлава. 

Не мисля да се хабя, наясно съм че в този форум няма как да се проведе дискусия, в която да се отчетат всички фактори и теории. Занимавам се само в началото, а за после си се знае, че с или без купуване, с или без хит при Десислава, други две ще останат на пиедестала и за тях винаги ще е позволено да имат всякакви странности по показателите си, само 'защото са Преслава и Галена'.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Топ е песента на Деси Слава. Галена и Преслава са по - големи в чалгата, но извън нея не. Народа харесва Деси Слава, и винаги е била топ - а в предаванията. Има си подкрепа жената. 

• Like 1

presi.png

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Топ е песента на Деси Слава. Галена и Преслава са по - големи в чалгата, но извън нея не. Особено първата е 0 като социален статус извън чалга кръговете. Народа харесва Деси Слава, и винаги е била топ - а в предаванията. 

Много топ беше в Брадъра, където я взеха за мезе и първия път й се подиграха в лицето от продукцията. 😂А знанията и общата й култура, няма да коментирам. В Капките, няма нито един запомнящ избор, на всеки образ беше тя.

• Like 2

podpis.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, SG каза:

Не мисля да се хабя, наясно съм че в този форум няма как да се проведе дискусия, в която да се отчетат всички фактори и теории. Занимавам се само в началото, а за после си се знае, че с или без купуване, с или без хитпри Десислава, други две ще останат на пиедестала и за тях винаги ще е позволено да имат всякакви странности по показателите си, само 'защото са Преслава и Галена'.

Тотална загуба на енергия и време е човек да се обяснява тук. Добре че този форум не е критерии. "Скандал",чийто гледания скочиха почти двойно не била с купени гледания,а песента на Деса,която е рекламирана от най-актуалните имена в чалгата- е. Дори са малко гледанията на песен с такава зверска реклама.Тотален абсурд. Деса е показала,че е единствената от старата генерация,която може да предизвика интерес и у по-младите. Кой от страта генерация може да се похвали с 2 мегахита за миналото десетилетие? Един от които се очертава да влезе в златния фонд на тази музика.

• Like 1

Правиш стъпка напред, и вдъхновен гледаш мен. Tози момент ще отлети - сам прецени, дали го искаш. Аз го искам. Правя стъпка напред.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
Току що, чушка. каза:

Много топ беше в Брадъра, където я взеха за мезе и първия път й се подиграха в лицето от продукцията. 😂А знанията и общата й култура, няма да коментирам. В Капките, няма нито един запомнящ избор, на всеки образ беше тя.

Хората я подкрепят обаче. Нямаше негативния привкус който имаха Галена (Денсинг старс), дори Преслава като беше в брадъра, Мария, Глория дори във всичките предавания имаше не голямо, но пак неодобрение. При Деса тези липсваха. 

Вип - а го спечели, отделно и в капките имаше по - голямата подкрепа, но има истина в думите ти. Когато й даваха не дотам статични образи като Шакира/Шер се проваляше. Просто е вокален имитатор, но слаб актьор. Сега няма как да отричаме това. 

presi.png

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, xroflx9 каза:

Тотална загуба на енергия и време е човек да се обяснява тук. Добре че този форум не е критерии. "Скандал",чийто гледания скочиха почти двойно не била с купени гледания,а песента на Деса,която е рекламирана от най-актуалните имена в чалгата-не е. Дори са малко гледанията на песен с такава зверска реклама.Тотален абсурд. Деса е показала,че е единствената от старата генерация,която може да предизвика интерес и у по-младите. Кой от страта генерация може да се похвали с 2 мегахита за миналото десетилетие? Един от които се очертава да влезе в златния фонд на тази музика.

Само, че Скандал имаше реакции от хората на участията, още първите дни и оправдават гледанията. Нещо, което при Баничарницата, едва ли ще наблюдаваме 😂

• Like 3

podpis.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Голям праз, че Азо, Галин и Фики участвали в клипа. Точно от тях били идвали гледанията, мда със сигурност. :1000(29):

• Like 2
  • Haha 5

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Десислава заслужава нашата подкрепа и обич, народът я подкрепя, макар и проста. 😍

• Haha 4

podpis.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Danger. каза:

Голям праз, че Азо, Галин и Фики участвали в клипа. Точно от тях били идвали гледанията, мда със сигурност. :1000(29):

Те гледанията и от тях да идваха, пак щеше да е срамно за Деса. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, чушка. каза:

Десислава заслужава нашата подкрепа и обич, народът я подкрепя, макар и проста. 😍

Ами тъпунгер е. В смисъл чалга дива си е. Другите обаче не са по умни. 

