Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, asylum каза:

Аз не забелязах разочаровано изражение у Фики, но е нормално да  го почувства.

Относно Азис си права- Например Луна често беше в дъното, но се забавляваше докрай и не й пукаше, въпреки че някои образи бяха спочуличливи и високо оценени от журито. 

Този сезон Азис изобщо не се представи добре. Повечето образи бяха трагични. Имаше лош късмет с бутона. Предния път като участва се справи далеч по-добре. Тогава на кое място завърши, помниш ли? 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, Stela каза:

Този сезон Азис изобщо не се представи добре. Повечето образи бяха трагични. Имаше лош късмет с бутона. Предния път като участва се справи далеч по-добре. Тогава на кое място завърши, помниш ли? 

Никога не съм гледал. Само клипчета с Луна Президент :D

Но нали уж тоя бутон е нагласен и сами си избират песните? Сам си е виновен значи. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми се стори, че на Фики нещо не му беше добре по време на цялото обявяване на резултатите. Освен много да се е вълнувал за тази невероятно важна победа? :D При всяко положение нямаше да се гледа по кой знае колко кофти начин на него ако с родата не бяха направили загубата проблем в последствие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Този сезон Азис изобщо не се представи добре. Повечето образи бяха трагични. Имаше лош късмет с бутона. Предния път като участва се справи далеч по-добре. Тогава на кое място завърши, помниш ли? 

Беше на финал и пя Кукавица.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Никога не съм гледал. Само клипчета с Луна Президент :D

Но нали уж тоя бутон е нагласен и сами си избират песните? Сам си е виновен значи. 

Е те просто сами си го натискат и каквото се падне. Образите се въртят, цъкаш и каквото нацелиш. Баш си е на късмет. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Е те просто сами си го натискат и каквото се падне. Образите се въртят, цъкаш и каквото нацелиш. Баш си е на късмет. 

Ммм, като чета статии, все случайно им се падат любими техни песни. Софка на сто интервюта е казвала, че любимата й песен на Лили Иванова е Скитница на любовта - и точно тая песен от толкова Лилини й се падна!? С Фики същото - все любими негови образи. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Ммм, като чета статии, все случайно им се падат любими техни песни. Софка на сто интервюта е казвала, че любимата й песен на Лили Иванова е Скитница на любовта - и точно тая песен от толкова Лилини й се падна!? С Фики същото - все любими негови образи. 

Е те са им любими, но това не значи, че са лесни за изпълнение. Азис почти никога не беше доволен от своите. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Фики е говорил по интервюта че след Издислав е плакал и е искал да се откаже от кариерата си. Определено го е приел много лично. 

Видя ли какво си му причинил със словото си на омразата? Гордееш ли се със себе си? 

преди 3 минути, Stela каза:

Е те са им любими, но това не значи, че са лесни за изпълнение. Азис почти никога не беше доволен от своите. 

Софка цял живот я е пяла тая песен. Малко или много има стаж. Друго е да ти се падне нещо напълно непознато. Пък Фики със сигурност лесно може да имитира баща си - едно че имат прилика, второ цял живот го слуша дома. :D 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз знам от не един човек, че бутонът е нагласен и образите се избират предварително- половината от участника, половината от екипа. Само на такива като Къци може би не им е бил даван шанс, освен пък нарочно да си е избирал толкова неподходящи образи. :D

По друга тема- вече на няколко пъти попадам на постове, че певицата Исмералда била отишла на финал в Гласът на Сърбия. @asylum , ти май я харесваше нея- коментирай!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Аз знам от не един човек, че бутонът е нагласен и образите се избират предварително- половината от участника, половината от екипа. Само на такива като Къци може би не им е бил даван шанс, освен пък нарочно да си е избирал толкова неподходящи образи. :D

По друга тема- вече на няколко пъти попадам на постове, че певицата Исмералда била отишла на финал в Гласът на Сърбия. @asylum , ти май я харесваше нея- коментирай!

Аз я познавам, тя е много готина, но не следя сърбежите. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Fast каза:

Фики е говорил по интервюта че след Издислав е плакал и е искал да се откаже от кариерата си. Определено го е приел много лично. 

Тя кариерата му точно тогава и взе да запада. Което е жалко, защото Is This Love си беше нещо с приятен замисъл, просто тогава му куцаше английския.

Трябва да вземе да я запише тази песен в нов вариант и да втрещи всички, този път по хубав начин. :D

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@meleto 187 страници в скандалите, а има още няколко дни до края на месеца. Ще мине 200, а тази от април е с 60! Преди няколко дни го споменах, но ти се направи, че не си видял. От колко време не е имало такава активност тук, че аз дори едва смогвам да изчета... Влизам и има +10 страници и то не пълнеж, а интересни коментари и дискусии. Преди това влизайки виждах 2-3 страници изписани за дни. И това не са само мои наблюдения. ;) Статистиките са при теб, виждаш ги и е честно фактите да се отчетат. Причините също са ясни. 

 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, asylum каза:

Видя ли какво си му причинил със словото си на омразата? Гордееш ли се със себе си? 

 

Когато разбрах за това изпитах известно чувство за вина, но след това се сетих че е трансфоб, който настоява за връщане на казармата.

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 26.05.2021 г. от 23:40, Danger. каза:

Предните им дуети гръмнаха стабилно и хейта го нямаше, както при новата им. Това трио го виждам като флоп, дори и да го подсилят с гледания.

Но споко - Гальо е уредил топ дует за лятото една от алфите.

То жива мъка, направо да ти се притиска Кати... Оная поне си беше откровено бездарна и лъхаше наивитет от нея, което което минаваше за сладко даже. Тия трите са страшна скука като гласове, но пък с претенции до небето, аман! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BobiTo каза:

Хитът, които незнайно защо Преси не клипира. :(

 

Доколкото помня беше добавена в сетлистата в последния момент, защото изтече онлайн малко преди концерта. Поправете ме ако греша. Тя силните си албумни песни не клипира, какво остава за изтърсаци. 

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , Andrew Cunanan. каза:

Лмао, да. Есил е най-подценяваната певица в чалгата изобщо - интелигентна, премерена, талантлива, четяща и интересуваща се, с супер разнообразно, интересно и недооценено творчество!

Есил е всичко това, да но й липсва харизма, хората не можаха да си я припознаят, както е ставало с много по-бездрарни от нея. Харесвам я, но винаги е била изключително изкуствена и превзета, като добавим горното и става ясно що не прокопса особено, въпреки таланта и иновациите. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Fast каза:
 

Когато разбрах за това изпитах известно чувство за вина, но след това се сетих че е трансфоб, който настоява за връщане на казармата.

Е, те трасновете няма да са задължени да ходят в казармата. 

преди 13 минути, Fast каза:

Доколкото помня беше добавена в сетлистата в последния момент, защото изтече онлайн малко преди концерта. Поправете ме ако греша. Тя силните си албумни песни не клипира, какво остава за изтърсаци. 

Тогава сами си пускаха песните, "изтичаха" случайно. Освен това, беше голям хит по дискотеките. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , Andrew Cunanan. каза:

Някои имаха обичта на цяла България без Маргарит дьо Лозан да им бута "Певица на годината" в ръцете в края на миналия век:

 

Румяна ми е любимка, но не съм убеден, че щеше да някакъв фактор след 2001-ва година, по всяка вероятност и тя щеше да замине в десета глуха при всички звезди на Милена Рекърдс - Луна и Диана примерно също се слушаха масово, ама къде ги след 2001-ва? Пайнера закопа всички останали със старта на Планета. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...