Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

Между другото знаете ли, че природата е създала човешкото тяло със специални рецептори за марихуана - казват се ендоканабиноидни рецептори. Само това растение им действа така и ги активира. Хората имат възможността да произвеждат ендоканабиноиди и сами натурално (чувство на еуфория, удоволствие), но в по-малки количества. С напредването на възрастта тези възможности се изчерпват по причини, които ще спестя на аудиторията.

 

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Wow 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 42 минути, Willy каза:

А преди време @BobiTo беше казал че Милион е топ 10 хит!😂

Олее, сега се сетих, че чух Милион вчера на купонЯ аборигенски. Ама до самия край се чудех коя беше тая песен. Супер инфантилна Теофикова боза. 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Danger. каза:

А Земепръц пада на 88К на третият си ден в събота вечер. :c030:

Ти нали я харесваше? Не въртиш достатъчно гледания значи. 😁 

88К не е толкова зле. С колко беше предните два дни?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

88К не е толкова зле. С колко беше предните два дни?

 

С Кондома тотално си изгубихте нюха за гледания нещо. Как да не е зле? Трети ден от премиерата е.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , asylum каза:

А Кавала си е страшен хит все още, дори стана по-голям поседните 2-3 месеца. По-успешна песен е от Шефката. 

Не е по-успешна от "Шефката". Никога не е имала същото избухване, което имаше тогава. Нито като гледания, нито пък се чува така масово. Кавала хвана и пандемията, липсата на банкети, затворените заведения. Не мисля, че ще стигне гледанията на "Шефката" за година. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

С Кондома тотално си изгубихте нюха за гледания нещо. Как да не е зле? Трети ден от премиерата е.

 

Не харесвам песента, както вече казах и не я усещам като хит. Нищо не съм изгубила. Доста от големите имена се сринаха с гледанията. Виж Емануела, Галин, Камелия с дуета. 4-5 песни държат стабилни гледания от новите, другите също паднаха бързо. Ти сравняваш по цифрите на Преслава, Галена и Азис явно. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , asylum каза:

А аз - Момче без сърце :D 

Че аз бях на един бал и пуснаха Джина Стоева в дует с Емануела, но Анелция - йок :( :D

А Кавала си е страшен хит все още, дори стана по-голям поседните 2-3 месеца. По-успешна песен е от Шефката. 

А аз пък не чух никъква чалга от нашите чалгии на бал долу в заведение затворен и отворен тип помещение, чуваше се някъв неизвестен певец който пееше яко цигански маанета, май беше с орекстър и музиката думкаше и се чуваше около няколко улици  :D Чу се айде за младите :D Свирки викания...

  • Love 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Stela каза:

Не харесвам песента, както вече казах и не я усещам като хит. Нищо не съм изгубила. Доста от големите имена се сринаха с гледанията. Виж Емануела, Галин, Камелия с дуета. 4-5 песни държат стабилни гледания от новите, другите също паднаха бързо. Ти сравняваш по цифрите на Преслава, Галена и Азис явно. 

Да, точно.

Иначе Земетръс беше с 205К първия ден, след това 110К.

Тезата с едни 100К отгоре, като си първи в Трендинг, май дава фира. Земетръс е първа, бонус гледания - йок.

  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Да, точно.

Иначе Земетръс беше с 205К първия ден, след това 110К.

Тезата с едни 100К отгоре, като си първи в Трендинг май дава фира. Земетръс е първа, бонус гледания - йок.

Те хората над клиповете гледат тренда за музика и като отворят ги води там. Не знам колко са тези които си казват "Чакай да отворя тренда да видя коя е първа" и да видят главният.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Те хората над клиповете гледат тренда за музика и като отворят ги води там. Не знам колко са тези които си казват "Чакай да отворя тренда да видя коя е първа" и да видят главният.

Като натиснеш Explore, първо ти отваря общия Тренд преди да си имал възможност да избереш музикалния. Хората първо това виждат.

Азис, който е лидер по трафик изобщо го няма в музикалния Трендинг (??), втори е в общия.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, VulkoIsTheBest каза:

Като натиснеш Explore, първо ти отваря общия Тренд преди да си имал възможност да избереш музикалния. Хората първо това виждат.

Азис, който е лидер по трафик изобщо го няма в музикалния Трендинг (??), втори е в общия.