• Like 1

presi.png

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Ще видим как ще се развие песента на Дес - в началото нормално да има по-голям интерес и постепенно да намалеят гледанията,за разлика от Галя и Меди,които седмица след премиерата правеха по над 300к… 

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, SG каза:

Не мисля да се хабя, наясно съм че в този форум няма как да се проведе дискусия, в която да се отчетат всички фактори и теории. Занимавам се само в началото, а за после си се знае, че с или без купуване, с или без хит при Десислава, други две ще останат на пиедестала и за тях винаги ще е позволено да имат всякакви странности по показателите си, само 'защото са Преслава и Галена'.

Дрън, Дрън та пляс! 

• Like 1
  • Love 1

cf0c1cb90e98a297.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Ами тъпунгер е. В смисъл чалга дива си е. Другите обаче не са по умни. 

То няма лошо да си тъпунгер, поне да не го демонстрираш. :1000(9):

• Like 2

podpis.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Danger. каза:

Щом на Скандал дойдоха едни +100k от хора, които явно преди това не са се интересували от Галена и Меди, защо брутален клип на Десислава със сто други имена в него да не успее да привлече интерес?

Между другото, покрай тази история с купените гледания добре се отклонява темата от това, че Десислава пусна клипа на годината. Скандал е супер як, но този на ДС си е от ония, социалните, каквито предимно имена като Слави правят.

преди 8 минути, xroflx9 каза:

Тотална загуба на енергия и време е човек да се обяснява тук. Добре че този форум не е критерии. "Скандал",чийто гледания скочиха почти двойно не била с купени гледания,а песента на Деса,която е рекламирана от най-актуалните имена в чалгата- е. Дори са малко гледанията на песен с такава зверска реклама.Тотален абсурд. Деса е показала,че е единствената от старата генерация,която може да предизвика интерес и у по-младите. Кой от страта генерация може да се похвали с 2 мегахита за миналото десетилетие? Един от които се очертава да влезе в златния фонд на тази музика.

Тя Десислава направи и няколко хитови балади във времена, в които всички се оправдаваха за комерсите си с 'ами то друго не се слуша'. Да не говорим за хитове от преди Пайнер като Мойто зайче и Пусни го пак, които пък въобще не се отчитат тук, защото по онова време пропагандата на Планета работеше за други имена.

Иначе и Камелия си е Най от първата генерация, и тя смачка, напук на всички, които вярваха само в това, което Пайнер е наложил (напук и на такива като мен, които заради безсмислената фен война бяха забравили колко я харесват). Софка също, тази жена и аз често я подценявам ама после е достатъчно Лили Иванова да я похвали, за да се досетя, че тя и без да пуска музика ще си е сред най-големите евър.

• Like 2

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Всъщност причината Галена фенс да са толкова настървени срещу проекта на Деси е абсолютно ясна- Смядово толкова оригинален за чалгата /да подчертая преди някой да ме е цитирал с клипа от който са взети някои неща/ клип няма дори е единствената чалгарка,която все още си позволява да копира клипове,а и като прибавим факта,че "експериментаторката" Галена от 2013-2015 изчезва все по-бързо,превръщайки се в поредната наредена на опашка при Ганев и Оцко за хит нещата стават все по-тъжни за тях.

• Haha 1
  • Dislike 1

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, чушка. каза:

То няма лошо да си тъпунгер, поне да не го демонстрираш. :1000(9):

Ми то има две поговорки:

Акъл и цикъл ако не дойдат навреме лошо. И любов, кашлица и простотия не могат да се крият. 

• Like 2

presi.png

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, xroflx9 каза:

Всъщност причината Галена фенс да са толкова настървени срещу проекта на Деси е абсолютно ясна- Смядово толкова оригинален за чалгата /да подчертая преди някой да ме е цитирал с клипа от който са взети някои неща/ клип няма дори е единствената чалгарка,която все още си позволява да копира клипове,а и като прибавим факта,че "експериментаторката" Галена от 2013-2015 изчезва все по-бързо,превръщайки се в поредната наредена на опашка при Ганев и Оцко за хит нещата стават все по-тъжни за тях.

Просто е - има безброй доказателства за купените гледания и харесвания. Не си измисляйте 300 други работи, с които само се излагате пред форума.

• Like 5

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, SG каза:

но този на ДС си е от ония, социалните, каквито предимно имена като Слави правят.

Да й връчат орден "Стара планина".

• Like 1
  • Love 1

podpis.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.

• Последно видели темата   0 Потребители

Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.

• Create New...