Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Ами тъпунгер е. В смисъл чалга дива си е. Другите обаче не са по умни. 

То няма лошо да си тъпунгер, поне да не го демонстрираш. :1000(9):

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, Danger. каза:

Голям праз, че Азо, Галин и Фики участвали в клипа. Точно от тях били идвали гледанията, мда със сигурност. :1000(29):

Щом на Скандал дойдоха едни +100k от хора, които явно преди това не са се интересували от Галена и Меди, защо брутален клип на Десислава със сто други имена в него да не успее да привлече интерес?

Между другото, покрай тази история с купените гледания добре се отклонява темата от това, че Десислава пусна клипа на годината. Скандал е супер як, но този на ДС си е от ония, социалните, каквито предимно имена като Слави правят.

преди 8 минути, xroflx9 каза:

Тотална загуба на енергия и време е човек да се обяснява тук. Добре че този форум не е критерии. "Скандал",чийто гледания скочиха почти двойно не била с купени гледания,а песента на Деса,която е рекламирана от най-актуалните имена в чалгата- е. Дори са малко гледанията на песен с такава зверска реклама.Тотален абсурд. Деса е показала,че е единствената от старата генерация,която може да предизвика интерес и у по-младите. Кой от страта генерация може да се похвали с 2 мегахита за миналото десетилетие? Един от които се очертава да влезе в златния фонд на тази музика.

Тя Десислава направи и няколко хитови балади във времена, в които всички се оправдаваха за комерсите си с 'ами то друго не се слуша'. Да не говорим за хитове от преди Пайнер като Мойто зайче и Пусни го пак, които пък въобще не се отчитат тук, защото по онова време пропагандата на Планета работеше за други имена.

Иначе и Камелия си е Най от първата генерация, и тя смачка, напук на всички, които вярваха само в това, което Пайнер е наложил (напук и на такива като мен, които заради безсмислената фен война бяха забравили колко я харесват). Софка също, тази жена и аз често я подценявам ама после е достатъчно Лили Иванова да я похвали, за да се досетя, че тя и без да пуска музика ще си е сред най-големите евър.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност причината Галена фенс да са толкова настървени срещу проекта на Деси е абсолютно ясна- Смядово толкова оригинален за чалгата /да подчертая преди някой да ме е цитирал с клипа от който са взети някои неща/ клип няма дори е единствената чалгарка,която все още си позволява да копира клипове,а и като прибавим факта,че "експериментаторката" Галена от 2013-2015 изчезва все по-бързо,превръщайки се в поредната наредена на опашка при Ганев и Оцко за хит нещата стават все по-тъжни за тях.

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

То няма лошо да си тъпунгер, поне да не го демонстрираш. :1000(9):

Ми то има две поговорки:

Акъл и цикъл ако не дойдат навреме лошо. И любов, кашлица и простотия не могат да се крият. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Всъщност причината Галена фенс да са толкова настървени срещу проекта на Деси е абсолютно ясна- Смядово толкова оригинален за чалгата /да подчертая преди някой да ме е цитирал с клипа от който са взети някои неща/ клип няма дори е единствената чалгарка,която все още си позволява да копира клипове,а и като прибавим факта,че "експериментаторката" Галена от 2013-2015 изчезва все по-бързо,превръщайки се в поредната наредена на опашка при Ганев и Оцко за хит нещата стават все по-тъжни за тях.

Просто е - има безброй доказателства за купените гледания и харесвания. Не си измисляйте 300 други работи, с които само се излагате пред форума.

  • Like 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, SG каза:

Щом на Скандал дойдоха едни +100k от хора, които явно преди това не са се интересували от Галена и Меди, защо брутален клип на Десислава със сто други имена в него да не успее да привлече интерес?

Между другото, покрай тази история с купените гледания добре се отклонява темата от това, че Десислава пусна клипа на годината. Скандал е супер як, но този на ДС си е от ония, социалните, каквито предимно имена като Слави правят.

Тя Десислава направи и няколко хитови балади във времена, в които всички се оправдаваха за комерсите си с 'ами то друго не се слуша'. Да не говорим за хитове от преди Пайнер като Мойто зайче и Пусни го пак, които пък въобще не се отчитат тук, защото по онова време пропагандата на Планета работеше за други имена.

Иначе и Камелия си е Най от първата генерация, и тя смачка, напук на всички, които вярваха само в това, което Пайнер е наложил (напук и на такива като мен, които заради безсмислената фен война бяха забравили колко я харесват). Софка също, тази жена и аз често я подценявам ама после е достатъчно Лили Иванова да я похвали, за да се досетя, че тя и без да пуска музика ще си е сред най-големите евър.

