Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Гальо каза:

@SG Какъв е този бъг сега от 200К да паднеш на 40К? Сигурно Оцко я саботира, нали 😢

Това мисля, че отдавна се обсъди.

На мен ми е по-странно защо никой не коментира, че покрай цялата тази работа става ясно, че гледания явно могат да се купуват и от България т.е кой знае от какви заблуди сме били част през годините...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 44 минути, чушка. каза:

След като Деми Ловато се провъзгласи за небинарна, дойде и редиът на Вълчицата.

По какъв показател ги сравняваш, че и двете са противни кухи лейки, които се натрапват в медииното пространство, защото нямат хитове?

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, z_o_ каза:

От утре на пазара "Пайнер Хит Сезони Пролет 2021"

Може да бъде изображение с един или повече хора и текстово съобщение

Абсолютно излишна компилация, с 16 пълнежа и едва 2 хита.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, SG каза:

Това мисля, че отдавна се обсъди.

На мен ми е по-странно защо никой не коментира, че покрай цялата тази работа става ясно, че гледания явно могат да се купуват и от България т.е кой знае от какви заблуди сме били част през годините...

Намери ми един сайт от който може да се купят гледания от бг или да избираш държава!

Баба меца май ютуб я заби и й маха купените 150/200к.

  • Like 1
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

Намери ми един сайт от който може да се купят гледания от бг или да избираш държава!

Баба меца май ютуб я заби и й маха купените 150/200к.

Че те сайтовете дават ли наистина избор от къде да се купува? От където предоставят- клиента приема.😆

И аз се надявам това в момента да е просто временно зацикляне докато й махнат купените, още вчера го казах. Но ако не е зацикляне и клипа продължи да си прави чак толкова малко... е ясни са нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, SG каза:

Това мисля, че отдавна се обсъди.

На мен ми е по-странно защо никой не коментира, че покрай цялата тази работа става ясно, че гледания явно могат да се купуват и от България т.е кой знае от какви заблуди сме били част през годините...

Имаш ли подозрения за кои клипове е купувано или просто си измиваш ръцете, че Десислава не е единствената и трябва да обвиним и други..

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Имаш ли подозрения за кои клипове е купувано или просто си измиваш ръцете, че Десислава не е единствената и трябва да обвиним и други..

О, ако трябва да се изреждат всички клипове с бързи милиони, за които тук се е обсъждало, че са купени... ще стане оплитане.😄 Всъщност всеки може сам за себе си да се замисли в какво се е съмнявал във времето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Willy каза:

Намери ми един сайт от който може да се купят гледания от бг или да избираш държава!

Баба меца май ютуб я заби и й маха купените 150/200к.

WTF Махат й купени ли? Това сме го виждали и на други клипове, случва се рядко. На Ивана май бяха махнали едни 100К на Кралете или нещо подобно. Мецана Рени също май имаше махнати едно време.

От нас тръгна. Знаете, че този форум се следи. Заговорило се е.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, zai4eto82 каза:

❤️❤️  ❤️ :P

Най-якият ден :P 😍🥰

С КОЦЕ- 26.05.2021.jpg

20210527_034953.jpg

Маски? Дистанция? Браво за демонстрацията колко се спазват мерките в чалга дупките.:3fdb8960598fa63e:

  • Like 3
  • Haha 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Както винаги тук доста се преувеличава в плюенето на всичко що е Алфа. Можеше да е по-добро триото, но не е и толкова зле. "Gps-а ни мъ намира" беше по-яка, но и тази е ок. Припевът трябваше да има повече заряд.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

Както винаги тук доста се преувеличава в плюенето на всичко що е Алфа. Можеше да е по-добро триото, но не е и толкова зле. "Gps-а ни мъ намира" беше по-яка, но и тази е ок. Припевът трябваше да има повече заряд.

Това е чарът на Рамания.

  • Haha 6
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Както винаги тук доста се преувеличава в плюенето на всичко що е Алфа. Можеше да е по-добро триото, но не е и толкова зле. "Gps-а ни мъ намира" беше по-яка, но и тази е ок. Припевът трябваше да има повече заряд.

Симона пее много зарибяващо, много секс има в гласа й и е талантлива.

  • Haha 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Gerganafen каза:

Маски? Дистанция? Браво за демонстрацията колко се спазват мерките в чалга дупките.:3fdb8960598fa63e:

Стига с тези маски също както майка ми. Знаеш ли кога маски вътре. Отиваме да се забавлqваме не да страним от хората. Невъзможно е да седиш далече от Коце. :P

Пък и аз съм ваксинирана. Цепи ме главата, а трябва да ходя на работа сега,. 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Както винаги тук доста се преувеличава в плюенето на всичко що е Алфа. Можеше да е по-добро триото, но не е и толкова зле. "Gps-а ни мъ намира" беше по-яка, но и тази е ок. Припевът трябваше да има повече заряд.

Аз все повече се убеждавам, че това в по-голямата си част произлиза от хейта конкретно по Галин. Което е абсурдно, все едно заради безскрупулния Митак да ненавиждаме всички от Пайнер.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, zai4eto82 каза:

❤️❤️  ❤️ :P

Най-якият ден :P 😍🥰

С КОЦЕ- 26.05.2021.jpg

20210527_034953.jpg

Тъй кат гледам, бели линии не е имало само по помпозното му екипче.

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Стига с тези маски също както майка ми. Знаеш ли кога маски вътре. Отиваме да се забавлqваме не да страним от хората. Невъзможно е да седиш далече от Коце. :P

Пък и аз съм ваксинирана. Цепи ме главата, а трябва да ходя на работа сега,. 

 

Виж, че те бъзикам, мило. Нали Коцето има антитела, а ти си ваксинирана. Мляскайте си се колкото щете. ❤️ Айде пожелавам ти след другия път да те цепят други части. (например ханша от танци?)

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, VulkoIsTheBest каза:

Симона пее много зарибяващо, много секс има в гласа й и е талантлива.

Щом си мислиш за секс, докато слушаш това детско гласче… 

 

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, VulkoIsTheBest каза:

В момента съм с един приятел набор 2000, по принцип слуша хип хоп. Пуснах му новото трио, каза, че е супер. Даже в момента танцува и се зарибява. ХИТ!

 

Приятел с ВКУС!

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, SG каза:

Аз все повече се убеждавам, че това в по-голямата си част произлиза от хейта конкретно по Галин. Което е абсурдно, все едно заради безскрупулния Митак да ненавиждаме всички от Пайнер.

Ми и аз не мисля, че Алфа са на дъното въпреки, че не понасям нашата Галя. Напротив Симона цепи наравно с Галена/Преслава. Отделно ЗемеПръц не знам дали ще се наложи, но Грешници се пуска и се приема добре. Не мога да кажа, че Алфа са зле. 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, penakavalli каза:

Щом си мислиш за секс, докато слушаш това детско гласче… 

 

Ми то по - добре докат е на 17/18. Че после и двата крака може да си сложиш вътре. Виж ги наще чалгурани, направо прали, прали, прали, че сигурно ако влезнеш в едната може през устата да излезнеш. 

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...