Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, pechenko каза:

Той има много неща готови, но първо ще пусне .... още един дует. 

Дали ще е с Галена? Какво мислите? :1000(29):

Индиеца се сети къде е далаверата за хитачки и само там ще ходи хаухауха Мъди мъдии... :D

  • Like 1
  • Haha 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 12 часа , VulkoIsTheBest каза:

Ми 3 млиона има Симона и като гледам в дългосрочен план 10 не й мърдат. "Той" на пролет 2021.

Песента си е хит. Днес я чух да гърми от една кола. Радвам се, че има ново име, добре е за разнообразието. Като добавим, че е талантлива и нещата се получават.

Днес между другото е бала й. Гледах сторита, много сладка и красива беше. Галин и е кавалер. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Ivan_Kozarev каза:

Не знам за свинска мас.

Баба Въче ги ступваше редовно двете с Ивелина. Все правеха поразии, пръскаха я с вода, замерваха я, криеха яйцата на кокошките, влизаха в къщата с мръсни крака. Тогава нямаше асфалт по нашата улица и беше прашно и кално, те както тичаха боси по улицата влизаха вътре. Помня как им крещя един път, че са развъртяли водомера в градината и трябваше да плаща космическа сума за вода. Тогава леля Янка бързо дойде от Добрич да си ги прибере, че баба Въчка едва се сдържаше да не ги шамароса. хаха

Таз пък Преса от малка е била лошо пишлеме. После мрънка на стори като Палома я праска с кофата по главата.

Баба Въче може да е спокойна, че на внучка и се върнало. 

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашка The Angel бързо да си вади индийски номер и да почва да урежда участия в Индия на Мецаната! Очаквам и индийски версии на най-големите ѝ хитове, включително и на този:

 

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже на Галина Бланка и били пукнали гумата. И кво вика “Нали знайш, че който и да си, аз пак шси смина гумъта, и пак шсъм си аз, а тие шси цял живот един дръсльо”.

Логопед?

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Боже на Галина Бланка и били пукнали гумата. И кво вика “Нали знайш, че който и да си, аз пак шси смина гумъта, и пак шсъм си аз, а тие шси цял живот един дръсльо”.

Логопед?

бикооз бик кокс ин маут :D

  • Haha 4

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Някой абитуриент му е завидял на тениската с лого Версаче.

Едва ли - тъкмо му написах, че на доста хора се случва ежедневно, но не мрънкат онлайн. Нали има голям екип - все някой ще му я смени. 

Те едва ли са знаели, че това е неговата кола. Не е ОК, че са му я спукали, ама такъв публичен хленч... идва в повече.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, GSA каза:

Боже на Галина Бланка и били пукнали гумата. И кво вика “Нали знайш, че който и да си, аз пак шси смина гумъта, и пак шсъм си аз, а тие шси цял живот един дръсльо”.

Логопед?

Има ли нещо, от което да не се е оплаквал тоя? Като има диария, споменава ли? 

Пак да му спукат гума - 4 даже. 

  • Haha 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Едва ли - тъкмо му написах, че на доста хора се случва ежедневно, но не мрънкат онлайн. Нали има голям екип - все някой ще му я смени. 

Те едва ли са знаели, че това е неговата кола. Не е ОК, че са му я спукали, ама такъв публичен хленч... идва в повече.

Пак е било гума на колата, а не друга.

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Има ли нещо, от което да не се е оплаквал тоя? Като има диария, споменава ли? 

Пак да му спукат гума - 4 даже. 

да му спукат дюзата и да млъкне таз гнида мръссссна :D

  • Haha 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, GSA каза:

Боже на Галина Бланка и били пукнали гумата. И кво вика “Нали знайш, че който и да си, аз пак шси смина гумъта, и пак шсъм си аз, а тие шси цял живот един дръсльо”.

Логопед?

Те техните са сбъркали преди години като са спукали тяхната гума. 

  • Thanks 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Hurricane каза:

Такава злоба има в очите на Фикрет при обявяването на Рафи за победител, че направи много му личи. Той забрави ума и дума...

Трудно се преглъща, когато си свикнал цял живот да печелиш и всичко да ти е на тепсия - дуети с тати, Галена, Певец на годината колко пъти, първи сезон в капките... и сега 2ри ауч. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Hurricane каза:

Такава злоба има в очите на Фикрет при обявяването на Рафи за победител, че направи много му личи. Той забрави ума и дума...

qMGfbvl.png

Бизона получава вътрешен кръвоизлив (вдясно) :D

  • Haha 3

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе и мен тая мания за величие на Storaro family ме дразни, но ако трябва да сме обективни Рафи и 8 пъти да спечели Капките, успехите на Фикрет няма да ги види никога. От Стефан Илчев да не би да стана нещо след като печелеше всяко издание на сезона си?

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, VulkoIsTheBest каза:

Тук е с восъчната фигура на Исус Христос в музея на Мадам Тюсо.

Значи, че Цветелина Янева има дует с Исус? Дидко явно наистина има много добри връзки…

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...