Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 39 минути, asylum каза:

Познавам и двете жени на снимката - коментирай! 

Ах, Весела 😘

К'во прави сега тази сладурана? Винаги е имала много добро излъчване. Яд ме е, че такива като нея не прокопсаха и бяха захвърлени в ъгъла. 

А с Екстрата какво става? 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 14 минути, ice_hot_sm каза:

Ах, Весела 😘

К'во прави сега тази сладурана? Винаги е имала много добро излъчване. Яд ме е, че такива като нея не прокопсаха и бяха захвърлени в ъгъла. 

А с Екстрата какво става? 

Ами нищо, пише негативни коментари под снимките на Галена.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, ice_hot_sm каза:

Ах, Весела 😘

К'во прави сега тази сладурана? Винаги е имала много добро излъчване. Яд ме е, че такива като нея не прокопсаха и бяха захвърлени в ъгъла. 

А с Екстрата какво става? 

Май подготвят нови песни. 

преди 26 минути, WindWalkerMonk каза:

Не вярвам! 

За други хора - не за Галя! хъ-хъ

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, BobiTo каза:

Гледахте ли Счети в "Мармалад" вчера? Разказваше, че Делхислава е с широки пръсти и все не й стигат парите. ❤️ 

Счети е най-веща в тия теми! Дума да ни стаа! 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Криско го видяхме колко струва самостоятелно като чалгар. Без Галена "Кавала" надали щеше да има същия успех. С новия си кючек не успя да нацели изобщо. Видимо обаче търсеше същия успех. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Криско го видяхме колко струва самостоятелно като чалгар. Без Галена "Кавала" надали щеше да има същия успех. С новия си кючек не успя да нацели изобщо. Видимо обаче търсеше същия успех. 

Щеше да има успех според мен, заради факта, че всички щяха да цъкнат да чуят прощъпулника му в чалга стила. Сега дали успехът щеше да е по-малък или същия - са само догадки.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Криско го видяхме колко струва самостоятелно като чалгар. Без Галена "Кавала" надали щеше да има същия успех. С новия си кючек не успя да нацели изобщо. Видимо обаче търсеше същия успех. 

Трябваше да си държи линията на Красиви лъжи. Честно казано чалгата има нужда от точно такива мелодично лирични песни, не от. вулгарни комерси за изневери или ганев ритъм. Но те залитнаха по мангасарското, щото там е най - лесно.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

не от. вулгарни комерси за изневери или ганев ритъм. 

Не понасям долнопробните текстове за изневери и разни женени как се крият. Отвратително! Само заради това не слушам Галя и Медя, въпреки яката мелодия. 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Не понасям долнопробните текстове за изневери и разни женени как се крият. Отвратително! Само заради това не слушам Галя и Медя, въпреки яката мелодия. 

Ми зависи, на Емануела много й отиват тия текстове, тя си и има излъчвнето на свадлива кокошка. Но на Галена й отива леко закачливите ритмични парчета:

ето тук й е силата. Просто е топ, но спря да прави много такива. Иначе цялата й линия: криво ще ми е, спри ме, раздавай се, за последно, ще се проваля, знам как, дай ми, и дори пак ли са топ.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая песен съм я слушал общо 20-30 пъти,но може ли някой да ми каже какво пее на 1:24,защото всеки път чувам"..но пак свърши в менеее.." Изключително съм изненадан,че Петя Радева има участие в този брутален текст,има някои топ фрази.

 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Ми зависи, на Емануела много й отиват тия текстове, тя си и има излъчвнето на свадлива кокошка. Но на Галена й отива леко закачливите ритмични парчета:

ето тук й е силата. Просто е топ, но спря да прави много такива. Иначе цялата й линия: криво ще ми е, спри ме, раздавай се, за последно, ще се проваля, знам как, дай ми, и дори пак ли са топ.

На Ема й отиват махленски кокошкарски истории, скубане и дране, да се дърля с бръмчалки и да се самонадъхва. На Галя й ходи квото каза. 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Тая песен съм я слушал общо 20-30 пъти,но може ли някой да ми каже какво пее на 1:24,защото всеки път чувам"..но пак свърши в менеее.." Изключително съм изненадан,че Петя Радева има участие в този брутален текст,има някои топ фрази.

 

о пак стойш си в мене".

  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

Тая песен съм я слушал общо 20-30 пъти,но може ли някой да ми каже какво пее на 1:24,защото всеки път чувам"..но пак свърши в менеее.." Изключително съм изненадан,че Петя Радева има участие в този брутален текст,има някои топ фрази.

 

"да те обичам гадно е, но пак си си в мене..."

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ice_hot_sm каза:

Ах, Весела 😘

К'во прави сега тази сладурана? Винаги е имала много добро излъчване. Яд ме е, че такива като нея не прокопсаха и бяха захвърлени в ъгъла. 

А с Екстрата какво става? 

Хубавее

 

FB_IMG_1622395043918.jpg

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 28.05.2021 г. от 0:39, HIStory каза:

Не кой знае колко по-малко изкара Боева с такива отношения с Ара, било то и на приливи и отливи. Глория е друга бира, а Нина е ясно колко я брояха за жива - оня ден слушах няколко песни от "Позволи ми" - ми страшен албум, супер клипове като за тогава. На Рени албума също от 2003-та - също. Крепост даже няма да го споменавам. И накрая Ваня Калудова - топ, качеството - в кофата. Нещо не ми го побира главата

Кое на "Безумна цена", "Нека пак да се излъжем", "Стара история", "Шампанско и сълзи" и "Убиец на любов", издадени през 2003-та година, може да се нарече с булевардно качество?!


Айде "Мирише на ... крака" е кошмарна, "К'ъв си ти бе" е леко вулгарно-закачлива, ала останалите - с едни от най-добрите текстове в чалгата изобщо, с каквито (толкова добре написани, използващи изразни средства и пак близки до хората) дори Глория не може да се похвали.

Като започнете да отричате абсолютно очевидни неща - ми става много тъжно за нереалните ви възприятия.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Един фен на Глория.

Личи си, че е фен на Глория, така се е изгаврил с Нинчето, че просто жива да я ожалим.

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...