 

На Фатме е едно към едно със стар клип на световен хит. На Галя и Медя още не сме намерили оргинала ;) 

 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

На Фатме е едно към едно със стар клип на световен хит. На Галя и Медя още не сме намерили оргинала ;) 

 

Галче е откраднала маймуната на Тити

 

@Willy не ги виждам тези безбройни доказателства. Дадох ти моите обяснения,а ти така и не успя да ги обориш,което означава,че очевидно съм прав. Ако песента продължава да гърми с гледания и през следващите дни аз съм готов да призная,че съм сгрешил,а ти готов ли си да го направиш ако нашите теории се окажат верни?

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Галче е откраднала маймуната на Тити

 

@Willy не ги виждам тези безбройни доказателства. Дадох ти моите обяснения,а ти така и не успя да ги обориш,което означава,че очевидно съм прав. Ако песента продължава да гърми с гледания и през следващите дни аз съм готов да призная,че съм сгрешил,а ти готов ли си да го направиш ако нашите теории се окажат верни?

Какво точно да оборя?! 
Аз, който вече толкова години следя ютуб гледания и са ми интересни подобни статистики, не съм виждал някой да има 20к и 2к лайкс за секунди и после от нищото да скачат за минути. Просто и ясно е че има купени, чувствам се страшно ниско, когато трябва да обяснявам подобни елементарни и очевидни неща. 

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, xroflx9 каза:

Всъщност причината Галена фенс да са толкова настървени срещу проекта на Деси е абсолютно ясна- Смядово толкова оригинален за чалгата /да подчертая преди някой да ме е цитирал с клипа от който са взети някои неща/ клип няма дори е единствената чалгарка,която все още си позволява да копира клипове,а и като прибавим факта,че "експериментаторката" Галена от 2013-2015 изчезва все по-бързо,превръщайки се в поредната наредена на опашка при Ганев и Оцко за хит нещата стават все по-тъжни за тях.

Галка си е имала доста силни клипове. Всъщност точно миналата година имаше Кавала, която е със сходен ефект, но някак си тук лъскавото винаги е на почит и затова 100 живота се водеше Клипа на годината.

Но съм съгласен, че може би ги дразни това, че конкуренцията на Галена за цялостен проект на годината дойде от неочакван и отписан от тях изпълнител.

преди 4 минути, asylum каза:

На Фатме е едно към едно със стар клип на световен хит. На Галя и Медя още не сме намерили оргинала ;) 

 

Знам, даже малко ме дразни, че на места са чопвали твърде очевидно. И все пак като се погледнат двата проекта се вижда нещо коренно различно като идея, най-малкото защото българската действителност си има свой собствен облик. А и песента по свой начин я допълва така както малко песни го правят, просто защото тя отговаря на атмосферата на тази действителност.

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Какво точно да оборя?! 
Аз, който вече толкова години следя ютуб гледания и са ми интересни подобни статистики, не съм виждал някой да има 20к и 2к лайкс за секунди и после от нищото да скачат за минути. Просто и ясно е че има купени, чувствам се страшно ниско, когато трябва да обяснявам подобни елементарни и очевидни неща. 

Не разбирам на какъв език трябва да се обясни,че дори и да има купени гледания няма как да дойдат за секунди освен ако Оцко не е хакнал някой от супер компютрите на Гугъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Какво точно да оборя?! 
Аз, който вече толкова години следя ютуб гледания и са ми интересни подобни статистики, не съм виждал някой да има 20к и 2к лайкс за секунди и после от нищото да скачат за минути. Просто и ясно е че има купени, чувствам се страшно ниско, когато трябва да обяснявам подобни елементарни и очевидни неща. 

И точно защото следиш YouTube трябва за знаеш, че купените гледания не идват по такъв смешен начин още с първата секунда на видеото.

Някои се чувствате ниско, а други се чувстваме още по-ниско да повтаряме едно и също след като сме дали доказателство за очевиден бъг. Щом може да има един, не е ли възможно нещо да се случва със самото видео като цяло? 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

И точно защото следиш YouTube трябва за знаеш, че купените гледания не идват по такъв смешен начин още с първата секунда на видеото.

Някои се чувствате ниско, а други се чувстваме още по-ниско да повтаряме едно и също след като сме дали доказателство за очевиден бъг. Щом може да има един, не е ли възможно нещо да се случва със самото видео като цяло? 

Нали Юнона беше пропищяла, че на песента с Кокаин на мига й се появиха хиляди палци надолу. И други такива случаи е имало. И Фиклена обвинявахте в шмекерии. Ей ви на ся. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, asylum каза:

Нали Юнона беше пропищяла, че на песента с Кокаин на мига й се появиха хиляди палци надолу. И други такива случаи е имало. И Фиклена обвинявахте в шмекерии. Ей ви на ся. 

