Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Малее, много зле тогава.. Но всъщност чакай! Колко направи Симонкини? Ако е над 200К е супер и за тях трите.

Около 210/220К имаше май. Огромна цифра за дебютна песен.

Не мисля, че е чак супер. Това е трио и го бавиха с месеци и накрая селянката Емануела ги издуха. На предните три триота имаха по над 350К всякому. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, Danger. каза:

Около 210/220К имаше май. Огромна цифра за дебютна песен.

Не мисля, че е чак супер. Това е трио и го бавиха с месеци и накрая селянката Емануела ги издуха. На предните три триота имаха по над 350К всякому. 

3 месеца, за да може цялата прогресия и кулминация в песента да бъде съсипана от повтарянето на думата "земетръс"...:1000(19):

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Около 210/220К имаше май. Огромна цифра за дебютна песен.

Не мисля, че е чак супер. Това е трио и го бавиха с месеци и накрая селянката Емануела ги издуха. На предните три триота имаха по над 350К всякому. 

Тогава е голяма стъпка назад. Явно триата с Диона са били по-успешната формула. Не знам какво става, на мен ми се струва, че трябваше  да дадат още пространство и живот на Момиче от лед преди да пускат втора песен от Симона.

Те си знаят де, но се вижда, че Момиче от лед ще бъде новата им сигничър песен на лейбъла.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Тогава е голяма стъпка назад. Явно триата с Диона са били по-успешната формула. Не знам какво става, на мен ми се струва, че трябваше  да дадат още пространство и живот на Момиче от лед преди да пускат втора песен от Симона.

Те си знаят де, но се вижда, че Момиче от лед ще бъде новата им сигничър песен на лебъла.

Със Симона просто се опитват да си създадат собствена Дилдона, както Лиди е копие на Преси, а Десити на Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А го има и варианта преди Галинчо да е купувал и той едни 100К от далечния Изток да подпомогне новите имена. И сега това да са реалните им гледания. Чак пък 350К за Лидия и Десита, ми много им е.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

А го има и варианта преди Галинчо да е купувал и той едни 100К от далечния Изток да подпомогне новите имена. И сега това да са реалните им гледания. Чак пък 350К за Лидия и Десита, ми много им е.

Предните им дуети гръмнаха стабилно и хейта го нямаше, както при новата им. Това трио го виждам като флоп, дори и да го подсилят с гледания.

Но споко - Гальо е уредил топ дует за лятото една от алфите.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Предните им дуети гръмнаха стабилно и хейта го нямаше, както при новата им. Това трио го виждам като флоп, дори и да го подсилят с гледания.

Сега защо има хейт? Какво се случва?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Всички са тъпи. 

Моля ти се гледай по-позтивино на живота, през розова призма, ако обичаш. Инак ще уредим консултация с д-р Ох Боли, да прегледаме нещата. Не бива тъй.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката липсва, постна е, звучи като демо. Но най-големият проблем да не се приема като предишните им песни е супер смешното и отблъскващо включване на Галин.

 

  • Like 4
  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Музиката липсва, постна е, звучи като демо. Но най-големият проблем да не се приема като предишните им песни е супер смешното и отблъскващо включване на Галин.

 

Да бягат от него тогава. Галин е потъващ кораб и ще завлече всичко след себе си. Вече се усеща.

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Искаш време - няма време. хДДД
Що за текст...Иначе доста готино и талантливо момиче, дано не попадне в ръцете на Галин или Пашев, които могат да й предложат 1-2 хита и после ще тъпче на едно място.

 

  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Работата е там, че алфите без Галин няма да се оправят сами, защото вече са си свикнали всичко да им е наготово.

А другата работа е, че Галин не би позволил някоя от алфите да стане по-голяма звезда от него. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно да си го кажем- песента е стъпка назад за трите след силната серия Поредната цигара-В ръцете на друг-Недей ме вини-Грешници-Момиче от лед. И все пак е доста зарибяваща бруталия от сорта на Излъжи ме/GPS-а, тъй че не бих тръгнал да я отписвам, възможно е днес интереса да е по-малък заради слабия ден и по-натам да се развие.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, VulkoIsTheBest каза:

Да бягат от него тогава. Галин е потъващ кораб и ще завлече всичко след себе си. Вече се усеща.

Добре че Данна се усети навреме

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, asylum каза:

На тия бози ту денят им крив, ту нещо друго, я бъг, я намсикво си. Аман! 

 

Е за денят някои още вчера си го казахме.

преди 8 минути, RumyanaFen каза:

Добре че Данна се усети навреме

За Данна светлото бъдеще в чалгата явно няма да е нито с Алфа, нито с Даймънд. И двете фирми я третират просто като поредната, която трябва им да прави хитове за дискотеките. Егати, на тия хора как нито флоповете, нито локдауните не можаха да им покажат, че трябва да се прави повече друга музика.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И от леля ви Данче няма да стане кой знае какво....

А Галчо е толкова пътуващ кораб, толкова надолу копае тоя, че не е истина...и наистина ще завлече тия селянки с него.

Честно казано Лидия ми е безлична, ония гейчета и те, квичащата Симона пък изобщо не искам вече да я коментирам... една Десита ми е единствена в тая жалка "фирма" в която виждам някакво бъдеще и то под въпрос. "Поредната цигара" беше готина песен.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, SG каза:

Е за денят някои още вчера си го казахме.

За Данна светлото бъдеще в чалгата явно няма да е нито с Алфа, нито с Даймънд. И двете фирми я третират просто като поредната, която трябва им да прави хитове за дискотеките. Егати, на тия хора как нито флоповете, нито локдауните не можаха да им покажат, че трябва да се прави повече друга музика.

И оня ден да сте казали, за да се застраховате, все тая. 

И като каква друга да я треритат? Като оперна прима ли? 

преди 7 минути, Gentleman. каза:

Някой знае ли какво става с Гергана?

Няма ли да се завръща вече?

 

За кой ли път ще се завърне, ако реши пак да се? :D 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...