Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

Феноменален смаза Шефката отвсякъде. Далеч по се задържа. Още по-якото е че 2018 Галена има 2 песни, които с общите си гледания гонят 30М. И после някои имаха смелостта да препишат и тази година на друга.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ние обичаме продуцентА, който е твърде спестовен, за да остави певиците си да носят различно от вече купеното и употребено бельо!
Untitl-ed-2.jpg

  • Thanks 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Danger. каза:

Шефката да не би в момента да се помни и да е станала случайно златен хит? :1000(29):

Шефката в разгара си беше по-голям хит, отколкото Кавала. Това казвам. Никой не говори колко се помни в момента. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Шефката в разгара си беше по-голям хит, отколкото Кавала. Това казвам. Никой не говори колко се помни в момента. 

Факт е, че е била по-голям хит.

Но неправилно си написала поста значи. Ти попита колко ще се помни Кавала след три години, а в същото време Шефката е забравена на третата си година. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако толкова сте забравили Шефката нямаше да сравнявате в момента точно с нея. Припомнете си, че стана най-гледаната песен на НГ с над 250К. Шефката, не Феноменален. Феноменален се задържа повече, това никой не го отрича. Кавала беше ли най-гледаната песен на НГ щом ще ги сравняваме? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Факт е, че е била по-голям хит.

Но неправилно си написала поста значи. Ти попита колко ще се помни Кавала след три години, а в същото време Шефката е забравена на третата си година. 

Въпроса ми е правилен. Твърдението ви беше, че Кавала е по-голям хит, а Шефката никой не я помни днес. Аз казвам, че все пак е песен на три години и питам дали Кавала ще се помни когато направи 3. Кое е неправилно? Като се спомене Шефката почвате да не разбирате. 😂😂😂

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, чушка. каза:

194615588_4062242033814918_5556307861272

Аз и @Danger., чакайки @VulkoIsTheBest да ни покани в Пловдив, за да се напушим.

Боже, аматьорки. Отивайте в Бургас за да ви покаже Т.У. как се шмърка от  шнуро директно. 

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Stela каза:

Ако толкова сте забравили Шефката нямаше да сравнявате в момента точно с нея. Припомнете си, че стана най-гледаната песен на НГ с над 250К. Шефката, не Феноменален. Феноменален се задържа повече, това никой не го отрича. Кавала беше ли най-гледаната песен на НГ щом ще ги сравняваме? 

Ми по-големи хитове от Татуировка и Кавала няма миналата година. Кифла фафла също е там. 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феноменален е топ хит. Шефката беше голям хит и се забрави. Кавала е флоп. Никъде не се пуска, гръмна и угасна. Стела е права. На различни галактики са с шефката. При все че Кавала имаше предварителен хайп по националната телевизия и пак флопна.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Феноменален е топ хит. Шефката беше голям хит и се забрави. Кавала е флоп. Никъде не се пуска, гръмна и угасна. Стела е права. На различни галактики са с шефката. При все че Кавала имаше предварителен хайп по националната телевизия и пак флопна.

Топ 10 и втора по лайкове за годината, може само в мечтите да е флоп, миличка! 🥰

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Топ 10 и втора по лайкове за годината, може само в мечтите да е флоп, миличка! 🥰

Заради рекламата. Баш флоп си е, един господин никой я би. Отделно нямаше грам конкуренция. Идеята на Кавала беше да е нещо от рода на Сен Тропе, Милионерче, но не стана.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Заради рекламата. Баш флоп си е, един господин никой я би. Отделно нямаше грам конкуренция. Идеята на Кавала беше да е нещо от рода на Сен Тропе, Милионерче, но не стана.

Ми по Фен Тв я поръчват през песен и до днес - нея и Емилиано. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Заради рекламата. Баш флоп си е, един господин никой я би. Отделно нямаше грам конкуренция. Идеята на Кавала беше да е нещо от рода на Сен Тропе, Милионерче, но не стана.

Скъпа, стига си манипулирала. Песента е тотален хит и всеки път, като се пусне хората си късат дрехите и пият бутилки на екс.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, чушка. каза:

194615588_4062242033814918_5556307861272

Аз и @Danger., чакайки @VulkoIsTheBest да ни покани в Пловдив, за да се напушим.

Познавам и двете жени на снимката - коментирай! 

  • Haha 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Ми по Фен Тв я поръчват през песен и до днес - нея и Емилиано. 

Проблема там е в Криско. Той си мисли, че чалга мегахит се прави от нищото и един по мазен отсвир ще го заведе. За Кавала е ясно защо не е голям хит, но Красиви лъжи беше топ проект, просто не му се даде шанс от другите телевизии. Но и до днес се пуска.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Проблема там е в Криско. Той си мисли, че чалга мегахит се прави от нищото и един по мазен отсвир ще го заведе. За Кавала е ясно защо не е голям хит, но Красиви лъжи беше топ проект, просто не му се даде шанс от другите телевизии. Но и до днес се пуска.

Много приятели се кефят на Красиви лъжи, но е да си я пуснеш в началото на купон, докато още се събирате. Свежарско настроение внася. Или да я надуеш от телевизора.

Кавала въпреки тъпия Криско си е хит - зарибяваща тъпа музика и лафчето Я надуй кавала. Ко му трябва на чалгаря? 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, чушка. каза:

Скъпа, стига си манипулирала. Песента е тотален хит и всеки път, като се пусне хората си късат дрехите и пият бутилки на екс.

Не говорим за Ивана сега и нейната грешна нощ. Остави жената, сега е в траур.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Кои са?

Весела Палавото око и обща приятелка на Веса и Екстра жената на попфолка! Очаквам да си скъсаш бритоня така. 

 

  • Like 1
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз след историята с Красиви лъжи спрях да се събскрайвам за тоя нещо си сън канала, дето качваха песни. Почувствах го като лична обида, от тогава и Оцо хазарта не слушам, щото нали той бил против. С тях съм gg!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Аз след историята с Красиви лъжи спрях да се събскрайвам за тоя нещо си сън канала, дето качваха песни. Почувствах го като лична обида, от тогава и Оцо хазарта не слушам, щото нали той бил против. С тях съм gg!

Не следвам ничий български канал - коментирай! 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Не следвам ничий български канал - коментирай! 

Правилно! Зареждат те с негативна енергия и освен това са ниско качество. Като дигнат нивото тогава! Аз следвам само незаконни такива.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Правилно! Зареждат те с негативна енергия и освен това са ниско качество. Като дигнат нивото тогава! Аз следвам само незаконни такива.

Да, и ти зариват началната страница с лайна! Като ни заслужат, тогава! 

  • Like 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...