И от Youtube charts дето гледаме гледанията по държави, песента му я няма в профила вече. Може и той да е на изследване от YouTube! :D

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, VulkoIsTheBest каза:

Да, точно.

Иначе Земетръс беше с 205К първия ден, след това 110К.

Тезата с едни 100К отгоре, като си първи в Трендинг, май дава фира. Земетръс е първа, бонус гледания - йок.

Значи третия ден процентно е с по-малък спад от втория. От 110 на 88 не е фрапантно. Доколкото знам мястото в тренда се определя от гледания, коментари, споделяния на клипа. Иначе преди песните в челните места на тренда наистина трупаха повече гледания. Нещо объркаха алгоритмите явно. С този разделен тренд за музика и общия имам чувството, че се прецакват нещата. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Значи третия ден процентно е с по-малък спад от втория. От 110 на 88 не е фрапантно. Доколкото знам мястото в тренда се определя от гледания, коментари, споделяния на клипа. Иначе преди песните в челните места на тренда наистина трупаха повече гледания. Нещо объркаха алгоритмите явно. С този разделен тренд за музика и общия имам чувството, че се прецакват нещата. 

Супер тъпотия. Много баби - хилаво бебе. Аман от правене на интересни, никой в държавата не им схваща логиката.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, VulkoIsTheBest каза:

Да, точно.

Иначе Земетръс беше с 205К първия ден, след това 110К.

 

втори ден - минус 46% гледания, забележителен спад.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е със самостоятелния женски хит на пролетта

Ок, обяснете това тогава:

Apple Music:

AC0E1D94-F853-49F6-8ABC-B4078B51EEEE.jpeg

Spotify:

A8E48ED0-35BD-4103-86E8-347E8D810836.jpeg

Youtube:

1F2940F8-DEFF-4B08-9F81-D1CA8B95B77C.jpeg

Навсякъде е над нея, а даже и излезе няколко дни преди нея.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Willy каза:

И от Youtube charts дето гледаме гледанията по държави, песента му я няма в профила вече. Може и той да е на изследване от YouTube! :D

Сюзън от Youtube е прочела хилядите имейли от галенови и е предприела мерки... :D

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Не е по-успешна от "Шефката". Никога не е имала същото избухване, което имаше тогава. Нито като гледания, нито пък се чува така масово. Кавала хвана и пандемията, липсата на банкети, затворените заведения. Не мисля, че ще стигне гледанията на "Шефката" за година. 

Гледанията не са определящи. Кавала роди лафа "Я надуй кавала", който вирее и сред нечалгари. Ако нямаше пандемия, щеше да тече и от чешмата. Много запомняща се фраза. Аз нищо не помня от Шефката вече.

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, VulkoIsTheBest каза:

Супер тъпотия. Много баби - хилаво бебе. Аман от правене на интересни, никой в държавата не им схваща логиката.

И аз не схващам честно казано. Песните да ги има в два тренда - един път в музикалния и един път в общия... И защо изобщо трябва да има отделен музикален. Все едно да отделят влоговете примерно и всички отделни видове клипове. Ако някой е по-запознат с това нека обясни. Факт е обаче, че се объркаха гледанията по този начин. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, asylum каза:

Гледанията не са определящи. Кавала роди лафа "Я надуй кавала", който вирее и сред нечалгари. Ако нямаше пандемия, щеше да тече и от чешмата. Много запомняща се фраза. Аз нищо не помня от Шефката вече.

Шефката си течеше от чешмата буквално. Чуваше се отвсякъде - заведения, коли, къщи, телефони. Постоянно я чувах. По мероприятия и банкети я пускаха по няколко пъти. Декември се беше превърнала в химн на фирмените банкети. Дълго време задържа гледанията. Последно бяха над 26 милиона. От излизането и минаха почти 3 години. Ще видим колко ще се помни Кавала след 3 години. Хит си стана, не мога да отрека, но няма база за сравнение. Не носи същата тръпка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

Ще видим колко ще се помни Кавала след 3 години.

Шефката да не би в момента да се помни и да е станала случайно златен хит? :1000(29):

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

Шефката да не би в момента да се помни и да е станала случайно златен хит? :1000(29):

Абсолютно не се помни. И Кавала не се помни - трудно се правят запомнящи се хитове. Но ако нямаше пандемия, вероятно Кавала щеше да е по-голям хит от Шефката. Това имах предвид. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...