Аз не съм я обвинявал Фиклена, защото той сам си беше признал шмекериите или поне намекваше за тях. :D Но тогава дислайковете не дойдоха веднага. За случая с Юнона не знам нищо. Но пък ми напомняш, че спокойно и спонтанните лайкове на Десислава може да са резултат от форумска шмекерия, ей така, като за да се подсили драмата хахах. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Аз не съм я обвинявал Фиклена, защото той сам си беше признал шмекериите или поне намекваше за тях. :D Но тогава дислайковете не дойдоха веднага. За случая с Юнона не знам нищо. Но пък ми напомняш, че спокойно и спонтанните лайкове на Десислава може да са резултат от форумска шмекерия, ей така, като за да се подсили драмата хахах. :D

Анализи, спекулации, булшит, бомбок. Колкото повече се рови, повече мирише. Преглътни, че и Деса напазарува тоя път. И Кама го направи веднъж, но феновете й не носиха от сто кладенци вОда. 

  • Like 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , VulkoIsTheBest каза:

@Danger.

Верно ли е, че в Карлово местния общински съвет гласувал Галена да бъде включена като регионален талисман и кадем на местния панаир. Щели да продават нейни плакати и картички, тя да гостува 3 пъти за един месец да вдигне икономиката на града?

Мислят направо да й дадат плакет за почетен гражданин на Карлово.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, asylum каза:

Анализи, спекулации, булшит, бомбок. Колкото повече се рови, повече мирише. Преглътни, че и Деса напазарува тоя път. И Кама го направи веднъж, но феновете й не носиха от сто кладенци вОда. 

Не ми се иска да се окажат купени, защото проекта действително привлича интерес и това само би могло да даде поводи някои да го подценяват. От друга страна би ми било много забавно да видя и Дес да прави нереални бързи милиони. Доста години се превъзнасяме по всякакви такива въпреки че е ясно, че някои са нереални. Не знаем дали и цели кариери не са се движили/движат с фалшив трафик. Време е сега да се превъзнасяме и по Деси Слава.:whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

Кой от страта генерация може да се похвали с 2 мегахита за миналото десетилетие? Един от които се очертава да влезе в златния фонд на тази музика.

Камелия с Името ти и Дразни ме.  :1000(19)::dj:

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, чушка. каза:

Десислава заслужава нашата подкрепа и обич, народът я подкрепя, макар и проста. 😍

Аз не смятам, че това дали знаеш столици или не - те прави прост. По други показатели можем преспокойно да я обявим за проста.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Всъщност причината Галена фенс да са толкова настървени срещу проекта на Деси е абсолютно ясна- Смядово толкова оригинален за чалгата /да подчертая преди някой да ме е цитирал с клипа от който са взети някои неща/ клип няма дори е единствената чалгарка,която все още си позволява да копира клипове,а и като прибавим факта,че "експериментаторката" Галена от 2013-2015 изчезва все по-бързо,превръщайки се в поредната наредена на опашка при Ганев и Оцко за хит нещата стават все по-тъжни за тях.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Деси Слава й стига, че беше на най големия Пайнерски концерт, премери си го с Ивана, после и при Галена и си тръгна като топ изпълнителя на вечерта, а До тук беше с топ приема. На мен на нейно място това щеше да ми е достатъчно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Andrew Cunanan. каза:

Камелия с Името ти и Дразни ме.  :1000(19)::dj:

Дразни ме-сезонен хит,единствено "Името ти" донякъде може да се мери с "И на всички като тебе",но с "В твоите очи" тц.

 

преди 12 минути, Andrew Cunanan. каза:

 

Това може и да е най-добрия клип на Галя,но пак не е нищо особено сравнено с на Яница и Цура,които излязоха след или преди нея.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, xroflx9 каза:

Дразни ме-сезонен хит,единствено "Името ти" донякъде може да се мери с "И на всички като тебе",но с "В твоите очи" тц.

 

Това може и да е най-добрия клип на Галя,но пак не е нищо особено сравнено с на Яница и Цура,които излязоха след или преди нея.

Пич, моля те спри с тъпите си мнения. Името ти е по-голям хит от всички песни на Десислава, откато се върна в Пайнер. Не броя В твоите очи, защото там успехът е 50/50.

Яница никога не е имала по-добър клип от Галена и няма да има.

  • Like 3
  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, чушка. каза:

Пич, моля те спри с тъпите си мнения. Името ти е по-голям хит от всички песни на Десислава, откато се върна в Пайнер. Не броя В твоите очи, защото там успехът е 50/50.

Яница никога не е имала по-добър клип от Галена и няма да има.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...